رفتن به مطلب

سوالات من در مورد نوشتن افزونه

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من برا سایتم از یه مقدار زیادی تغیر و کد استفاده کردم که هرچی داره میره جلو ,کارا و تغیرات پیچیده تر میشه و خودم دارم از کارام گیچ میشم دیگه وای به حال ورپرس :D

با اموزش زیر روبه رو شدم و به نظر جالب اومد که یه افزونه اختصاصی برای سایتم بسازم تا یکم جمو جور تر بشه

http://mandegarweb.com/wordpress/wordpress-learning/%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%AA/

الان تموم کدهایی که به functions.php اضافه کرده بودم رو با این اموزش یه افزونه کردم و یه سری از کدهایی که استفاده کرده بودم تو قالب رو شورت کد دردم و توی قالب ازشورت کدش استفاده کردم که کدهای قالب تغیرات کمتری داشته باشه

ولی الان دوتا مشکل و سوال دارم

چجوری میتونم توابع و کدهای داخل حلقه وردپرس رو به شورت کد تبدیل کنم که شورت کد رو توی حلقه وردپرس بزارم؟؟ چون توی حقله از مقدار زیادی کد و دوتا دسطور شرطی برای نمایش دادن چیزهای متفاوت به مدیر و کاربر استفاده کردم و الان داره اذیت میکنه.

الان از کد زیر استفاده کردم برای شورت کد درست کردن ولی برای توابع و کدهای داخل حلقه کار نمیکنه و وقتی وارد میکنم سایت سفید میشه

function sample_shortcode2() {
return '
<a href="http://linefa.me/user"><font size="4" color="Green">برای ورود و عضویت در سایت اینجا کلیک کنید</font></a>
';
}
add_shortcode('linefarsi-milad2', 'sample_shortcode2');

و این که چجوری میتونم کدهایی که به style.css قالبم اضافه کردم رو توی این افزونه که ساختم وارد کنم ؟؟ که نیاز نباشه باهربار تغیر قالب کدها جایگزین بشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...