رفتن به مطلب

"بسته پارسی ساز" نسخه 2.2 منتشر شد!

پست های پیشنهاد شده

• 1 ماه بعد...

سلام

1- ببخشید من یه چیز رو متوجه نشدم

وردپرس رو از خود سایت wordpress.org دانلود و نصب کنم سپس برنامه پارسی ساز رو نصب کنم ؟؟

یا اینکه از دیگر نسخه های فارسی شده استفاده کنم سپس فارسی ساز گروه شما رو نصب و جایگزین کنم ؟

2- من در سایت ام مشاهده کردم که هنگام ارائه آپدیت جدید وردپرس در قسمت بروزرسانی ها، چندین گزینه آپدیت ظاهر میشه .

مثلا به صورت زیر هست :

وردرس 4.1 فارسی

وردپرس 4.1 انگلیسی

باید به کدوم نسخه آپدیت کنم؟

لینک به ارسال

سوالتون به تاپیک بی‌ربطه، لطفاً تاپیک جدید ایجاد کنید. این تاپیک صرفاً برای اعلام ریلیز و changelog پلاگینه.

موفق باشید.

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

** نسخه 2.1.5 افزونه wp-parsidate بر روی مخزن وردپرس قرار گرفت **

نسخه 2.1.5 افزونه پارسی‌ساز با رفع چند باگ و اضافه‌کردن فونت مناسب به قسمت ادمین وردپرس در مخزن وردپرس منتشر شد.

تغییرات این نسخه:

+ اضافه‌شدن خانواده فونت درویدسنس نسخ و Roboto به قسمت ادمین وردپرس

شما می‌توانید این فونت‌ها در قسمت "تنظیمات پارسی » تبدیل‌ها" غیرفعال کنید.

+ اضافه‌شدن گزینه برای انتقال "تنظیمات پارسی" به زیرمنوی "تنظیمات" وردپرس

* باگ منطقه‌زمانی که فقط روی تهران ست می‌شد، رفع شد و حالا با منطقه زمانی ست‌شده برای وردپرس هماهنگ است.

* کدها واضح‌تر شدند و اشکالات در مستندات کدها رفع شد.

دوستان عزیز توسعه‌دهنده می‌تونن مستندات افزونه رو که در گیت‌هاب منتشر شده مشاهده کنن.

موفق باشید.

لینک به ارسال

** نسخه 2.1.6 افزونه wp-parsidate بر روی مخزن قرار گرفت **

این نسخه، فیکس‌شده‌ی نسخه قبلی یعنی 2.1.5 است که مشکل عدم اعمال فونت روی ادمین حل شد. با تشکر از آقای امین رسولی برای گزارش این باگ.

تغییرات این نسخه:

* آپلودشدن محتوای صحیح assets

موفق باشید.

لینک به ارسال

** نسخه 2.1.7 افزونه wp-parsidate بر روی مخزن قرار گرفت **

در این ریلیز، چند اشکال از افزونه شامل اشکال تگ پاراگراف p و باگ timezone رفع شدند.

تغییرات این نسخه:

* رفع اشکال پاراگراف در ادیتور

* رفع باگ Timezone (با تشکر از حنان ستوده)

موفق باشید.

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

** نسخه 2.2 افزونه Parsi Date روی مخزن منتشر شد **

در این ریلیز، 2 باگ یکی مربوط به ویجت‌ها و دیگری مربوط به عدم شمسی‌سازی the_modified_date() رفع شدند و پشتیبانی از افزونه EDD به پلاگین اضافه شد.

تغییرات این نسخه:

+ اضافه‌شدن پشتیبانی از Easy Digital Downloads برای حل مشکل RIAL به جای ریال و فارسی‌سازی قیمت‌ها

* رفع باگ the_modified_date، اکنون این تابع نیز شمسی‌سازی می‌شود [با تشکر از آقای امیرحسین حبیبی برای گزارش]

* رفع باگ Deprecatedشدن تابع __construct ویجت‌ها در وردپرس ورژن 4.3 و بالاتر.

دریافت این نسخه:

https://downloads.wordpress.org/plugin/wp-parsidate.2.2.zip

موفق باشید.

لینک به ارسال

الان زدم رو اپدیت سایت منفجر شد ... :huh:

http://websilent.com/

ویرایش شده توسط Alireza Xn
لینک به ارسال

الان برگردونید به ورژن قبلی؟ من الان که تو سایت مشکلی نمیبینم. اگه امکانش هست به ورژن جدید آپ کنید یا روی یه سایت دیگه تست کنید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

الان برگردونید به ورژن قبلی؟ من الان که تو سایت مشکلی نمیبینم. اگه امکانش هست به ورژن جدید آپ کنید یا روی یه سایت دیگه تست کنید.

موفق باشید.

پاکش کردم الان سایت اومد بالا ولی همچنان فارسیه و مشکلی نداره فک کنم کش شده باشه

لینک به ارسال

برای منم همین مشکل وجود داره

Warning: require_once(/home/xxxx/domains/xxxx/public_html/wp-content/plugins/wp-parsidate/includes/fixes-calendar.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/xxxxx/xxxx/mramin.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-parsidate/wp-parsidate.php on line 123
Fatal error: require_once(): Failed opening required '/home/xxxxx/domains/xxxxx/public_html/wp-content/plugins/wp-parsidate/includes/fixes-calendar.php' (include_path='.:/usr/local/lsws/lsphp5/lib/php') in /home/xxxxxx/domains/xxxxxx/public_html/wp-content/plugins/wp-parsidate/wp-parsidate.php on line 123

ویرایش شده توسط iAmin
لینک به ارسال

دوستان پلاگین به دلیل عدم کامیت صحیح به SVN خراب بود و مجدداً به ورژن 2.1.7 برگردونده شد. لطفاً پلاگین رو پاک و مجدداً ورژن 2.1.7 رو نصب کنید.

لینک به ارسال

ورژن 2.2 مجدداً توسط Morteza کامیت شد و این بار صحیح کامیت شد :D

از دوستان بابت عدم کامیت صحیح توسط خودم عذرخواهی میکنم و امیدوارم این دفعه آخری باشه که این اتفاق میفته.

در صورتی که ورژن 2.2 رو قبلاً نصب کردید وسایتتون خرابه، مجدداً ورژن 2.2 رو نصب کنید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

مرسی

یه سوال فرعی برای جلوگیری از ارسال تاپیک اضافه : اسم فونت جدید پنل ارسال مطلب چیه ؟؟ اگه فایلشو دارید و رایگانه واسه دانلود بذارید .

بازم ممنون :)

لینک به ارسال

اسم فونت درویدسنس نسخ هست که در سیستم‌عامل اندروید 4 به بالا هم استفاده شده. چون چشم بیشتر کاربرا به این فونت عادت داره از این فونت استفاده کردیم. البته ایران سنس بیشتر بهش میومد که خب تجاریه :D

فایل فونت رو میتونید در پوشه assets/fonts افزونه پیدا کنید.

موفق باشید.

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...
  • 3 ماه بعد...
  • 4 هفته بعد...

سلام وقت بخیر

از نگارش 2.3.3 بسته وردپرس فارسی استفاده میکنم

هنگامی که سفارشی رو ویرایش میکنم ، تاریخ یه چیز نامفهوم میشه

مشکل از کجاست ؟

لینک به ارسال

مدیران محترم و برنامه نویسان پلاگین از شما تقاضا دارم که بنده را راهنمایی کنید

مشکل خیلی بزرگی هست . الان نمیتونم سفارش ها رو ویرایش کنم

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...
  • 1 سال بعد...
  • 4 ماه بعد...

با سلام و وقت بخیر خدمت شما استادید عزیز؛

من چندتا مشکل با افزونه پارسی دیت داشتم و خواستم خدمتون عرض کنم که اگه امکان داره به روزرسانیش کنید یا اینکه راه حلی بهم پیشنهاد بدید.

مشکل اول توی بخش بخش پیشخوان » زیر مجموعه فعالیت ها دوتا تاریخ نشون داده میشود (توضیحات بیشتر : تاریخ اول به این صورت است آذر 14,1398 تاریخ دوم به این صورت 14 آذر 1398)

مشکل دوم توی بخش کدهای تخفیف، تاریخ میلادی هستش و تاریخ شمسی فعال نیست (یا شایدم باید گزینه ای رو فعال کنم که این بخش شمسی بشه)

مشکل سوم : زمانی که میخوام گزینه زمان بندی رو انتخاب کنم نمایش ساعت به این صورت است 20:13 و حس میکنم که یعنی ساعت 8 شب باید مطلب گذاشته بشه که اما درواقع داره ساعت یک و بیست دقیقه رو نشون میده. خواستم بدونم راهی هست این نحوه نمایش تاریخ هم تغییرش داد یا خیر؟

مشکل آخرمم اینکه من تاریخ انتشار رو میزنم 13م اذر ساعت یک ولی وقتی نوشته رو سیو میکنم خودش اتوماتیک وار یه تاریخ دیگه رو درنظر میگیره. (توضیحات تکمیلی من توی بخش تنظیمات » قسمت عمومی تاریخ به صورت منطقه ای تهران قرار گرفته است.

باتشکر از شما

لینک به ارسال

من یه مشکلی بعد از آپدیت وردپرس 5.3 پیدا کردم و هرجا سرچ کردم راه حلی براش نبود.
من از افزونه جلالی استفاده میکنم و بعد از انتشار وردپرس 5.3 دیگه تاریخ آخرین آپدیت سایت بروز نمیشه و روی 8 آذر که این آپدیت اومد گیر کرده. مثلا امروز که 12 آذر بود و کلی مطلب گذاشتیم تو سایت اما تاریخ آپدیت سایت رو مینویسه 8 آذر

با توجه به اینکه از افزونه جلالی استفاده میکنیم، چطور میتونم این مشکل رو حل کنم؟
قبلا مشکل تاریخ شمسی به میلاد رو تونستم حل کنم اما الان مشکل اینه که تاریخ بروزرسانی سایت آپدیت نمیشه و روی 8 آذر مونده.

اگر هم پارسی دیت رو بجای اون نصب کنم مینویسه سال 1348 آپدیت شده!

لینک به ارسال

سلام

ممنون بابت اطلاع رسانی مشکلات

ما در حال کار روی نسخه جدیدتر هستیم و طی همین هفته منتشر میشه.

لطفا کمی صبر کنید :)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...