رفتن به مطلب

یه مشکل خیلی خیلی عجیب عجیب با قالب اختصاصی

پست های پیشنهاد شده

درود خدمت دوستان .

بنده یه مشکلی با قالبی که طراحی کردم دارم که به نظر عجیب میاد .

توضیحش مشکله اما فقط در این حد بگم که هرجایی از سایت فرمی قرار داشته باشه مانند : فرم ارسال دیدگاه - فرم تماس با ما - فرم سفارش و ....! (فرم های پنل ادمین همه سالم هستند)

اگر بخوام اون فرم رو ارسال کنم به این شکل میشه :

به فرض مثال میخوام دیدگاه ارسال کنم بعد از کلیک روی ارسال دیدگاه میره به این لینک :

http://nsshop.ir/?comment=%D8%B3%D8%B4%DB%8C%D8%B4%D8%B3%DB%8C%D8%B3%DB%8C&submit=%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%84+%D8%AF%D9%8A%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%87&comment_post_ID=50&comment_parent=0&_wp_unfiltered_html_comment=8b75013ff9

خیلی خیلی ممنون شخصی میشم که کمکم کنه تشکر !

بدرود .

لینک به ارسال

خیلی با php آشنایی ندارم اما فکر کنم به خاطر متد get باشه. اگر در فرم ها از method="get" استفاده کرده اید مقدار get را با post جایگزین کنید و سپس بررسی کنید...#

------------------------

تصحیح می کنم,فکر نکنم به خاطر دلیل بالا باشه.بهتره منتظر نظر اساطید باشید...#

ویرایش شده توسط oMid
لینک به ارسال

مسئله ای که امید گفت رو در خروجی سایت بررسی کنید

هر جا فرمی استفاده کردید

متد آن را تنظیم کنید

<form method="POST">

</form>

لینک به ارسال

تو خروجی همه چی درسته یعنی متود Post که قائدتا هم باید پست باشه درسته ولی نمیدونم چرا اینطوری میشه !

ضمنان Get برای دریافت اطلاعات هستش .

از فایل فانکشن هم نبود تست کردم .

روی قالب دیگه سالمه منتها این قالب خیر .

افزونه ها هم غیر فعال کردم از افزونه ها هم نبود .

ممنون میشم راهنمایی کنید .

لینک به ارسال

به مدیران حاظرم دسترسی هم بدم فقط تو رو خدا سوء استفاده نشه چون طراحی قالب اختصاصی هستش !!!! و براش کلی زحمت کشیدم و اینکه افزونه فروشگاه ساز wpshop هم خریداری شده و رایگان نیست .

والله فکر نمی کنم احتیاجی به دادن نمونه کد باشه چون مشکل فقط برای ارسال دیدگاه نیست ! مشکل مربوط به هر فرمی در سایت هستش مثل افزونه تماس با ما وردپرس و دیدگاه ها و ... !

کد دیدگاه رو روی قالب دیگه قرار دادن کاملا جواب داده یعنی مشکل از کد دیدگاه نیستش .

اگر مایل بودید بگید دسترسی بدم .

بدرود .

لینک به ارسال

شما برید اینجا یه دیدگاه ارسال کنید نتیجه رو ببینید و ببینید به چه شکلی هستش اگر نیاز بود بگید دسترسی ارسال کنم !

http://nsshop.ir/?p=50

ویرایش شده توسط safinoor
لینک به ارسال

تمام افزونه ها را غیر فعال کنید

فکر میکنم مشکل از افزونه‌ای که برای Minified نصب کردید هست

لینک به ارسال

تمام افزونه ها رو مجدد غیر فعال کردم و هنگام ارسال دیدگاه بازم هموطوری شد !

مسئله اینجاست که همین کدها رو روی قالب دیگه میذارم دیدگاه کاملا درسته و کار می کنه اما روی قالب بنده خرابه .

لینک به ارسال

شما برای ارسال بخش نظرات از چه کدی استفاده کردید؟

فقط بخش ارسال نظر نیاز هست تا بررسی بشه.

----

توی پست اول گفتید همه فرمهای پوسته مشکل داره؟

مثلا یک فرم خالی هم بزارید همین مشکل رو داره؟

اسکریپت خاصی در پوسته دارید که روی فرم اثر میزاره؟

کد اضافه چی در فایل فانکشن موجودهست؟

لینک به ارسال

مشکل برطرف شد ^_^

اومدم یکی یکی فایل های قالب رو تغیر نام دادم همه رو تغیر نام دادم درست نشد رسیدم به قالب header.php تغیر نامش دادم درست شد این فایل رو مجدد از نظر کدنویسی برسی کردم فهمیدم یه تگ <form> رو نبسته بودم :D

تگش رو با </form> بستم اوکی شد .

مرتضی جان خیلی کمک کردی با گفتن جمله

اسکریپت خاصی در پوسته دارید که روی فرم اثر میزاره؟ فورا رفتم سراغ قالب ها و هرچی کد اسکریپت بود حذف کردم درست نشد یهو زد به سرم ببینم ایراد از کدوم فایله و ....!

ممنون از همه , بدرود .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...