رفتن به مطلب

آیا تبادل لینک مخفی است؟

aliali100

پست های پیشنهاد شده

سلام

یک سوالی شدیدا ذهن من رو درگیر کرده

از طریق آلکسا می بینم که بعضی سایتها به هم لینک دادند و وقتی وارد اون سایتها میشم میبینم که در هیچ کجای سایت خبری از لینک سایت مقابل نیست

میخوام بدونم که آیا صفحه ای مخصوص اینکار در نظر می گیرند؟

مثلا سایت seomoz.ir

2 درصد از ورودی این سایت از طریق SEO.IR است من وقتی وارد سایت seo.ir میشم هیچ خبری از لینک سایت سئوموز نیست. من میخوام بدونم داستان چیه؟

و آیا تبادل لینک هنوز هم تاثیر دارد؟ مثلا به صورت 3تایی

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

خیر تبادل لینکی وجود نداره

اون آماری که الکسا نشون میده در بخش Upstream Sites

خود الکسا هم نوشته که "کدام سایت ها رو کاربران قبل از دیدن این سایت ویزیت کردند"

به زبون ساده

آمار سایت هایی که سایت مذکور با آنها در سرچ گوگل رقابت دارد

+ کاربر قبل و بعد مشاهده این سایت به چه سایت هایی مراجعه کرده

امیدوارم منظور رو رسونده باشم

لینک به ارسال
سلام دوست عزیز خیر تبادل لینکی وجود نداره اون آماری که الکسا نشون میده در بخش Upstream Sites خود الکسا هم نوشته که "کدام سایت ها رو کاربران قبل از دیدن این سایت ویزیت کردند" به زبون ساده آمار سایت هایی که سایت مذکور با آنها در سرچ گوگل رقابت دارد + کاربر قبل و بعد مشاهده این سایت به چه سایت هایی مراجعه کرده امیدوارم منظور رو رسونده باشم

بله متوجه شدم

خیلی ازتون ممنونم

البته این رو که شما فرمودید فقط مخصوص سرچ گوگل نیست

مثلا یک سایتی اومده در یک سایت دیگه تبلیغات بنری قرار داده و باعث شده 5 درصد از بازدید اون سایت رو تشکیل بده و این آمار رو هم نشون میده

راستی الان هنوز تبادل لینک تاثیر داره؟ به صورت 3تایی مثلا A به B لینک بده B هم به C لینک بده و C هم به A لینک بده هنوز تاثیر داره؟

لینک به ارسال

تبادل لینک با هر روشی اثر خودش رو داره

فقط اون میزان تاثیر قدیم رو نداره

و هر نوعش میزان اثر خاص خودش رو داره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...