رفتن به مطلب

به یک سئوکار حرفه ای نیازمندیم

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان - اساتیدی که تو سئو حرفه ای هستند لطفا پ.خ بدن

سایت مد نظر برای سئو هم

www.nardoneh.com

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز سعی کن سئو رو خودت یاد بگیری تا همیشه بدردت بخوره:

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/category/5-%D8%B3%D8%A6%D9%88/

لینک به ارسال

ببینید اگر کسی اومد به شما گفت مثلا 500 تومن بده سئو کنم بیای بالا باور نکنید ، سئو چیزی نیست که توی 1 هفته قالب رو عوض کنید درست بشه ، خیلی فراتر از این حرفاست ، در هرصورت اگر خواستید بنده هستیم از طریق پ.خ در ارتباط باشید ، سئو توی ایران شده فیلم کمدی فقط باید نشست و خندید ، طرف میاد میگه 300 تومن میگیرم 1 هفته ای قالب رو اوکی میکنم و میدم بهت ، نه وبمستر چک میشه نه کیورد چک میشه نه هیچی

لینک به ارسال

تاجایی که میتونستم خودم انجام دادم اما الان سئو 76 درصد هست میشه باز یه نگاه بندازین ؟

لینک به ارسال

سلام.

در تکمیل حرف دوستای عزیزم باید بگم که درواقع چیزی که به نام قالب سئو شده به شما داده میشه و یه پول هنگفت در قبالش ازت گرفته میشه فقط در حدّ عوض کردن یه سری کد های خیلی ساده ی HTML هست.

و اگر طرف خیلی با انصاف باشه یه ربات و نقشه سایت و نهایتاً هم ارور های وبمسترت رو برطرف میکنه.

______

ویرایش پست ها رو من که تا به حال ندیدم کسی انجام بده.

بهترین کار اینکه به پشتیبانی سایت شما که نسبت به حقّ پشتیبانی ای که میگیره باید قالب رو برای شما بهینه ، ارور ها رو بر طرف و بر کلمات کلیدی و... پست های جدیدت نظارت کنه.

______

منم پیشنهاد میکنم خودت سایت رو سئو کنی که اگر سورنا گستر هم برای خود شما باشه که سئو از برنامه نویسی عادی خیلی خیلی آسون تره :)

اگر مشکلی توی بهینه سازی سئوی شما باشه میتونی توی انجمن مطرح کنی.

اگرم واقعاً به دلایل وقت کافی و... فرصت کافی رو ندارین دوستای عزیزمون توی انجمن هستن ، خود بنده هم کار سئو رو انجام میدم

______

ولی بازم تأکید میکنم به سئو نمیشه امتیازی جز ضعیف ، متوسط ، خوب ، عالی داد

______

بیشترین تأکید سئو از نظر من روی محتوای سایت شما + بهینه بودن قالب شما هست که سایت های بزرگ روش تأکید دارن (چون قالب بهونه و بدون ارور نشانگر یه سایت حرفه هست :) )

______

درمورد میزان سئوی سایت شما هم در حال حاضر فکر کنم بتونم امتیاز خوب به بالا رو بهش بدم

البتّه باید ربات سایت ، نقشه سایت و وبمتسرتون هم دید.

_______

امیدوارم در بهینه سازی سایتت موفّق باشی.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...