رفتن به مطلب

مطالب ترجمه شده همراه با متن اصلی در یک پست

parvizb7

پست های پیشنهاد شده

دوستان من میخوام یه سایت آموزشی راه بندازم و بیشتر مطالبی که میخوام استفاده بکنم رو باید از سایتهای خارجی بگیرم و ترجمه کنم.

به فکرم رسیده که در هر پست از سایتم که ترجمه میکنم و توی سایت میذارم متن اصلی انگلیسی رو هم بعد و در ادامه ترجمه بذارم.

حالا میخوام بدونم که اینکار توی سئو تاثیر منفی نداره؟

گوگل مطلب اصلی رو کپی تشخیص نمیده؟

لینک به ارسال

مطالب کپی یا به اصطلاح Duplicate تاثیر منفی در سئو داره، به هیچ وجه این کار رو نکنید، چون گوگل که تشخیص بده، سایت رو دیگه Index نمی کنه.

لینک به ارسال

مطالب کپی یا به اصطلاح Duplicate تاثیر منفی در سئو داره، به هیچ وجه این کار رو نکنید، چون گوگل که تشخیص بده، سایت رو دیگه Index نمی کنه.

ممنون که راهنماییم کردین.

پس به نظرم در اینصورت بهترین کار اینه که لینک منبع در انتهای هر مطلب بذارم.

لینک به ارسال

دوستان من میخوام یه سایت آموزشی راه بندازم و بیشتر مطالبی که میخوام استفاده بکنم رو باید از سایتهای خارجی بگیرم و ترجمه کنم.

به فکرم رسیده که در هر پست از سایتم که ترجمه میکنم و توی سایت میذارم متن اصلی انگلیسی رو هم بعد و در ادامه ترجمه بذارم.

حالا میخوام بدونم که اینکار توی سئو تاثیر منفی نداره؟

گوگل مطلب اصلی رو کپی تشخیص نمیده؟

فک نکنم گوگل اونقدر حال داشته باشه متن فارسی شما رو به انگلیسی ترجمه کنه بعد ببینه duplicate content هست یا نه!!! اگه صرفا ترجمه از سایت های خارجی هست فک نکنم.

لینک به ارسال

ممنون که راهنماییم کردین.

پس به نظرم در اینصورت بهترین کار اینه که لینک منبع در انتهای هر مطلب بذارم.

خواهش می کنم.

ببینید ترجمه مشکلی نداره، ولی اینکه متن انگلیسی رو عینا استفاده کنید، مشکل ساز میشه.

لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...