نمایش کسی که امتیاز داده است

1. WeaB

WeaB

2. Hassan Hesampour

Hassan Hesampour

3. دیونه تنها

دیونه تنها

4. nsm1000

nsm1000

5. Farzad

Farzad

6. Ghaem

Ghaem

7. wp_sign

wp_sign

8. Hoomanhpc2

Hoomanhpc2

9. omid0098i

omid0098i

• مطالب مشابه

• توسط gianttourism
      سلام و عرض ادب
      یه افزونه میخوام مانند صفحه زیر که تصاویر 360 درجه نشون بده (برای وب سایت املاک میخوام)
      http://www.melkmashhad.ir/%D8%A7%D8%AC%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D8%B3%D9%88%D8%A6%DB%8C%D8%AA-%D8%A2%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%86/
      لطفا راهنمائی فرمائید
    • توسط فردین
      سلام دوستان من یک افزونه ای نصب کردم به اسم WP Fastest Cache یه سری تنظیمات داشت یکیش هم به تعویق انداختن جاوا اسکریپت بود 
      من انجام دادم و دیدم سایت بدتر شد و کلا غیرفعال و حذفش کردم اما تنظیماتش هنوز مونده رو سایت جاوا اسکریپت ها خیلی با تاخیر باز میشن 
      چیکار بکنم سایت مثل اولش بشه 
      ممنون اگه کسی راهنماییم کنه
    • توسط mil4d
      درود بر همه عزیزان عضو انجمن وردپرس پارسی
      لطفا راهنمایی کنید عزیزان
      افزونه دکان رو دارم میخوام api ارسال محصول بدم به برنامه نویس اندروید
      میخواستم ببینم چطور باید اینکارو کرد؟
      پیشا پیش ممنون از همه
    • توسط saeedjoshani
      سلام دوستان
      ببخشید بنده چند مشکل یا افزونه edd nhvl.
      1) یکی پس از خرید از افزونه edd ایمیل رسید خرید ارسال نمیشه!!
      2) دوم این که بعد از خرید کاربر دسترسی به فاکتور ها و.. حتی پس از ثبت نام در سایت را ندارد و با خطای :
      متاسفیم، ولی مشکلی در گرفتن اطلاعات پرداخت پیش آمده است.
      مواجه میشوند.
      من تموم افزونه هارو غیرفعال کردم وچککردم بازم حل نشد.همچنین قالب رو هم تعوسض کردم وقالب پیش فرض وردپرس قرار دادم بازم درست نشد.ممنون

• توسط mehrshadm
      سلام. من خیلی مبتدی هستم و سایتمو هم تازه ایجاد کردم.
      من قصد دارم هر دسته رو متصل کنم به برگه ای خاص. یعنی طوریکه با انتخاب برگه ی مورد نظر، نوشته های اون دسته ای که براش تعیین کردم نشون داده بشه.
      جستجویی هم که در این مورد انجام دادم با چیزی مثل کدنویسی امکانپذیره که من ازش چیزی سر در نیاوردم و طبق متنهای اموزشی انجام دادم موفقیت امیز نبود.
      میخواستم بدونم افزونه ای برای این کار نیست که بشه راحت تر اینکارو انجام داد؟ یا اینکه طریقه انجام با اون کوئری رو ساده تر میشه توضیح داد؟
      سپاس