دکتر مهندس

درخواست طراحی سیستم گوگل مپ

1 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من نیاز دارم که یه سیستمی رو طراحی کنم که هر کسی بتونه بیاد یک مکان مورد نظر خودش رو روی نقشه گوگل در سایت ما انتخاب کنه و یکسری توضیحات رو براش بنویسه.

اگر کسی میتونه این سیستم رو پیاده کنه لطفا اعلام کنه

با تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط mani261
      سلام دوستان؛
      سایتی داریم که با یک پست سفارشی و با استفاده از متادیتاهای ACF ایجاد شده. ازجمله مختصات جغرافیایی به این طریق وارد شده.
      قصد داریم در بخشی از سایت شبیه سایت‌های دایرکتوری که دسته‌بندی مطالب رو روی نقشه گوگل نشون می‌دن، بتونیم پست‌ها رو نمایش بدیم. قبلاً از یک قالب اختصاصی برای این کار استفاده می‌شده که این امکان درش طراحی شده ولی قالب رو داریم می‌ذاریم کنار.
      راهنمای آموزشی برای این کار پیدا نکردم و کدنویسی قالب قبلی هم استاندارد و خوانا نیست که ایده بگیرم.
      در حال جستجوی افزونه‌ها هم هستم ولی عمدتاً سازگار با پست سفارشی یا فیلدهای مختصات جغرافیایی نیستند و فیلد اختصاصی خودشون رو دارند.
      می خواستم بدونم اگر تجربه مشابهی دارید یا افزونه خاصی رو تست کردید راهنمایی کنید.
      سپاسگزارم
    • توسط Aliyeh
      سلام، چطور می توانم افزونه نقشه گوگل sitemap رو در WordPress نصب کنم و تغییرات رو اعمال کنم؟
    • توسط unid_user
      سلام دوستان
      ممنون از اینکه همیشه من و راهنمایی میکنید.
      میخواستم در گوگل مپ کاری مانند تصویر زیر انجام بدم چطور میتونم چنین کاری کنم؟
      سپاس گذار

• توسط ilaryyy
      سلام بچه ها
      مدتی است که سایتی که طراحی کرده ام در زمینه املاک قصد دارم از طریق نقشه گوگل یا همون گوگل مپ بتونم بهترین سرویس دهی متفاوتی را داشته باشم البته در حال حاضر نیز دارم استفاده میکنم  ولی خوشحال میشم تا شما دوستان  نیز منو راهنمایی کنید .
      نمونه ایی از صفحه ی سایت :    http://www.maskankian.com/خرید-و-فروش-آپارتمان-در-اندیشه/

منتظر راهنماییتون هستم.
    • توسط seeiran
      باسلام. لینک دسته بندی شهرها بنده رو به طور مثال ملاحظه کنید :
      http://seeiran.ir/category/states/azar-sharghi/tabriz/
      در انتهای این صفحه نیاز دارم که نقشه ای از گوگل باشد. بدین صورت که :
      ابتدا کاربر در یک فیلد مبدا مسافرت خود را وارد کند و در نقشه مسیر طی شده از مبدا که توسط کاربر وارد شده و مقصد که در آن صفحه عنوان دسته می باشد مشخص شود..
      ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.