رفتن به مطلب

لود نشدن تصاویر قسمتهایی از قالب

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من چند روزه که تصاویر قسمتی از قالبم لود نمیشه

آدرس سایت :www.medplant.ir

توضیح اینکه ترتیب لود قالب از سمت چپ به راست هست. و در نوار سمت راست که آخرین لود هست و همچنین در فوتر تصاویر لود نمیشن.

ضمنا نوار سمت راست در صفحه اصلی با صفحه single متفاوت هست و از دو فایل مختلف بارگذاری میشن.

به نظرتون مشکل از چی میتونه باشه؟ اگر مثلا در اثر دستکاری در فایل single باشه خب نوار سمت راست صفحات داخلی فقط مشکل پیدا میکنه نه اینکه در صفحه اصلی هم مشکل پیدا بشه.

این میتونه از آپدیت وردپرس یا پارسی ساز باشه به نظرتون؟

ویرایش شده توسط دکتر مهندس
لینک به ارسال

سلام ، دوست عزیز از شما بعیده که اسپم بدی...

دلیلش اینکه اصلاً یه همچین عکسی با این عکس وجود نداره...

پاک شده فایل هاتون (ممکن هم هست دسترسی ها گرفته شده باشه)

http://medplant.ir/wp-content/uploads/2013/08/%DA%A9%D9%84%DB%8C%D8%AF%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA.png

لینک به ارسال

والا اسپم ندادم اول اینجا نوشتم بعدش بادم اومد شاید مشکل از پارسی ساز باشه، توی پارسی ساز هم مطرحش کردم! بهرحال ممنون بررسی میکنم ولی فکر نمیکنم این اتفاقاتی که فرمودید افتاده باشه ها!!

لینک به ارسال

خب شما عکس ها رو دوباره آپلود کن...

چون عکسی با این آدرسی که شما دادی وجود نداره.

لینک به ارسال

تمام عکسهای قالب که دقیقا بعد از کد parsidate لود میشدند حذف شده بودند که دوباره آپلودشون کردم درست شد.

متشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...