رفتن به مطلب

وارد نشدن ادمین بدون اخطار

پست های پیشنهاد شده

درود

من هر وقت افزونه تغییر ادرس ادمین رو نصب میکنم بعد از یک ماه استفاده دیگه نتونستم وارد مدیریت وردپرس بشم.بدون اینکه افزونه خاصی نصب کرده باشم یا تغییراتی بدم.نمیدونم چرا این مشکل پیش میاد.به طوری که رمز و شناسه خودمو وارد میکنم هیچ اخطاری نمیده که رمز اشتباه است ولی وارد نمیشه.باید چی کار کنم. در صورتی که وقتی رمز رو اشتباه میزنم اخطار میده در هر صورت وارد نمیشه.

سوال دیگر من اینه که این قسمت ادمین رو که رمز و نام کاربری ذخیره شده در کدام فایل است.

لینک به ارسال

از هاست تمام افزونه هارو حذف کردم.قبلش یادم رفت اسمشو ببینم.

همون افزونه ای که وقتی نصب میشه یه کد میده که در فایل htaccess کپی میکنن. وآدرسهای 404 رو به صفحه اصلی انتقال میده.

خود به خود اینجوری شده من یه ماه هست که وارد وردپرس نشد حالا که میخوام وارد بشم دوباره صفحه ورود میاد و اخطار رمز اشتباه است رو نمیده.خواستم مطمعن بشم رمز رو اشتباه وارد کردم اخطار داد.

تمام فایلها رو از اول وارد کردم بو وردپرس رو دوباره نصب کردم بازم وارد نمیشه.پشتیبان گرفتم خدا کنه که بتونم برگردونم.لطفا کمک کنید

اسم افزونه مخفی کردن ادرس ادمین رو میشناسم اگه شما بگید میدونم هست یا نه.

قبل از اینکه با افزونه رو نصب کنم از فایل htaccess یه کپی داخل کامپیوترم داشتم اونم وارد کردم بازم درست نشد.دیگه مغزم ارو داده خیلی مطالب گذاشته بودم دارم دیوانه میشم.هاست رایگان و سرعت پایین.

اسمشو جستجو زدم این بود.Stealth Login از سایت اصلی وردپرس دانلود کرده بودم

لینک به ارسال

Stealth Login بعضا همچین آسیبی رو میرسونه.

شما فایل htaccess یی که الان دارید رو بزارید اینجا.

لینک به ارسال

کل فایلها رو پاک کردم و دیتابیس رو هم کاملا حذف کردم دوباره نصب کردم بازم اینجوریه.

بازم امیدم به این فایله چون مطمعن نیستم درست ویرایش کرده باشم.چون داخل سیستم وقتی بهش نقطه اضافه میکنی ناپدید میشه ولی داخل هاست باید یه نقطه اولش باشه

htaccess.zip

ویرایش شده توسط آریارامن
لینک به ارسال

محتویات فایل درسته. از این فایل نیست.

شما مطمئنی افزونه یا تغییر دیگه ایی نداشتی؟

لینک به ارسال

با مروگر خود ویندوز امتحان نکرده بودم.باز شد.

دوباره ویندوز عوض کردم بازم موزیلا نصب کردم ورژن 16 که دوباره با موزیلا وارد پیشخوان نمیشه.

قبلا هم با مرورگر اوپرا نمیتونستم وارد اف تی پی هاست بشم.ذخیره رمز رو میزدم ولی دوباره صفحه وال رو می اورد و وارد نمیشد.

به نظر شما ممکنه ضعف مروگر باشه؟چون من توی سیستم دوستم با سایت خودش و یه ورژن دیگه از موزیلا امتحان کردم اونم همین مشکل. وردپرس اون هیچ افزونه ای نداشت که بگیم از اونه.

دیتابیس و محتویات هاست رو کاملا حذف کرده بودم. باورم نشد که با ایمپورت یه فایل پشتیبان از دیتابیس که با افزونه wordpress database backup گرفته بودم کل اطلاعاتم حتی عکسها و پستها بدون نقص برگشت.واقعا کارش درسته.

اگه مشکلی نیست من دوباره افزونه رو نصب میکنم.فقط یه موضوع است که چرا سایت اصلی وردپرس حذفش کرده؟

این افزونه سئوی سایت رو خراب نمیکنه؟ به دلیل اون کدی که میده و باید در htaccess وارد بشه.من فکر میکنم هر وقت استفاده میکنم امار سایتم پایین میاد.

ویرایش شده توسط Morteza
لینک به ارسال
فقط یه موضوع است که چرا سایت اصلی وردپرس حذفش کرده؟

وردپرس افزونه هایی که بیشتر از 2سال بروز نمیشن رو داره کم کم حذف میکنه.

این افزونه سئوی سایت رو خراب نمیکنه؟ به دلیل اون کدی که میده و باید در htaccess وارد بشه

کدوم افزونه؟ بکآپ گیر؟

لینک به ارسال

وردپرس افزونه هایی که بیشتر از 2سال بروز نمیشن رو داره کم کم حذف میکنه.

کدوم افزونه؟ بکآپ گیر؟

افزونه تغییر آدرس ادمین منظورمه

لینک به ارسال

خیر روی بخش مدیریت و ورود تاثیر میزاره به سئو کاری نداره.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...