رفتن به مطلب

بروز رسانی افزونه SEO Friendly Images و این ارور !!

پست های پیشنهاد شده

سلام .

من امروز بعد از بروزرسانی این افزونه در زیر تصاویر سایتم این ارور اومده . حتی افزونه SEO Friendly Images رو غیر فعال میکنم بازهم این مشکل حل نمیشه !!!

دوستان راهنمایی کنند لطفا .

باتشکر

متن ارور :

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/bendownl/domains/bendownload.ir/public_html/wp-content/plugins/seo-image/seo-friendly-images.class.php on line 673

لینک به ارسال

مجبور شدم افزونه رو حذفش کن تا این ارور در تمامی صفحات حذف بشه.

لطفا اساتید بگن مشکل از کجاست !!

وقتی نصبش میکنم باز این ارور پیداش میشه.

لینک به ارسال

طی چند ساعت گذشته این افزونه 2 بار اپدیت شد و مشکل ارور هم برطرف شد. فقط الان کار نمیکنه فک کنم دوباره اپدیتش کنه.

ویرایش شده توسط ممد
لینک به ارسال

میتونی همین الان نصبش کنی بعد که دوباره اپدیتش اومد اپدیتش کنی. از من که الان نصبه ارور هم دیگه نمیده فقط از کار افتاده وایمیسم اگه اپدیتش نیومد و درست نشد میرم سراغ یه افزونه دیگه...

لینک به ارسال

میتونی همین الان نصبش کنی بعد که دوباره اپدیتش اومد اپدیتش کنی. از من که الان نصبه ارور هم دیگه نمیده فقط از کار افتاده وایمیسم اگه اپدیتش نیومد و درست نشد میرم سراغ یه افزونه دیگه...

یعنی چی از کار افتاده یعنی غیر فعالش کردی ؟!!

من که حتی غیرفعال میکردم باز هم اون ارور در صفخات سایتم وجود داشت ./

فعلا که کلا حذفش کردم .

لینک به ارسال

منظورم این بود که کار نمیکنه و alt title برا تصاویر قرار نمیده. ولی با اپدیت مشکل ارورش رفع شد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...