رفتن به مطلب

انگلیسی کردن نظرات

پست های پیشنهاد شده

سلام

چطور میتونم قسمت نظرات رو انگلیسی کنم؟(از فارسی به انگلیسی تغییر بدم نام و عنوان و متن و...) البته کنترل پنل ادمین فارسی بمونه.

لینک به ارسال

شاید بتونید فایل comments,php درون قالبتان را تغییر دهید یا اینکه با برنامه poedit فایل های زبان آدرس wp-content/language را ویراش کنید

لینک به ارسال

البته فکر کنم با فیلتر هم بشه اما بهتره تا میشه کد به functions.php اضافه نکرد.

برنامه poedit را از سایت poedit.net دانلود و فایل fa_IR.po را باز و عبارت های مورد نظر خود را پیدا و سیو کنید (سرچ کنید آموزش های تصویری اش هم موجوده)

لینک به ارسال

سلام

متن دیدگاه های ذخیره شده رو که نمیشه همینجوری الکی تبدیل کرد به انگلیسی :|

بهتره از افزونه ها و مترجم ها استفاده کنی

_______

اگه منظورتم فقط همون محتویات دیدگاه ها هست (مثلاً: اینجا دیدگاه خود را بگذارید) فایل comments.php رو اینجا بذار تا بیشتر راهنماییت کنیم.

لینک به ارسال

سلام

متن دیدگاه های ذخیره شده رو که نمیشه همینجوری الکی تبدیل کرد به انگلیسی :|

بهتره از افزونه ها و مترجم ها استفاده کنی

_______

اگه منظورتم فقط همون محتویات دیدگاه ها هست (مثلاً: اینجا دیدگاه خود را بگذارید) فایل comments.php رو اینجا بذار تا بیشتر راهنماییت کنیم.

عذر خواهی میکنم ، فکر کنم بنده اشتباهی متوجه شدم ! اگر منظور متنی است که کاربران منتشر میکنند باید از افزونه های مترجم استفاده کنید

لینک به ارسال

عذر خواهی میکنم ، فکر کنم بنده اشتباهی متوجه شدم ! اگر منظور متنی است که کاربران منتشر میکنند باید از افزونه های مترجم استفاده کنید

نه داداش شما درست تشخیص دادی.

اون بخش نام و عنوان رو همونجوری باید درست کنن امّا قسمت متن دیدگاه رو باید از افزونه ها استفاده کنن برای راحتی کار فکر کنم.

لینک به ارسال

باکس ثبت نظر رو میگم

نام و نام خانوادگی

آدرس سایت

ایمیل

متن پیام .

حالا به چی نیاز هست؟

لینک به ارسال

خب خودت بساز.

خیلی کار آسونیه ، کافیه کد های وردپرس رو کنار هم قرار بدی و با استفاده از HTML و سی اس اس بهشون حالت و استایل بدی

یه نمونه:

https://github.com/NorthIsUp/Simple-Wordpress-Theme/blob/master/comments.php

لینک به ارسال

خب خودت بساز.

خیلی کار آسونیه ، کافیه کد های وردپرس رو کنار هم قرار بدی و با استفاده از HTML و سی اس اس بهشون حالت و استایل بدی

یه نمونه:

https://github.com/N...er/comments.php

آقا خیلی لطف کردی...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...