رفتن به مطلب

سفارش سریع در وو کامرس

fido

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من یک فروشگاه دارم راه اندازی میکنم که از افزونه WooCommerce Product Add-ons برای افزودن یکسری فیلد سراسری برای محصولات استفاده کردم..

الان می خوام یک شورت کد بنویسم که توسط ان بتوانم سفارش سریع برای کاربران مهیا کنم.. در ادامه مراحل کار رو به ترتیب بیان می کنم.

1- چطور میتونم کل محصولات را در یک لیست باکس نمایش بدم ؟

2- چطور میتونم add on آنها را نیز در یک لیست باکس نمایش بدم؟

3- کاربر بتونه با انتخاب دو مورد بالاو بعد انتخاب کلید سفارش محصول را به سبد خرید اضافه کنه ..

البته افزونه "سفارش سریع" رو هم دیدم و نصب کردم اما در آن add on ها نمایش داده نمی شه و مناسب کار من نیست :|

تصویر رو هم میزارم که متوجه بشید چی میخوام.. متاسفانه تو انجمن ووکامرس کمک نکردن :(

2586-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D9%84%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%DA%A9%D8%B3-%D9%88-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-add-.jpg

ممنون از اینکه وقت می گذارید

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...
در در ۱۳۹۳/۱۰/۸ ه‍.ش. at 16:37، fido گفته است :

کسی نیست پاسخ بده :(((((((((((((((((((

من تصویری نمیبینم

برای قراردادن کل محصولات به صورت لیستی در یک صفحه هم افزونه جداگانه ای وجود داره ، اما فکر نمیکنم بتونه addon هارو هم نمایش بده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...