Morteza

"بسته پارسی ساز" نسخه 2.2 منتشر شد!

91 پست در این موضوع قرار دارد

لطفا تاپیک جدید بزنید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

1- ببخشید من یه چیز رو متوجه نشدم

وردپرس رو از خود سایت wordpress.org دانلود و نصب کنم سپس برنامه پارسی ساز رو نصب کنم ؟؟

یا اینکه از دیگر نسخه های فارسی شده استفاده کنم سپس فارسی ساز گروه شما رو نصب و جایگزین کنم ؟

2- من در سایت ام مشاهده کردم که هنگام ارائه آپدیت جدید وردپرس در قسمت بروزرسانی ها، چندین گزینه آپدیت ظاهر میشه .

مثلا به صورت زیر هست :

وردرس 4.1 فارسی

وردپرس 4.1 انگلیسی

باید به کدوم نسخه آپدیت کنم؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سوالتون به تاپیک بی‌ربطه، لطفاً تاپیک جدید ایجاد کنید. این تاپیک صرفاً برای اعلام ریلیز و changelog پلاگینه.

موفق باشید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

** نسخه 2.1.5 افزونه wp-parsidate بر روی مخزن وردپرس قرار گرفت **

نسخه 2.1.5 افزونه پارسی‌ساز با رفع چند باگ و اضافه‌کردن فونت مناسب به قسمت ادمین وردپرس در مخزن وردپرس منتشر شد.

تغییرات این نسخه:

+ اضافه‌شدن خانواده فونت درویدسنس نسخ و Roboto به قسمت ادمین وردپرس

شما می‌توانید این فونت‌ها در قسمت "تنظیمات پارسی » تبدیل‌ها" غیرفعال کنید.

+ اضافه‌شدن گزینه برای انتقال "تنظیمات پارسی" به زیرمنوی "تنظیمات" وردپرس

* باگ منطقه‌زمانی که فقط روی تهران ست می‌شد، رفع شد و حالا با منطقه زمانی ست‌شده برای وردپرس هماهنگ است.

* کدها واضح‌تر شدند و اشکالات در مستندات کدها رفع شد.

دوستان عزیز توسعه‌دهنده می‌تونن مستندات افزونه رو که در گیت‌هاب منتشر شده مشاهده کنن.

موفق باشید.

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

** نسخه 2.1.6 افزونه wp-parsidate بر روی مخزن قرار گرفت **

این نسخه، فیکس‌شده‌ی نسخه قبلی یعنی 2.1.5 است که مشکل عدم اعمال فونت روی ادمین حل شد. با تشکر از آقای امین رسولی برای گزارش این باگ.

تغییرات این نسخه:

* آپلودشدن محتوای صحیح assets

موفق باشید.

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

** نسخه 2.1.7 افزونه wp-parsidate بر روی مخزن قرار گرفت **

در این ریلیز، چند اشکال از افزونه شامل اشکال تگ پاراگراف p و باگ timezone رفع شدند.

تغییرات این نسخه:

* رفع اشکال پاراگراف در ادیتور

* رفع باگ Timezone (با تشکر از حنان ستوده)

موفق باشید.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

** نسخه 2.2 افزونه Parsi Date روی مخزن منتشر شد **

در این ریلیز، 2 باگ یکی مربوط به ویجت‌ها و دیگری مربوط به عدم شمسی‌سازی the_modified_date() رفع شدند و پشتیبانی از افزونه EDD به پلاگین اضافه شد.

تغییرات این نسخه:

+ اضافه‌شدن پشتیبانی از Easy Digital Downloads برای حل مشکل RIAL به جای ریال و فارسی‌سازی قیمت‌ها

* رفع باگ the_modified_date، اکنون این تابع نیز شمسی‌سازی می‌شود [با تشکر از آقای امیرحسین حبیبی برای گزارش]

* رفع باگ Deprecatedشدن تابع __construct ویجت‌ها در وردپرس ورژن 4.3 و بالاتر.

دریافت این نسخه:

https://downloads.wordpress.org/plugin/wp-parsidate.2.2.zip

موفق باشید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان زدم رو اپدیت سایت منفجر شد ... :huh:

http://websilent.com/

ویرایش شده در توسط Alireza Xn
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان برگردونید به ورژن قبلی؟ من الان که تو سایت مشکلی نمیبینم. اگه امکانش هست به ورژن جدید آپ کنید یا روی یه سایت دیگه تست کنید.

موفق باشید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان برگردونید به ورژن قبلی؟ من الان که تو سایت مشکلی نمیبینم. اگه امکانش هست به ورژن جدید آپ کنید یا روی یه سایت دیگه تست کنید.

موفق باشید.

پاکش کردم الان سایت اومد بالا ولی همچنان فارسیه و مشکلی نداره فک کنم کش شده باشه

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای منم همین مشکل وجود داره

Warning: require_once(/home/xxxx/domains/xxxx/public_html/wp-content/plugins/wp-parsidate/includes/fixes-calendar.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/xxxxx/xxxx/mramin.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-parsidate/wp-parsidate.php on line 123
Fatal error: require_once(): Failed opening required '/home/xxxxx/domains/xxxxx/public_html/wp-content/plugins/wp-parsidate/includes/fixes-calendar.php' (include_path='.:/usr/local/lsws/lsphp5/lib/php') in /home/xxxxxx/domains/xxxxxx/public_html/wp-content/plugins/wp-parsidate/wp-parsidate.php on line 123

ویرایش شده در توسط iAmin
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان پلاگین به دلیل عدم کامیت صحیح به SVN خراب بود و مجدداً به ورژن 2.1.7 برگردونده شد. لطفاً پلاگین رو پاک و مجدداً ورژن 2.1.7 رو نصب کنید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ورژن 2.2 مجدداً توسط Morteza کامیت شد و این بار صحیح کامیت شد :D

از دوستان بابت عدم کامیت صحیح توسط خودم عذرخواهی میکنم و امیدوارم این دفعه آخری باشه که این اتفاق میفته.

در صورتی که ورژن 2.2 رو قبلاً نصب کردید وسایتتون خرابه، مجدداً ورژن 2.2 رو نصب کنید.

موفق باشید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مرسی

یه سوال فرعی برای جلوگیری از ارسال تاپیک اضافه : اسم فونت جدید پنل ارسال مطلب چیه ؟؟ اگه فایلشو دارید و رایگانه واسه دانلود بذارید .

بازم ممنون :)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اسم فونت درویدسنس نسخ هست که در سیستم‌عامل اندروید 4 به بالا هم استفاده شده. چون چشم بیشتر کاربرا به این فونت عادت داره از این فونت استفاده کردیم. البته ایران سنس بیشتر بهش میومد که خب تجاریه :D

فایل فونت رو میتونید در پوشه assets/fonts افزونه پیدا کنید.

موفق باشید.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خسته نباشید به همه دوستان

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mehran-b
      سلام بر دوستان و ستون های انجمن

در حال طراحی یک پلاگین خبرخوان هوشمند هستم که دو مشکل واقعا نمیدونم از کجاست مطرح میکنم انشاالله حل بشه.
      مود اول یه ارورلاگ هست مربوط به یکی از تیبل های پلاگین که همون ارور Error Code: 1062. Duplicate entry '1' for key 'PRIMARY' هست در حالی که من قبلش چک میکنم که وجود نداشته باشه همچین ردیفی در جدول و بعد insert میکنم.
      استرکچر تیبل به این شکل هست:

خوب همون طور که مشخصه ارور مربوط به ستون hash هست و ستون id یونیک و دو ستون status و time صرفا index هستند و یونیک نیستند.
      کدی که باهاش چک میکنم که همچین رکوردی هست و اگر نبود insert میکنم اینه:
      foreach($post_link as $link) : if($wpdb->get_var($wpdb->prepare("SELECT id FROM $table_name WHERE hash = %s", hash('sha256', $link))) === null) $wpdb->insert($table_name, array('hash' => hash('sha256', $link), 'link' => $link, 'status' => 'Q', 'source_name' => $source_name, 'time' => date("Y-m-d H:i:s")), array('%s', '%s', '%s', '%s', '%s')); endforeach; خوب میریم سراغ موردی بعدی مورد بعدی هم یه ارورلاگه که مطمئنم مربوط به افزونه ام میشه ولی به یکی از فایل اصلی وردپرس اشاره میکنه ارورلاگ اینه:
      Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/htdocs/XXXXXXX/wordpress/wp-includes/class-wp-list-util.php on line 153 البته به یه موردی اشاره کنم که wp_list_pluck رو مستقیم توی کدهای افزونه استفاده نکردم ولی شاید توابع دیگه وردپرس که استفاده کردم توی پلاگین از این تابع استفاده کنند.
      توابعی که از وردپرس استفاده کردم توی پلاگینم اینا هستند:
      get_option(); wp_die(); apply_filters(); register_activation_hook(); $wpdb::get_var(); $wpdb::get_charset_collate(); dbDelta(); wp_insert_category(); add_action(); add_menu_page(); get_current_screen(); update_option(); add_option(); wp_remote_get(); wp_remote_retrieve_response_code(); wp_nonce_field(); $wpdb::insert(); wp_insert_post(); wp_set_post_terms(); wp_update_post(); wp_get_post_terms(); $wpdb::get_row(); $wpdb::update(); تشکر از راهنماییتون.
      یا حق
    • توسط younram
      سلام /
      من یک افزونه میخوام که وقتی چند ویرایشگر رو تعریف کردم . هیچ کدام از ویرایگران مطالب هم دیگر رو نبینند .
      و هر کاربری که وارد CMS وردپرس بشه فقط مطالبی رو بتونه ببینه که خودش قرار داده و دیگر مطالب نمایش داده نشه .
      ممنون میشم راهنمایی لازم رو بهم بدید .
      با تشکر
    • توسط محمدحسن
      سلام، اصل مطلب اینه. من یک سایت با افزونه wpml راه اندازی کردم.حالا میخوام تو حالت فارسی با یکی از افزونه های فارسی ساز و شمسی ساز اعداد رو فارسی و تاریخ رو شمسی کنم و در حالت انگلیسی به صورت پیش فرض بشه یعنی این افزونه فارسی ساز غیرفعال بشه ... مثلا یا افزونه جلالی یا افزونه پارسی دیت

لطفا یه کد مناسب یا افزونه مناسب یا اگر کسی تنظیمی در WPML بلد هست بگه ... ممنون میشم
    • توسط sajadszm
      با سلام!
      تقاضا دارم نحوه ی کار با  شرت کات وب سایت  taknod.com را توضیح دهید!
    • توسط sajadszm
      با عرض سلام و احترام خدمت دوستان وردپرسی!
      افزونه ی ذکر شده در وب سایت خود فعال نموده ام و همه ی مطالب آن کاملا آماده شده است.با استفاده از ای پی دیگری جهت آزمایش آن وارد شده و ثبت نام کردم!لینک مخضوض به خود را وارد دریافت نموده و پس ز جستجوی آن با صفحه ی پیوست شده به مطلب روبرو شدم!مشکل از کجاست؟