رفتن به مطلب

کد اپلود اواتار در برگه

پست های پیشنهاد شده

سلام

به یه کد نیار دارم که بشه توی برگه که با قالب جدا ساخته شده قسمت اپلود و انتخاب اواتار کاربران رو اضافه کنم . یا اگه یه افرونه هم بشه که با استفاده ار شورت کد ایم کارو کرد خوبه ( بیشتر با کد و تابع باشه بهتره که افرونه نیار نباشه نصب کنم)

ممنون

لینک به ارسال

شما از چه پلاگینی برای Membership یا عضوگیری استفاده می‌کنید؟ آواتار انتخابی رو دقیقاً کجا نمایش بدید؟

موفق باشید.

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

برای عضویت ا ز پلاگین استفاده نمیکنم. با استفاده از کد عضویت رو توی صفحه http://linefa.me/user قرار دادم .

که این صفحه قبل از ورود به سایت یه صفحه برای عضویت و ورود هست و بعد از ورود به سایت به یه پنل کاربری تبدیل میشه برای ارسال پست و ویرایش پروفال ( ارسال پست و ویرایش پروفایل با پلاگین هست)

میخوام توی همین صفحه کاربر بتونه اواتارش رو انتخاب کنه که توی سایت نمایش بده . اواتار کاربرها الان توی سایت نمایش داده میشه ( البته اواتار رندوم هست) فقط میخوام امکان اپلود اواتار انتخابی توی برگه رو به کاربر بدم

ممنون

ویرایش شده توسط LINEFA
لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...