رفتن به مطلب

مشکل در خبرنامه سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من یه سایت وردپرسی دارم که می خوام براش خبرنامه feed burner درست کنم. تو سایت feedburner.google.com از من آدرس فید سایت رو میخواد ولی من نمیدونم چیه

آر اس اس سایتم هم نمیدونم چیه

لطفا راهنمایی کنید.

آدرس سایت: www.IRoid.ir

لینک به ارسال

سلام

domin.ir/feed

این ادرس فیدتونه

ممنون ولی من آدرس iroid.ir/feed رو میزنم ارور میده و وقتی تمام افزونه ها رو غیر فعال میکنم و سایت رو اجرا می کنم صفحه 404 نمایش داده میشه

در هر صورت تو فید گوگل که میخوام ثبت کنم اجازه نمیده

لینک به ارسال

به قسمت پیوند های یکتا در تنضیمات وردپرس برید و ساختار دلخواه را به این صورت قرار بدید و ذخیره کنید

/%post_id%/%postname%/

اضافه کردن /%post_id%/ یه خوبی دیگه هم داره که ارور های 404 شما در گوگل وبمستر به حداقل میرسه

ویرایش شده توسط alam7o
لینک به ارسال

header.php رو چک کنید ببینید این کد ها درش هست یا نه اگر نبود بذارید درست میشه

<link rel="alternate" type="application/rss+xml" title="<?php printf(__('%s RSS Feed', 'kubrick'), get_bloginfo('name')); ?>" href="<?php bloginfo('rss2_url'); ?>" />
<link rel="alternate" type="application/atom+xml" title="<?php printf(__('%s Atom Feed', 'kubrick'), get_bloginfo('name')); ?>" href="<?php bloginfo('atom_url'); ?>" />

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...