رفتن به مطلب

مشکل با پیوند یکتا در وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام یه مشکل عجیب دارم با پیوند یکتا به این صورت که اگه رو پیشفرض باشه بدون مشکل هستش و کار میکنه ، ولی اگه به صورت دستی باشه یا هر حالت دیگه وقتی رو نوشته یا برگه ای کلیک میکنیم ریداکت میشه به صفحه اصلی همون 404 فک کنم ! روی تنظیمات جدید هم پست اضافه میکنم متاسفانه درست نمیشه

لینک به ارسال

وقتی می خواهید ساختار پیوند یکتا را تغییر بدید فایل htaccess باید دسترسیش 666 باشه بعد از انجام تغییرات دوباره دسترسیش رو 444 بگذارید

لینک به ارسال

والا پنل هاست سی پنل نیستش ! من روی پنل arvixe نصبش کردم ، فایل htaccess هم نداشت توی هاست خودم ایجاد کردم بازم درست نشد !

لینک به ارسال

وقتی دسترسی را تغییر می دهید باید ساختار پیوند یکتا را دوباره ذخیره سازی کنید تا کدهای لازم در htaccess ذخیره شوند و بعد از ذخیره سازی ساختار پیوند یکتا دوباره دسترسیش رو 444 کنید

لینک به ارسال

استاد جان همین کار رو میکنم ، تو این هاست فک کنم این تغییرات توی web.config انجام میشه یا خیر ؟

لینک به ارسال

من پنلتون رو نمی شناسم ولی این تنظیمات مربوط به آپاچیه و توی یک فایل بی نام با پسوند htaccess و فرمت ASCII باید ذخیره بشند و به پتل مدیریتتون ارتباطی پیدا نمی کنند.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...