رفتن به مطلب

مشکل بهم ریختن پنل ادمین

پست های پیشنهاد شده

سلام ، تازگی به هم ریخته؟

یکی تو فایل های functions.php دست کاری کرده و یه فایل رو به وردپرس شما ضمیمه کرده.

پاکش کن اون خط رو.

لینک به ارسال

اووپس! احتمالاً Charsetها از طرف مرورگر خودتون به هم ریخته. با مرورگر دیگه یا کامپیوتر دیگه تست کردید؟

موفق باشید.

لینک به ارسال

سلام ، تازگی به هم ریخته؟

یکی تو فایل های functions.php دست کاری کرده و یه فایل رو به وردپرس شما ضمیمه کرده.

پاکش کن اون خط رو.

از کجا بفهمم چه کدی اضافه کرده؟!

لینک به ارسال

البتّه احسانم درست میگه.

ولی خب من دقیقاً چند روز پیش یه فایل رو از طریق فانکشن ها به وردپرسم اضافه کردم و کلاً وردپرس به هم ریخت چون فایلش نامعتبر بود

خط 3318 رو نگاه کن که به احتمال زیاد include باید باشه (خط 3318 PHP که میشه با نرم افزار هایی مثل notepad++ تشخیصش داد)

لینک به ارسال

البتّه احسانم درست میگه.

ولی خب من دقیقاً چند روز پیش یه فایل رو از طریق فانکشن ها به وردپرسم اضافه کردم و کلاً وردپرس به هم ریخت چون فایلش نامعتبر بود

خط 3318 رو نگاه کن که به احتمال زیاد include باید باشه (خط 3318 PHP که میشه با نرم افزار هایی مثل notepad++ تشخیصش داد)

دااش اگه دقت کرده باشه فایل فانکشن قالب نیستا فایل فانکشن اینکلوده!!!!یکم خطریه :D P

لینک به ارسال

سلام. این ارور جدید نیست و توی پوسته یا افزونتون بوده کافیه وردپرس رو از حالت دیباگ خارج کنید ، اونوقت می بینید که مشکل حل میشه ! البته من قبلا ایرادش رو هم برطرف کرده بودم ولی الان یادم نیست دقیق چیکار کردم. اگر یادم اومد اینجا می نویسم براتون.

ویرایش: اینطوری که از ارور میشه فهمید مشکل با تابع has_cap هست که قدیمی شده و توی افزونه یا پوسته شما ازش استفاده شده.

موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...