yasweb

اجرا نشدن صفحه checkout و انجام خرید در ووکامرس

8 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

من ووکامرس رو به تازگی روی سایتم نصب کردم و از طریق آموزشهای موجود دارم کارم رو پیش میبرم .

پس از نصب ووکامرس ابتدا مشکل خاصی نداشتم و به صفحه checkout هدایت میشدم و ازبین دو گزینه انتقال مستقیم بانکی و پرداخت از طریق چک یک گزینه رو میشد انتخاب کرد .

اما میخواستم قابلیت پرداخت هنگام دریافت محصول رو فعال کنم و همچنین در قابلیت حمل و نقل یک نرخ ثابت پستی تعریف کنم ، اما پس از اون قسمت checkout غیر فعال شد و با انتخاب محصول به صفحه checkout ورود داده نمیشه !

لطفا دوستان بنده رو راهنمایی کنند .

ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
http://www.press90.com/shop/اگه این سایتهcheckout تعریف نکردید باید از قسمت تسویه حساب براش برگه تعریف کنید
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

http://www.press90.com/shop/اگه این سایتهcheckout تعریف نکردید باید از قسمت تسویه حساب براش برگه تعریف کنید

حق با شما بود دوست عزیز . مشکلم برطرف شد .

مثل اینکه برگه هایی که ساخته بودم به داخل زباله دان هدایت شده بودن و وقتی اونها رو از زباله دان بیرون آوردم مشکلم حل شد .

حالا یه سئوالی که دارم اینه که من میخوام قابلیت پرداخت هنگام دریافت محصول رو فعال کنم و ضمنا ، یک هزینه پستی معمول مثلا : 7000 تومان رو تعریف کنم تا به مبلغ خرید کاربران این مبلغ اضافه بشه . باید چیکار کنم ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فکر کنم قسمت باربری باشه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در بین تیهای ووکامرس من ، قسمتی به نام باربری وجود نداره !!

نکنه ؛ منظورتون قسمت حمل و نقل هست ؟

من قابلیت پرداخت هنگام دریافت محصول رو فعال کردم و یک کلاس روشهای ارسال رو انتخاب کردم ، اما متاسفانه بعد از انتخاب این گزینه ، قسمت پرداخت هنگام دریافت محصول در قسمت checkout غیر فعال میشه !!!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببینید ؛ این تصویری از وضعیت فعلی قسمت تسویه حساب و بخش سفارش شما هست . نمیخوام در قسمت هزینه نگهداری سه آیتم اضافه بشه .

2014-12-29_160636.jpg

من فقط میخوام یک نرخ ثابت ارسال پستی ، مثلا به قیمت 7000 تومان برای هر چند محصولی که کاربر سفارش میده فعال باشه و برای مشتری ارسال بشه .

یخورده گمراه شدم تو انتخاب گزینه ها !!! و نمیدونم چیکار کنم . لطفا راهنمایی کنید .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکلات بالاییم رو تونستم حل کنم .

اما الان چیزی که خیلی منو متعجب کرده اینه که ووکامرس یه بخشی به نام محصولات هم باید داشته باشه .ر مثل تصویر زیر

product-cat1.jpg

اما من همچین بخشی رو ندارم !!! چیکار باید کنم ؟ چون میخوام دسته بندی و خیلی از کارهای دیگه رو انجام بدم .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری