رفتن به مطلب

مشکل اساسی در restore بک آپ

پست های پیشنهاد شده

سلام.

من دیروز متوجه شدم که کل پست های سایتم پاک شده. منو ها پاک شدن و در سایت category نشون داده نمیشه.

حالا نمیدونم دقیق مشکل از کجا بوده. هاست امنیت خوبی داره و سایت هم تا حدود زیادی امن هستش و یک و نیم سالی هست همچین مشکلی تداشتم.

به پشتیبانی هاست گفتم بک آپ روز 4 میلادیم رو بالا بیارید. قبلش گفتم بک آپ جدید تر دارید گفتن روز پنجم رو داریم.

بالا آوردن بک آپ رو همه سایت هام بالا اومدن بدون مشکل و با آخرین پست هایی که زده بودم (دو سایت وردپرسی دیگه به صورت add on domain کنارش نصب هستن). منتها سایت اصلی قالب و پست هاش و شکل و شمایلش مال 5-6 ماه پیش بود.

گفتن بک آپ دیگه ای داری دیتابیس سایت اصلیم رو ارر میده در restor کردن تا دیتابیس رو از اون بک آپ ها برداریم. من هم دو بک آپ یکی مال 1 ماه و دیگری مال 2 ماه پیش رو دادم .گفتن دیتابیس رو هم اوکی کردیم.

ولی پست ها و قالب و کلی تغییرات ظاهری دیگه یکی از سایت ها (سایت اصلیم ) کلا مال 5-6 ماه پیشه.

و همچنین اکثر پست های انجمنم ( پست های قدیمیم) پاک شده.

مشکل از کجاست به نظر شما ؟

لینک به ارسال

خودبخود که چیزی از هاست پاک نمیشه تا علت پاک شدن هم مشخص نباشه حرفی نمی شه زد

چیزی اگر از هاست پاک بشه قابل برگردوندن نیست

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

خودبخود که چیزی از هاست پاک نمیشه تا علت پاک شدن هم مشخص نباشه حرفی نمی شه زد

چیزی اگر از هاست پاک بشه قابل برگردوندن نیست

اونطور که مشخص شد برام بک آپ از پایگاه داده هام خوب گرفته نشده و مشکل sql داره به خاطر همین نتونستن ریستور کنن.

یعنی جداول sql خراب هستن.آخه نمیدونم چرا هیچ کدوم از بک آپ هام درست نبودن و نتونستن درست ریستور کنن.

آیا میشه تعمیرشون کرد؟ چطور باید این کار رو انجام داد؟

ویرایش شده توسط WP4All
لینک به ارسال

دیتابیس خرابه یعنی چی اگه جداول کرش شدن ریپیر می شند و الا خرابی دیگه دیتابیس رو نمی دونم یعنی چی

لینک به ارسال

دیتابیس خرابه یعنی چی اگه جداول کرش شدن ریپیر می شند و الا خرابی دیگه دیتابیس رو نمی دونم یعنی چی

من به یکی دادم گفتش sql اون دیتابیست مشکل داره و خرابه و تعمیرش کردیم ولی باز دادم ریستور کردن درست نشد.

من الان یک دیتابیس رو میخام تعمیرش کنم باید کدوم قسمت بک آپ رو بگردم و از کجا بدونم مشکل داره و تعمیرش کنم؟

لینک به ارسال

داداشم این مشکل مربوط به هاستینگتون میشه و باید از طریق پشتیبانی هاستینگتون رفع کنید !

لینک به ارسال

داداشم این مشکل مربوط به هاستینگتون میشه و باید از طریق پشتیبانی هاستینگتون رفع کنید !

واللا اونا هم گفتن ما همه بک آپ رو تک تک ریستور کردیم وحتی دیتابیس رو دستی ریستور کردیم ولی درست نشده هنوز هم.

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

حجم دیتابیس های SQL تون چقدره؟

واللا نمیدونم دقیقا زیاد به این قسمت هاش وارد نیستم.

به یکی دادم گفت درستش کردم و جداول رو تعمیر کردم و بعد دادم ریستور کردنش باز مشکل سر جاش بود. ولی فکر کنم حدود 190 مگ باشه.

تمام بک آپ های قبلیم موجود هستش ...

ویرایش شده توسط WP4All
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...