رفتن به مطلب

مدیران لطفا افزونه فروش فایل معرفی کنید؟

پست های پیشنهاد شده

سلام

بنده قصد ایجاد یک سایت فروش فایل دارم اما نمیدونم از چه افزونه ای استفاده کنم هر یک از دوستان یه مورد به بنده معرفی کردن

لطفا مدیران برای اینکه نه بنده و نه دیگر دوستانی که این قصد دارن یک افزونه با ویژگی هاش معرفی کنن من توی انجمنو سرچ کردم

هر کس یه موردو معرفی کرده ؟؟؟؟

بعضی از دوستان افزونه مستقیم پی لاینو معرفی می کنند

بعضی افزونه add

کدوم بهتره

خلاصه کمک کنید

ایا اموزشی از صفر تا 100 راه اندازی بخش فروش فایل در انجمن هست ؟

با تشکر از همه دوستان

ویرایش شده توسط amator
لینک به ارسال

شما هنوز به جواب نرسيديد؟؟

افزونه edd بهترينشه!

قبل از تاپيک زدن سرچ کنيد! بحث کاملي شده درباره اش...

لینک به ارسال

دو افزونه edd و pay line file download گزینه های مناسبی هستند.

بستگی داره شما چه نیاز هایی داشته باشید ، اگر نیاز به امکانات و آپشن های خاص دارید افزونه edd مناسبه ، امکانت ایت افزونه مثلا آمار فروش داره و کد تخفیف و ...

اگر فقط میخواهید یک فایل را به فروش بزارید و امکانات خاصی نیاز ندارید افزونه payline file download مناسبه ، این افزونه خیلی سادس و خود سایت پی لاین آمادش کرده

بنده افزونه payline file download را ترجیح میدم اما شما هر دو رو نصب کنید و خودتون مقایسه کنید

لینک به ارسال

دو افزونه edd و pay line file download گزینه های مناسبی هستند.

بستگی داره شما چه نیاز هایی داشته باشید ، اگر نیاز به امکانات و آپشن های خاص دارید افزونه edd مناسبه ، امکانت ایت افزونه مثلا آمار فروش داره و کد تخفیف و ...

اگر فقط میخواهید یک فایل را به فروش بزارید و امکانات خاصی نیاز ندارید افزونه payline file download مناسبه ، این افزونه خیلی سادس و خود سایت پی لاین آمادش کرده

بنده افزونه payline file download را ترجیح میدم اما شما هر دو رو نصب کنید و خودتون مقایسه کنید

ممنون اما امنیت کدومشون بیشتره ؟

بنده هر دو تا رو امتحان کردم! اما نمیدونم کدوم امنیتش بیشتره؟ گفتم از افراد با تجربه بپرسم بهتره؟

شما هنوز به جواب نرسيديد؟؟

افزونه edd بهترينشه!

قبل از تاپيک زدن سرچ کنيد! بحث کاملي شده درباره اش...

دوست عزیز وقتی هر کدوم از دوستان یه موردو میگن بنده چیکار کنم به شک افتادم

ایا به جز این دو مورد مورد دیگه ای نیست؟

لینک به ارسال

شک نکیند که edd بهتره ! شما چه گیری دادی به امنیت ؟! مگه ناسا رو میخوای راه اندازی کنی ! وردپرس نصب کن نهایتا ی افزونه امنیتی هم نصب کن و توکل کن به خدا ! هکر اگه هکر باشه هرچی باشه هک میکنه ! کسی هم بیکار نیست بیاد سایت شما رو هک کنه !

لینک به ارسال

هر دو امنیت دارن و در صورتی که باگ داشته باشند سریع آپدیت میشن و باگشان بر طرف میشه ، از لحاظ امنیتی موردی نیست

اما با توجه به اینکه افزونه payline file download ساده تر هست احتمال بروز باگ کم است و اینکه خود سایت پی لاین این افزونه رات منتشر کرده

شک نکیند که edd بهتره ! شما چه گیری دادی به امنیت ؟! مگه ناسا رو میخوای راه اندازی کنی ! وردپرس نصب کن نهایتا ی افزونه امنیتی هم نصب کن و توکل کن به خدا ! هکر اگه هکر باشه هرچی باشه هک میکنه ! کسی هم بیکار نیست بیاد سایت شما رو هک کنه !

:wacko:<_<:mellow::o:rolleyes::ph34r::wub:

لینک به ارسال

ممنون فقط یه مورد دیگه میمونه

این افزونه بعد از خرید لینک را به ایمیل فرستنده میفرسته؟ یا نه؟

ممنون فقط یه مورد دیگه میمونه

این افزونه بعد از خرید لینک را به ایمیل فرستنده میفرسته؟ یا نه؟

ببخشید چک کردم میفرسته

فقط یه قالب خوب برای فروش فایل سراغ دارید؟

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

دوست من توی این دوره زمونه بچه یه ساله هکره !!

ویرایش شده توسط amator
لینک به ارسال

بله دوستان افزونه های خیلی خوبی معرفی کردند ولی از نظر من بهترین و بزرگترین افزونه در این رابطه رو از تو انداخته اند..

بله افزونه ی(ووکامرس)

این افزونه بهترین افزونه فروشگاه ساز وردپرس شناخته شده . که به طور پیشفرض امکان فروش فایل های مجازی هم داره که بنده خودم از همین افزونه برای فروش قالب استفاده میکنم.

ووکامرس درسته بیشتر برای خرید و فروش کالا هست ولی امکان فروش فایل مجازی هم داره.

دلایل من برای این حرف:

1-چون افزونه ی شناخته شده ای هست قالب های زیادی مخصوص این افزونه طراحی شده اند

2-افزونه های تکمیلی بسیار زیادی برای همین افزونه ساخته شده اند برای مثال افزونه های فارسی ساز و ریالش و حتی درگاه های پرداخت و ...

3-اکثر قالب ها با ووکامرس سازگار هستند.

4-شناخته شده و جاافتاده است این نینجای وردپرس :)

(البته شرمنده بابت جواب مثل اینکه جواب دادن به این تاپیک فقط برای مدیران محدود شده بود ولی دیگه شرمنده دیر متوجه شدم :) )

ویرایش شده توسط Night Wolf
لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

بله دوستان افزونه های خیلی خوبی معرفی کردند ولی از نظر من بهترین و بزرگترین افزونه در این رابطه رو از تو انداخته اند..

بله افزونه ی(ووکامرس)

این افزونه بهترین افزونه فروشگاه ساز وردپرس شناخته شده . که به طور پیشفرض امکان فروش فایل های مجازی هم داره که بنده خودم از همین افزونه برای فروش قالب استفاده میکنم.

ووکامرس درسته بیشتر برای خرید و فروش کالا هست ولی امکان فروش فایل مجازی هم داره.

دلایل من برای این حرف:

1-چون افزونه ی شناخته شده ای هست قالب های زیادی مخصوص این افزونه طراحی شده اند

2-افزونه های تکمیلی بسیار زیادی برای همین افزونه ساخته شده اند برای مثال افزونه های فارسی ساز و ریالش و حتی درگاه های پرداخت و ...

3-اکثر قالب ها با ووکامرس سازگار هستند.

4-شناخته شده و جاافتاده است این نینجای وردپرس :)

(البته شرمنده بابت جواب مثل اینکه جواب دادن به این تاپیک فقط برای مدیران محدود شده بود ولی دیگه شرمنده دیر متوجه شدم :) )

بعدش دوستان میگن چرا این همه پرسو جو میکنی!! :D

بازم منتظر نظرات تمامی دوستان هستیم

تشکر از همه به خاطر نظراتشون

لطفا مدیران هم در این بحث شرکت نمایند چون توی این چند روزه من چندین بار دیدم این سوال در انجمن مطرح شده!!

ویرایش شده توسط amator
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...