رفتن به مطلب

نظرات هرزه با وجود داشتن کد کپچا

پست های پیشنهاد شده

سلام

از دیشب تا به حال با وجود داشتن افزونه کد کپچا ، حدود 100 تا نظرات هرزه و تبلیغاتی به سایتم میاد.

بد جوری کلافه ام کرده لطفا راهنمایی کنید چه کار کنم؟؟

لینک به ارسال

سلام

از افزونه اکیسمت استفاده کنید اگه استفاده میکنید کد اکتیوشو عوض کنید چون این کد فریی که میده انگار تا یه تعداد خاصی از اسپم هارو میگیره من عوض کردم این مشکل حل شد برای من شایدم اینطور نباشه !! ، اگه ای پی ها مشابه هم هستند آی پی ها را بن کنید.

موفق باشید/.

لینک به ارسال

بنده در این مورد اطلاعی ندارم ، اما در مورد عنوان تاپیک باید بگم لغت " هرزه " به چیزهایی گفته میشه که الان جاش نیست :))

اونی که شما مدنظرت هست " هرز " هستش :D

درسته یکم منشوری میزنه ولی بستگی به استفاده در جمله داره . معنی بیهوده هم میده !!

https://www.loghatnameh.org/dehkhodaworddetail-b1e9b64ca3a942868fda8a8abd711ff6-fa.html

لینک به ارسال

سلام

از افزونه اکیسمت استفاده کنید اگه استفاده میکنید کد اکتیوشو عوض کنید چون این کد فریی که میده انگار تا یه تعداد خاصی از اسپم هارو میگیره من عوض کردم این مشکل حل شد برای من شایدم اینطور نباشه !! ، اگه ای پی ها مشابه هم هستند آی پی ها را بن کنید.

موفق باشید/.

از افزونه اکیسمت استفاده نمیکنم .

فقط باید از اون استفاده کنم؟؟

راه حل دیگه ای نداره؟؟؟

لینک به ارسال

از افزونه اکیسمت استفاده نمیکنم .

فقط باید از اون استفاده کنم؟؟

راه حل دیگه ای نداره؟؟؟

بهتره ازش استفاده کنید ، کار خودتون راحت میشه ، ویا این پلاگین

https://wordpress.org/plugins/anti-spam/

موفق باشید/.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...