رفتن به مطلب

فرمت های پشتیبانی شده در پلیر ویدیو پیشفرض وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

همونطور که میدونید از چند نسخه ی جدید وردپرس امکان قرار دادن ویدیو به طور پیشفرض در وردپرس فراهم شده است . بر خلاف قبلاً که از مشکلات وبمستر ها پیدا کردن افزونه ی مناسب برای قرار دادن ویدیو در وردپرس بود با این امکان وردپرس تقریباً دیگر این مشکل حل شد.

ولی حالا میخواستم بدونم این پلیر پیشفرض وردپرس چه فرمت هایی رو پشتیبانی میکنه؟ و آیا راهی هست که کاری کنیم که یه فرمت خاص اضافه هم پشتیبانی کند؟ مثلاً اگر فرمت 3gp را پشتیبانی نمی کند کاری کنیم که 3gp هم پشتیبانی کند؟

لینک به ارسال

ایتها فرمت ها پذیرنده هستند :

Audio

• .mp3
  • .m4a
  • .ogg
  • .wav

Video

• .mp4, .m4v (MPEG-4)
  • .mov (QuickTime)
  • .wmv (Windows Media Video)
  • .avi
  • .mpg
  • .ogv (Ogg)
  • .3gp (3GPP)
  • .3g2 (3GPP2)

اگر فرمت های بیشتری نیاز دارید باید از افزونه های موجود استفاده کنید

لینک به ارسال

میگم مطمئنید؟ آخه من 3gp باهاش خواستم پخش کنم گفت پشتیبانی نمی شود، میشه یکی از دوستان تست کند لطفاً؟

لینک به ارسال

برای بارگذاری مشکلی ندارم اما تست کردن اجرا نکرد !!!! پلیر پیشفرض مخصوص وب هست و از فرمت های تحت وبی مثل mp4 پشتیبانی میکنه

توصیه میکنم اگر مقدور هست فیلم هاتون را به mp4 تبدیل و قرار بدید ، در غیر اینصورت این افزونه میتونه کمکتون کنه : http://wordpress.org/extend/plugins/video-playlist-and-gallery-plugin

لینک به ارسال
  • 9 ماه بعد...

با سلام

سئوالی که دارم این است که، من چندین فایل ویدیویی با فرمت های مختلف دارم و می خواهم به فرمت mp4 قابل پخش در وردپرس تبدیل کنم.

دو نرم افزار Aiseesoft Total Video Converter و Total Video Converter را تست کردم کار تبدیل را بخوبی انجام می دهند اما در وردپرس قابل پخش نیستند در حالی که فایل هایی که از برخی وب سایت ها با فرمت mp4 دانلود می شود نظیر آپارات، همیاوردپرس، اسکریپ بای و غیره بسهولت در وردپرس پخش می شود.

آیا نرم افزار خاصی در این خصوص می شناسید که معرفی نمایید یا خیر؟

با تشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...