رفتن به مطلب

درخواست مشاوره برای استاندارد برنامه نویسی

پست های پیشنهاد شده

سلام،

یک اسکریپت بنده دارم مینویسم که کاربر فایل تورنت رو ادد میکنه و ما براش دانلود میکنیم حالا میخوام هر یک دقیقه کرون جاب بزنم که حجم فایل رو چک که اگر دانلود تموم شده ایمیل بده بگه آقا بیا لیچت تموم شد.

این کرون جاب میاد دیتابیس رو چک میکنه که ببینه هرکی فایل تورنت زده که دانلود بشه پیدا کنه و حجم فایل رو مقایسه کنه که ببینه تموم شده یانه حالا میخوام ببینم این روش استاندارده ؟ فشار نمیاره ؟ بهینه هست ؟ هر یک دقیقه باید به دیتابیس وصل بشه، من راه دیگه ای به ذهنم نمیرسید. ممنون میشم راهنمایی کنید منو.

ویرایش شده توسط areff
لینک به ارسال

سلام. به نظر من توی این جور مسائل استاندارد خاصی وجود نداره و بستگی به این داره که شما اول راه رو چطوری رفتید. اما خوب مسلما اتصال زیاد به پایگاه داده خوب نیست و علاوه بر فشار سرعت رو هم میاره پایین. اگر می تونید از راه های دیگه کمک بگیرید مثلا دستور ارسال ایمیل توی خود اسکریپت آپلود کننده باشه. یا این که مثلا 2 بار در روز چک کنید همه رو.

موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...