رفتن به مطلب

چند سوال برای راه اندازی چند سایت در کنار هم با کاربری مختلف

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان وردپرسی عزیز

این اولین پست منه و میخوام در وهله اول بخاطر پلایگن بی نظیرتون تشکر کنم چون کابوس داشبورد فارسی رو از بین برد با یک کلیک ساده و نه بیشتر.

من تازه به وردپرس آمدم و میخوام 3 وبسایت با کاربری مختلف با بیس وردپرس راه بندازم. اولی: سایتی به صورت بلاگ پست و حالت معمول وردپرس با طراحی خودم --- دومی: فروشگاه براساس ووکامرس و نه گسترده (دست گرمی) ---- سومی : مورد سوم هم سایت دانلود فایل های خاصی یا هر مورد دانلودی دیگه.

الان سوال من از حرفه ای های عزیز اینکه میخوام این 3 مورد در بروزرسانی و تغییر از هم جدا باشن کلا . ولی در یک محل تعریف بشن . دقیقا نمیدونم چطور بگم. بهترین نزدیکی و ارتباط رو با هم داشته باشن ولی جداگانه آپدیت و تغییر قالب بدم.

البته اینارو میخوام بر روی vps اجرا کنم نه اشتراکی.

از چه فونت های فارسی بجز 2 فونت سیستمی میتونم یا بهتره استفاده کنم. (سازگاری با رندر مرورگرها). و چطور در سی اس اس ؟ یا جایی یا پلاگینی در وردپرس میشه . یک راهنمایی یا لینکی بدید ممنونم میشم. واسه راه افتادنم.

و یک سوال مهم اینه که بهترین بیس تم برای طراحی تم فارسی چیه . و کلا دوستان برای تم پایه از چه تمی استفاده میکنن؟

در نکته ای در باب فارسی و مشکلات پیش رو وبلاگ و فروشگاه به نظر دوستان رسید دریغ نکنن. چون منبع وردپرس فارسی خوده شمایید و این فروم نه کتاب نه کورسی نه stackoverflow یی هست.

لینک به ارسال

الان سوال من از حرفه ای های عزیز اینکه میخوام این 3 مورد در بروزرسانی و تغییر از هم جدا باشن کلا . ولی در یک محل تعریف بشن . دقیقا نمیدونم چطور بگم. بهترین نزدیکی و ارتباط رو با هم داشته باشن ولی جداگانه آپدیت و تغییر قالب بدم.

البته اینارو میخوام بر روی vps اجرا کنم نه اشتراکی.

از چه فونت های فارسی بجز 2 فونت سیستمی میتونم یا بهتره استفاده کنم. (سازگاری با رندر مرورگرها). و چطور در سی اس اس ؟ یا جایی یا پلاگینی در وردپرس میشه . یک راهنمایی یا لینکی بدید ممنونم میشم. واسه راه افتادنم.

و یک سوال مهم اینه که بهترین بیس تم برای طراحی تم فارسی چیه . و کلا دوستان برای تم پایه از چه تمی استفاده میکنن؟

در نکته ای در باب فارسی و مشکلات پیش رو وبلاگ و فروشگاه به نظر دوستان رسید دریغ نکنن. چون منبع وردپرس فارسی خوده شمایید و این فروم نه کتاب نه کورسی نه stackoverflow یی هست.

سلام

با اجازه مدیران اول باید بگم بهتر بود سوالاتتون را در سه تایپیک مظرح میکردید.

ج س 1 - شما با استفاده از وردپرس شبکیه میتونی این سه موضوع را در یک یس داشته باشی ولی وقتی آپدیت وردپرس را میزنی کل ورد پرس آپدیت میشه و مشکلی هم نداره.اگر منظور از آپدیت مطلب گذاشتن است که کاملا از هم جدا هستند حتی قالب ها.

ج س 2 -

http://mandegarweb.com/wordpress/wordpress-tools/%DA%98%D9%86%D8%B1%D8%A7%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D9%81%D9%88%D9%86%D8%AA-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86/
http://mandegarweb.com/file/generator/farsi-font/

ج س 3 - نمی فهمم چی میگی خوب یه قالب ساده بردار هر کاری دوست داری روش بکن دیگه

راستی من حرفه ای نیستم

ویرایش شده توسط runy
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...