رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

من می خوام در وردپرس شبکه امکان ثبت نام در سایت اصلی رو داشته باشم ولی به مشترکین وبلاگ ندم!

فقط اون هایی که خودم میخوام را از مدیریت درست بکنم

الان یا باید امکان عضو گیری رو بردارم که دیگه نمیتونم عضو عادی بگیرم یا باید بزارم که میان وبلاگ درست می کنن

لینک به ارسال

اوهوع منم این مشکلو دارم.

این افزونه رو قبلا رسول خان به من معرفی کرده بود البته برای یه کار دیگه که به کارم نیومد خوشن هم تست کردند دیگه نمیدونم.

اگه راه حل کاملی وجود دارد منم منتظرم

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

سلام

من می خوام در وردپرس شبکه امکان ثبت نام در سایت اصلی رو داشته باشم ولی به مشترکین وبلاگ ندم!

فقط اون هایی که خودم میخوام را از مدیریت درست بکنم

الان یا باید امکان عضو گیری رو بردارم که دیگه نمیتونم عضو عادی بگیرم یا باید بزارم که میان وبلاگ درست می کنن

اوهوع منم این مشکلو دارم.

این افزونه رو قبلا رسول خان به من معرفی کرده بود البته برای یه کار دیگه که به کارم نیومد خوشن هم تست کردند دیگه نمیدونم.

اگه راه حل کاملی وجود دارد منم منتظرم

آقا من یه فکری زد به سرم میشه آدم خودش قسمت عضویت را طاحی کنه و جا هایی مثل دادن وبلاگ را نا پدید کنه با کد های سی اس اس .

و متنی بزار که کاربر را فقط به سمت عضویت ببره نه وبلاگ دهی .

فهمیدید ؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...