رفتن به مطلب

یک مشکل کوچیک تو mandrill دارم

پست های پیشنهاد شده

سلام

من اسکریپت interspire را در سایتم نصب کردم و میخوام با استفاده از smtp سایت mandrill ایمیل ارسال کنم

منتها مشکل دارم

من در اسکریپت اومدم corn job رو فعال کردم و در هاست هم فعال کردم (همه گزینه ها رو ستاره گذاشتم)

PHP-IMAP هم در هاست نصب کردم

تو سایت mandrill هم ثبت نام کردم و مشخصات smtp رو در اسکریپت وارد کردمن میسازم میاد

وقتی تو اسکریپت کمپین میسازم و ارسال رو میزنم شروع میکنه یکی یکی ارسال شدن و اسکریپت میگه که همش ارسال شد ولی در صورتی که هیچکدام از ایمیلها ارسال نشده

همانطور که میدانید سایت mandrill تا 12000 ایمیل در ماه به صورت رایگان و وقتی من وارد پنل خودم میشم میبینم که از 12000 تا هیچی کم نکرده و وقتی من مثلا به یک لیست 10 نفره ارسال میکنم توی سایت mandrill در قسمت

Sends this hour

که مربوط میشه به تعداد ایمیل ارسال شده در ساعت ، در اینجا میاد یک خط پائین ترش با رنگ نارنجی مینویسه

30 in backlog

یعنی من هرچندتا که ارسال میکنم عددش اینجا محاسبه میشه و میره تو این قسمت و اجاره ارسال نمیده

نکته : من با اسکریپت مشکلی ندارم چون از طریق smtp هاست خودم و smtp سایتهای دیگه میتونم ارسال کنم ، فقط مشکل با mandrill است

کسی میدونه مشکل از چیه؟

لینک به ارسال

دوستان من حاضرم برای رفع این مشکل هزینه بپردازم

یعنی فروم به این بزرگی هیچکسی تا به حال با این سرویس کار نکرده؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...