رفتن به مطلب

مشکل با تگ های single

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام و خسته باشید . دوستان و اساتید عزیز آیا تگی برای ادامه مطلب که فقط فایلهای پیوستی شامل عکس و ویدئو رو نشون بده و برای عکس میشه یجورایی از تگهای thumb و اینا استفاده کرد اما برای ویدئو چیکار میشه کرد ؟

میخوام متن رو از ویدئو جدا کنم و زیر ویدئو لینک دانلود بزار و سپس متن قرار بگیره

ویرایش شده توسط mrasoul
لینک به ارسال

از این تگ در فایل single استفاده کنم ؟

<?php get_attached_media( $type, $post_id ) ?>

اینکار و کردم اما اتفاقی نیافتاد

لینک به ارسال

یا باید این تگ اشتباه باشه یا اینکه من نمیدونم جای type توش چی بنویسم . نوشتم media کار نکرد video کار نکرد . نمیدونم چی باید بنویسم . به شدت هم بهش احتیاج دارم .

<?php get_attached_media( $type, $post_id ) ?>

لینک به ارسال

یعنی از بین دوستان هیچکس نمیتونه کمک کنه ؟ این انجمن با این رنک باید خیلی بیشتر از اینا کاربر فعال داشته باشه

لینک به ارسال

دنبال یک تگ برای ویدئو و یک تگ برای متن تو single هستم که خوب تگ متن رو دارم اما ویدئو رو ندارم

لینک به ارسال

لطفا اسپم پی در پی ارسال نکنید زمان انتظار چند دقیقه ای نیست.توضیحات کاملتر بدید.شما متن دارید این متن همون پست شماست؟ در این متن می خواید در جای دلخواه ویدیو قرار بدید؟؟ اگر اینطوره که موقع ارسال پست در محل مورد نظر می تونید از شورت کد ویدیو خود وردپرس استفاده کنید

[video src="آدرس"]

بنده به این صورت برداشت کردم. اگر منظورتون چیز دیگه است بگید.

لینک به ارسال

لطفا اسپم پی در پی ارسال نکنید زمان انتظار چند دقیقه ای نیست.توضیحات کاملتر بدید.شما متن دارید این متن همون پست شماست؟ در این متن می خواید در جای دلخواه ویدیو قرار بدید؟؟ اگر اینطوره که موقع ارسال پست در محل مورد نظر می تونید از شورت کد ویدیو خود وردپرس استفاده کنید

[video src="آدرس"]

بنده به این صورت برداشت کردم. اگر منظورتون چیز دیگه است بگید.

دوست من خوب این مخصوص یک ویدئو ست من میخوام به گونه ای باشه که کلا تگ the_content به این صورت نباشه میخوام شامل 2 تگ بشه که یکی مخصوص ویدئو و تصاویر و ... و دیگری برای متن که هرکدام رو توی یک div بزارم . میخوام بین این ویدئو و متن پست دکمه دانلود باشه .

در مورد اسپم هم درست میگید و شما هم به اولین مطلب ارسال شده من نگاه کنید من دقیقا منظورمو گفتم

لینک به ارسال

به عنوان مثال تگ مربوط به متن the_excerpt خوب به کمکش هم ویدئو و هم عکس از پست حذف میشه . حالا من مکمل این رو میخوام که فقط ویدئو رو نشون بده . امیدوارم منظورم رسونده باشم

لینک به ارسال

قوانین را بخوانید قبلا هم به شما تذکر داده شده زمان انتظار بیست و چهارساعته یعنی وقتی یک تایپیک ارسال می کنید باید بیست و چهار ساعت برای پاسخش صبر کنید

لینک به ارسال

قوانین را بخوانید قبلا هم به شما تذکر داده شده زمان انتظار بیست و چهارساعته یعنی وقتی یک تایپیک ارسال می کنید باید بیست و چهار ساعت برای پاسخش صبر کنید

باشه من بیکارم و کار رو زندگیم فقط همینه و 24 ساعت میشینیم اینجا منتظر تا شاید معجزه ای بشه و اتفاقی بیافته . خدارو شکر که ...

باشه من بیکارم و کار رو زندگیم فقط همینه و 24 ساعت میشینیم اینجا منتظر تا شاید معجزه ای بشه و اتفاقی بیافته . خدارو شکر که ...

قطعا برای شماها که عضو گروه وردپرسین حل کدرن این مشکل 30 ثانیه هم زمان نمیبره اما بجای پاسخ دادن تفره میرین و تذکر میدین .

میشد بجای اینهمه پست بیهوده که افراد ارسال کردن یکی جواب رو کامل میداد . وقتی کسی وسط تایپیک من پارازیت میاد مجبورم به قول شما اسپم ارسال کنم

لینک به ارسال

قطعا برای شماها که عضو گروه وردپرسین حل کدرن این مشکل 30 ثانیه هم زمان نمیبره اما بجای پاسخ دادن تفره میرین و تذکر میدین .

میشد بجای اینهمه پست بیهوده که افراد ارسال کردن یکی جواب رو کامل میداد . وقتی کسی وسط تایپیک من پارازیت میاد مجبورم به قول شما اسپم ارسال کنم

شما بیکار نیستید ولی سربازهاتون هم در اینجا پاسخگوتون نیستند

رعایت قوانین مجموعه ای که توش هستید وظیفه است و منتی گردن کسی نمی گذاره

لینک به ارسال

شما بیکار نیستید ولی سربازهاتون هم در اینجا پاسخگوتون نیستند

رعایت قوانین مجموعه ای که توش هستید وظیفه است و منتی گردن کسی نمی گذاره

بله حق با شماست . آدم گوشت تن خودشو بخوره و منت غصاب رو نکشه .

لینک به ارسال

یکبار قوانین رو مطالعه کنید بد نیست

http://forum.wp-parsi.com/topic/63-%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86-%DA%A9%D9%84%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86/

در فانکشن قرار بدید

function my_the_content_filter() {
global $post;
if ( $post->post_type == 'post' && $post->post_status == 'publish' ) {
$attachments = get_posts( array(
'post_type' => 'attachment',
'posts_per_page' => 0,
'post_parent' => $post->ID,
'post_mime_type' => 'video',
) );
if ( $attachments ) {
foreach ( $attachments as $attachment ) {
$mylink = wp_get_attachment_link( $attachment->ID, false );
}
}
}
}

در قالب به این صورت فراخوانی کنید

<?php echo do_shortcode( '[video src="'.$mylink.'"]') ?>

اگه جواب نداد مننظر بمونید افرادی که بلد بودن جوابتون رو می دن.اگر کسی جواب نداد یعنی راهی بلد نیست نیاز نیست مدام اسپم ارسال کنید و اعتراض کنید.انتظارات خودتون هم پایین بیارید.موفق باشید

لینک به ارسال

یکبار قوانین رو مطالعه کنید بد نیست

http://forum.wp-parsi.com/topic/63-%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86-%DA%A9%D9%84%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86/

در فانکشن قرار بدید

function my_the_content_filter() {
global $post;
if ( $post->post_type == 'post' && $post->post_status == 'publish' ) {
$attachments = get_posts( array(
'post_type' => 'attachment',
'posts_per_page' => 0,
'post_parent' => $post->ID,
'post_mime_type' => 'video',
) );
if ( $attachments ) {
foreach ( $attachments as $attachment ) {
$mylink = wp_get_attachment_link( $attachment->ID, false );
}
}
}
}

در قالب به این صورت فراخوانی کنید

<?php echo do_shortcode( '[video src="'.$mylink.'"]') ?>

اگه جواب نداد مننظر بمونید افرادی که بلد بودن جوابتون رو می دن.اگر کسی جواب نداد یعنی راهی بلد نیست نیاز نیست مدام اسپم ارسال کنید و اعتراض کنید.انتظارات خودتون هم پایین بیارید.موفق باشید

دقیقا خودش بود دوست من

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

یه مشکله خیلی بزرگ داره این تگ ها . اینکه اگر تو داشبور ویدئو آپ کنی بزاری اوکی میشه . اما اگه از یودئو های قدیمی بخوای استفاده کنی و وارد کنی ویدئو رو نشون نمیده

یا اینکه وقتی آدرس ویدئو را از جای دیگه هاست وارد کنی نشون نمیده ویدئو رو فقط باید از طریق داشبورد آپ کنیم و بعد اینسرت بزنیم

این کار رو خراب کرده

[video src="'.$mylink.'"]

ویرایش شده توسط mrasoul
لینک به ارسال

این کد ویدئویی را فراخوانی می کنه که پیوست مطلبتون شده باشه برای قرار دادن لینک ویدئو هایی که قبلا دانلود کردید مستقیما از شورت کد در خود مطلب استفاده کنید

[video src="نشانی ویدئو"]

لینک به ارسال

این کد ویدئویی را فراخوانی می کنه که پیوست مطلبتون شده باشه برای قرار دادن لینک ویدئو هایی که قبلا دانلود کردید مستقیما از شورت کد در خود مطلب استفاده کنید

[video src="نشانی ویدئو"]

مشکل برطرف شد . کلا ویدئو رو به صورت زمینه دلخواه درآوردم اینجوری خیلی بهتره . چون قرار ویدئو ها در پوشه ی خاصی قرار بگیره پس همیشه از آدرس ویدئو استفاده میکنم که زمینه دلخواه بهتر است از سیستم آپلود خود وردپرس

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...