• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
amator

امکان فروش فایل در سایت وردپرسی

14 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام و عرض ادب خدمت تمامی وردپرسیها

بنده قصد ایجاد یک سایت خبری به همراه یک فروشگاه را دارم

قالب سایت خبری وردپرس است و قالب بخش فروشگاه اپن کارت است ایا امکان استفاده از هر دو در یک سایت وجود دارد ؟؟؟

ایا از نظر امنیت و موارد دیگر ایجاد مشکل نمی کنند؟؟؟؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کافیه بخش فروشگاه رو در یک پوشه دیگه ای راه اندازی کنید!

برای اینکار یک new folder در هاستتون با نام shop بسازید و بعدش وردپرس جدیدی رو روی اون نصب کنید!

اینطوری هم جمع و جورتره!

مثلا: site.com/shop

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ما قصد ایجاد فروشگاه برای فروش فایل را داریم!!!

از نظر امنیت و ... فروشگاه وردپرس بهتره یا اپن کارت؟؟؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

هیچ مشکلی نیست!

ایمن هستش! کافیه افزونه edd رو نصب کنید!

با اپن کارت آشنایی ندارم منتظر باشید اساتید راهنمایی میکنند!

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما میخوایید فروشگاه رو جدا از وردپرس داشته باشید ؟

خوب پس یه سابدامین ایجاد کنید به اسم

shop.example.com

بعد اپن کارت رو نصب کنید

اگر دوست دارید فروش فایل داشته باشید میتونید از افزونه edd استفاده کنید که فارسی هم هست با وردپرس مچ هستش مشکلی نداره ، پیشنهاد میدم از EDD استفاده کنید بجای Opencart

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز سلام

بنده پیشنهاد میکنم برای مسائل امنیتی قسمت فروشگاهی از بخش وبلاگی جدا باشه! باز هم میل خودتونه

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

متشکر از نظر همه دوستان

یعنی فروشگاه رو در یک دامین دیگر راه اندازی کنم؟ بهتره؟

ویرایش شده در توسط amator
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

متشکر از نظر همه دوستان

یعنی فروشگاه رو در یک دامین دیگر راه اندازی کنم؟ بهتره؟

دامین نخیر!

ساب دامین!

همونطور که دوستان هم ذکر کردند توی یک فولدر جدید راه اندازی کنید بعد از بخش subdomains هاستتون یک ساب دامنه مثل shop.site.com روی اون فولدر ست کنید!

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه منظورم این نبود

مثلا میتونید یه ساب دامین مثل shop بسازید و کلا فروشگاه رو روی اون بسازین.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوستان یه سوال دیگه داشتم !!!

بنده زیاد با وردپرس کار نکردم

بیشتر با جوملا کار کردم اما در کمتر از چند روز هک میشدم کلا عجیب غریب بود :wacko: قالبم اماده بود!!!!

هر روز یکی میومد سایتمو هک میکرد !!!

ایا با این قالب های اماده وردپرس میشه سایت خوب راه اندازی کرد یعنی به این سادگی ها هک نمیشن؟؟؟

:ph34r:

به قول معروف میشه خودم روی امنیتش کار کنم یا باید حتما بدم دوستان مهندس امنیت سازی کنن!!!!

با تشکر

ویرایش شده در توسط amator
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

امنیت وردپرس خیلی بهتر ار جوملا هست . شما قالب و افرونه های مورد نیارتو ار سایت های معتبر و شناخته شده دان کن مشکلی پیش نمیاد

درضمن امورش های امنتی وردپرس هم مطالعه کنید مفید هست. تو همین انجمن و توی نت سرچ کنید خیلی هست

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به شرط اینکه از سایتهای معتبری دانلود کرده باشید! مشکلی ایجاد نمیشه!

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای فروش فایل میتونید از افزونه pyline file dowonload استفاده کنید ، اینم آموزشش : http://mrprogrammer.net/pay-for-link

برای حفظ امنیت هم میتونید ویدئو های این آموزش را ببینید و خیالتان راحت باشد : http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/585-%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%aa%d8%b5%d9%88%db%8c%d8%b1%db%8c-%d8%a7%d9%81%d8%b2%d8%a7%db%8c%d8%b4-%d8%a7%d9%85%d9%86%db%8c%d8%aa-%d9%88%d8%b1%d8%af%d9%be%d8%b1%d8%b3/

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

متشکر از همه دوستان

ایا از دوستان کسی قالب فروش فایل خوب سراغ داره؟؟؟

ممنون میشم بهم معرفی کنید!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری