رفتن به مطلب

تبدیل psd به قالب وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من دنبال یه راهی هستم که psd رو به قالب وردپرس تبدیل کنه توی خیلی از سایت ها فقط گفته چه طوری psd رو آماده کنیم اما حرفی از تبدیلش به قالب وردپرس نزده

دوستان هر راهی که مد نظرشون هست بگن لطفا

لینک به ارسال

سلام ، میتونی با برخی از ژنراتور ها تبدیلشون کنی به قالب HTML و از طریق توابع وردپرس تبدیلشون کنی به قالب وردپرس (البتّه به همین آسونی هم که گفتم نیست :D)

لینک به ارسال

اون ژنراتور ها چون نمیتونن واقعاً اون چیزی که میخوای بهت بدن خیلی برات مشکل ایجاد میکنن...

فقط برای افراد مبتدی میتونن یه راهنمایی باشن که چه شکلی از کد ها استفاده کنن:

https://www.google.com/?gws_rd=ssl#q=psd+to+html+generator

(درضمن پی اس دی ها هم باید استاندارد باشن)

لینک به ارسال

او

ممکنه یکم بیشتر توضیح بدین

سایت هایی هسعتند که پول میگیرن و psd رو تبدیل به قالب وردپرس میکنن اون ها چی کار میکنن؟

اون ها درواقع کد نویسی میکنن به صورت دستی براتون.

لینک به ارسال

بهترین راه کدوم هست؟

شما یکم بیشتر توضیح بده . خودت میخوای کد نویسی کنی یا میخوای هزینه کنی واست کدنویسی کنند ؟

اگه خودت میخوای کدنویسی کنی خوب تا چه حد با html و css و البته php آشنایی دارید .

لینک به ارسال

اگه بخواین به صورت دستی تبدیل کنی خوب باید html و css رو فول بشی تا بتونی استایل قالبت رو دربیاری با اینها . حالا بعد میتونی تگهای مربوط به وردپرس رو جایگذاری کنی تو قالب یعنی اینکه یک آشنایی کوچولو با php کفایت میکنه .

اما خوب یسری نرم افزارها یا سایتهای آنلاین هستن اینکار رو برات انجام میدن اما خود من بشخصه مورد اول رو ترجیح میدم

ویرایش شده توسط mrasoul
لینک به ارسال

افزونه css3ps را از css3.ps دانلود و روی فتوشاپ نصب کنید

تغییراتی را که از طریق layer-style به لایه ها می دید را می تونید از طریق file-script-css3ps به کد css تبدیل کنید

لینک به ارسال

خوب بعد css که نمیشه قالب وردپرس چون قالب وردپرس php رو هم داره

تگهای php مربوط به وردپرس رو میتونی توش بنویسی خوب ولی راهی که اقای ایمان گفتن بهتره برای شما

لینک به ارسال

این رو فراموش کنید که به صرف دونستن فتوشاپ بتونید قالب وردپرس طراحی کنید

تبدیل فتوشاپ به قالب یعنی تبدیل گرافیک تصویری به کد استایل دهی مابقی مراحل طراحی قالب به قوت خودش باقیه و باید انجام بشه

لینک به ارسال

شما شروع کن به کد کردن... اگر جایی مشکلی پیش اومد میتونی تاپیک بزنی تا راهنمایی های لازم رو بکنیم.

لینک به ارسال

پیشنهاد بنده استفاده از Adobe dreamweaver

البته اگه فعلا تو دسترس نداریش از همون نوت پد ویندوز هم میتونی استفاده کنی

لینک به ارسال

اونم خوبه در کل شما با هرچی راحت تری انجام بده بعضیا با نوت پد راحت ترن بعضیا مثل با با دریم و بعضیا هم ما اکسپرشن

لینک به ارسال

واسه همین خاطر گفتم از Adobe dream استفاده کن چون php رو هم جواب میده .

البته اگه بخوای خیلی تخصصی php بنویسی و اسکریپتهای php طراحی کنی و ... بهتره از netbean استافده کنی . اما تو چون شروع کارته از همون دریم استفاده کن

لینک به ارسال

درمورد کار با DreamWeaver یه توضیحی میدی؟ خصوصیّت هاش چیه؟ من که باهاش کار کردم خوشم نیومد ، البتّه خب یادم نداشتمش.

لینک به ارسال

درمورد کار با DreamWeaver یه توضیحی میدی؟ خصوصیّت هاش چیه؟ من که باهاش کار کردم خوشم نیومد ، البتّه خب یادم نداشتمش.

http://soft98.ir/internet/web-design/2510-Adobe-Dreamweaver.html

http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D9%85%E2%80%8C%D9%88%DB%8C%D9%88%D8%B1

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...