رفتن به مطلب

پوسته سایت wp tools

پست های پیشنهاد شده

درود

دوست عزیز طراحی پوسته ما توسط خود ما انجام شده و طبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب ابزر وردپرس پیگرد قانونی دارد.

پیروز باشید :wub:

دوستان هرروز پیام میدن بابت قالب ، ما بدون چشم داشت و رایگان داریم هرروز کار میکنیم و آموزش های متفاوت و پوسته های فوق العاده ای رو بصورت رایگان قرار میدیم اما عزیزان دنبال قالب سایت ما هستن ;)

لینک به ارسال

درود

دوست عزیز طراحی پوسته ما توسط خود ما انجام شده و طبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب ابزر وردپرس پیگرد قانونی دارد.

پیروز باشید :wub:

دوستان هرروز پیام میدن بابت قالب ، ما بدون چشم داشت و رایگان داریم هرروز کار میکنیم و آموزش های متفاوت و پوسته های فوق العاده ای رو بصورت رایگان قرار میدیم اما عزیزان دنبال قالب سایت ما هستن ;)

دوست عزیز ممنون بابت پاسختون.

گفتم شاید پوسته ترجمه شده باشه.

من دنبال فایل زیپ پوسته هم نبودم. راستش اصلا این روش رو هم بلد نبودم.

اگر هم قصد فروش داشتین در خدمتم. قبل این پست، توی سایتتون پیام خصوصی هم بهتون داده بودم.

به هر حال ممنون که جواب دادین.

لینک به ارسال

دوست عزیز ممنون بابت پاسختون.

گفتم شاید پوسته ترجمه شده باشه.

من دنبال فایل زیپ پوسته هم نبودم. راستش اصلا این روش رو هم بلد نبودم.

اگر هم قصد فروش داشتین در خدمتم. قبل این پست، توی سایتتون پیام خصوصی هم بهتون داده بودم.

به هر حال ممنون که جواب دادین.

خواهش میکنم ، نه نه منظورم شما نبودید شما که تاج سرید پیام هم دادید خوندم پاسخ دادم

خواهش میکنم ، موفق باشید <3

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...