رفتن به مطلب

تبدیل تاریخ شمسی به میلادی

پست های پیشنهاد شده

سلام

به تنظیمات افزونه وردپرس فارسی برید

و تیک گزینه

تاریخ تمامی بخش‌های وردپرس از میلادی به شمسی تبدیل شود.

را بردارید.

موفق باشید/.

لینک به ارسال

این افزونه رو اصلا نصب نکردم. میدونی مشکل چیه، اینه که تاریخ بصورت میلادی نشون میده مثلا بجای 1393 مینویسه 2015 ولی کلمه "ماه" به فارسی مینویسه "ژانویه" میخوام این کلمه انگلیسی بشه.

لینک به ارسال

سلام

یک کار دیگه هم میتونید بکنید اینه که فایل زبان را ویرایش کنید

wp-content/languages/fa_IR.po

و

wp-content/languages/fa_IR.mo

مثلا دنبال کلمه "

ژانویه

" بگردید توی هر دو فایل و جایگزین کنید.

موفق باشید/.

لینک به ارسال

ممنون از راهنماییت...

پوزش منظورتون خوب متوجه نشده بودم

در مورد تغییر فایل زبان : با هر آپدیت باید بروزرسانی کنید اما میشه اون replace کرد

لینک به ارسال

سلام

یک کار دیگه هم میتونید بکنید اینه که فایل زبان را ویرایش کنید

wp-content/languages/fa_IR.po

و

wp-content/languages/fa_IR.mo

مثلا دنبال کلمه "

ژانویه

" بگردید توی هر دو فایل و جایگزین کنید.

موفق باشید/.

با نرم افزار poedit فقط میشه فایل wp-content/languages/fa_IR.po رو ویرایش کرد. او یکی رو نمیتونه باز کنه. چکار کنم؟

لینک به ارسال

با نرم افزار poedit فقط میشه فایل wp-content/languages/fa_IR.po رو ویرایش کرد. او یکی رو نمیتونه باز کنه. چکار کنم؟

سلام

لازم به استفاده از نرم افزار خاصی نیست با خود گزینه ویرایش سی پنل یا دایرکت ادمین میشه هردو را ادیت کرد ، نشد فایل را دانلود کنید و با نرم افزار ++Notepad ویرایش و دوباره آپلود کنید.

موفق باشید/.

لینک به ارسال

بعد از انجام تغییرات روی فایل po و ذخیره سازی فایل mo به صورت خودکار در کنارش ساخته یا به روز می شه شما کافیه فایل po را ویرایش کنید و اونرو به همراه فایل همنام و با پسوند mo کناریش آپلود کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...