رفتن به مطلب

نحوه انتقال سایت به هاست جدید

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

هاست جدیدی سفارش دادم و قصد این رو دارم که سایتم رو که روی ادان دامین هاست قبلی بود رو به هاست جدید منتقل کنم ...

چگونگی کار چگونه هست

لینک به ارسال

شما اطلاعات ورود به پنل هاست فعلی را به پشتیبانی هاستینگ جدیدتون میدی و ازشون میخواهید که براتون منتقل کنند

لینک به ارسال

شما اطلاعات ورود به پنل هاست فعلی را به پشتیبانی هاستینگ جدیدتون میدی و ازشون میخواهید که براتون منتقل کنند

خودشون نمیتونن که من اینجا کمک خواستنم !!

لینک به ارسال

مجتبی جان ، انتقال سایت جزء اولین وظایف یک هاستینگ هست که باید سریع و رایگان انجام بشه ، من تا حالا هاستینگی ندیدم منتقل نکنه!

اینی که شما دارین ازش هاست میخرین به احتمال خیلی زیاد نمایندگی دارند و سرور ندارند به همین دلیل دسترسی انتقال سایت ندارند ، به هیچ وجه به چنین هاستی اعماد نکن عزیز

لینک به ارسال

سلام

هرچند این جز کار های میزبانه میزبانی که یه سایت نتونه انتقال بده .....

بگذریم کلا کار خاصی نداره فایل های موجود در روت را سلکت آل و زیپ کنید و به هاست جدید انتقال بدید و آنزیپ کنید بعد از پی اچ پی ادمین دیتابیس مورد نظرتون را انتخاب کنید و از بالا گزینه اکسپورت را بزنید و پایین یه گزینه Go داره اونو بزنید دیتابیس دانلود میشه . بعد در هاست جدید یه دیتابیس بسازید دوباره برید قسمت پی اچ پی ادمین هاست جدید و روی دیتابیس جدیدی که ساختید کلیک کنید و گزینه اینپورت را بزنید دیتابیس دانلود شده را از سیستمتون اتچ کنید وقتی تمام شد به روت هاست جدید برید و فایل کانفینگ وردپرس را ویرایش کنید و اطلاعات جدید دیتابسی که ساختید را وارد کنید و سیو کنید.تمام.

موفق باشید/.

لینک به ارسال

هنگام ورود به phpmyadmin با این ارور مواجه میشم :

#1045 Cannot log in to the MySQL server

سلام

رمز هاستتون را یکبار تغییر بدید و دوباره وارد پی اچ پی ادمین بشید ببینید دوباره این مشکل وجود داره. نشد به پشتیبانی هاستتون تیکت بزنید تا حل کنند.

موفق باشید/.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...