رفتن به مطلب

مشکلات افزونه های سرعتی وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه ی دوستان گرام.

چند وقت پیش،هاست ما منتقل شد به یه جای دیگه.بعد از انتقال،کل سایت به هم ریخت و خلاصه به زور و زحمت درستش کردیم.

ولی الان افزونه هایی مثل W3 TOTAL CACHE و wp minify و حتی wp statpresscn برای اجرا پیغام خظا میدن.حالا این به کنار.مثلا وقتی wp minify رو اجرا می کنم،کلا قالب سایت به هم میریزه.قبلا اینگونه نبودا.الان اینجوری شده.چی کار باید کرد؟

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/higgsbos/public_html/wp-content/plugins/w3-total-cache/lib/W3/Plugin/PgCacheAdmin.php on line136

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/higgsbos/public_html/wp-content/plugins/w3-total-cache/lib/W3/Plugin/PgCacheAdmin.php on line 147

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/higgsbos/public_html/wp-content/plugins/w3-total-cache/lib/W3/Plugin/MinifyAdmin.php on line 93

اینم یکی دیگه:

It appears Minify URL rewriting is not working. If using apache, verify that the server configuration allows .htaccess or if using nginx verify all configuration files are included in the configuration.

ویرایش شده توسط TATAR
لینک به ارسال

سلام به همه ی دوستان گرام.

چند وقت پیش،هاست ما منتقل شد به یه جای دیگه.بعد از انتقال،کل سایت به هم ریخت و خلاصه به زور و زحمت درستش کردیم.

ولی الان افزونه هایی مثل W3 TOTAL CACHE و wp minify و حتی wp statpresscn برای اجرا پیغام خظا میدن.حالا این به کنار.مثلا وقتی wp minify رو اجرا می کنم،کلا قالب سایت به هم میریزه.قبلا اینگونه نبودا.الان اینجوری شده.چی کار باید کرد؟

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/higgsbos/public_html/wp-content/plugins/w3-total-cache/lib/W3/Plugin/PgCacheAdmin.php on line136

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/higgsbos/public_html/wp-content/plugins/w3-total-cache/lib/W3/Plugin/PgCacheAdmin.php on line 147

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/higgsbos/public_html/wp-content/plugins/w3-total-cache/lib/W3/Plugin/MinifyAdmin.php on line 93

اینم یکی دیگه:

It appears Minify URL rewriting is not working. If using apache, verify that the server configuration allows .htaccess or if using nginx verify all configuration files are included in the configuration.

با سلام

منم یه همچین مشکلی دارم با افزونه W3 Total Cache و این ارور رو میده

Sorry, Watermark RELOADED requires PHP 5.0 or higher. Please deactivate Watermark RELOADED.

به نظرم به خاطر همین php باشه و یا اینکه همچین چیزی و هاست شما پشتیبانی نکنه

لینک به ارسال

یه مشکل دیگه هم در رابطه با افزونه ی جلالی به وجود اومد

Deprecated: Function split() is deprecated in/home/higgsbos/public_html/wp-content/plugins/wp-jalali/inc/tables-date.php on line

آخه این چه وضع هاست انتقال دادنه

لینک به ارسال

سلام

من روی 3 تا سایت افزونه را دارم . هیچ مشکلی نیست . افزونه باید درست تنظیم شه . :) البته فکر کنم برای شما به خاطر انتقال هست . باید از تنظیمات افزونه کپی می گرفتید و بعد دوباره نصب می کردید و بک آپ را بر می گردوندید

ویرایش شده توسط f.gh1372
لینک به ارسال

کلا من افزونه رو پاک کردم.دوباره نصب کردم باز هم همونه.

نمی دونم.شاید باید بعد از حذف افزونه،باید اطلاعاتش رو از دیتابیس هم پاک کرد.ولی تا حالا این کار رو نکردم که چه طوری باید اطلاعات و جداول افزونه رو از دیتابیس پاک کرد.

کسی می دونه چه کار باید کرد؟

لینک به ارسال

مورد از هاستينگ شما هست كه اين مورد رو بجود اورده بايد براتون برطرفش كنه

خودتون هم مي تونيد با پلاگين هاي اپتيمايزر ديتابيس اين كار رو بكنيد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...