رفتن به مطلب

ایا عکس را در هاست دانلود بذاریم؟

پست های پیشنهاد شده

سلام

به غیر از هاست اصلی که وردپرس روی ان نصب هست یک هاست دانود هم برای فایل هایمان داریم

حالا به نظرتون عکس ها رو داخل وردپرس بذاریم باشه

یا عکس ها داخل هاست دانلود قرار بگیره؟ ( dl.site.com/img/xx.jpg )

فکر کنم داخل سئو هم تاثیر داره؟ چون عکس ها از هاست دانلود لود میشوند باعث میشه سرعت لود سایت بیشتر بشه؟ درسته؟

تعداد عکس ها هم زیاده

لینک به ارسال

سلام ، اگر تعداد عکس ها زیاد هست بهتره توی هاست دانلود بذاری تا فشار کمتری بیاد روی سرور

لینک به ارسال

برای سئو هیچ تاثیری نداره ، منتها برای اینکه به سایت اصلی فشار نیاد خیلی مناسبه

برای اینکار هم میتونی از افزونه upload to ftp استفاده کنی

لینک به ارسال

ممنون دوستان

بببنید الان هاست اصلی۱۵ گیگ فضا داره

میشه یک ساب دامین درست کنم و اف تی بی برای ساب دامین ایجاد کنم و داخل اون عکس ها رو اپلود کنم؟ این کار درستی ایه؟ یا داخل همون هاست دانلود عکس ها رو اضافه کنم؟

و حدودا روزی ده عکس به سایت اضاف میشه

لینک به ارسال

ممنون دوستان

بببنید الان هاست اصلی۱۵ گیگ فضا داره

میشه یک ساب دامین درست کنم و اف تی بی برای ساب دامین ایجاد کنم و داخل اون عکس ها رو اپلود کنم؟ این کار درستی ایه؟ یا داخل همون هاست دانلود عکس ها رو اضافه کنم؟

و حدودا روزی ده عکس به سایت اضاف میشه

سایتهای معروف دانلود تو ایران هم از ساب دامین استفاده میکنند برای اینکه نظم بدن به هاستشون و هرچیزی سرجای خودش باشه . عکس تو یک پوشه نرم افزار تو یک پوشه و... همینطور این سایتها نویسنده های زیادی دارند که خوب اگه قرار باشه همه بیان از خود داشبور وردپرس عکسها رو آپ کنن که همه چیز روی هم انباشته میشه و بعدها اگه بخوان تغییراتی بدن و سازماندهی کنن و یکسری اطلاعات رو پاک کنند باید همه ی اطلاعات مربوطه به پوشه upload وردپرس رو زیر رو رو کنند . پیشنهاد اینه از ساب دامین استفاده کنی و از همین حالا هرچیزی رو سرجای خودش قرار بدی و سازماندهی کنی تا بعدها به مشکل نخوری .

ویرایش شده توسط mrasoul
لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

درسته

من هم میخوام همین کار رو انجام بدم

هاست اصلیم ۱۵ گیگه و هاست دانلود ۳۰ گیگ

حالا دارم فایل های دانلود رو داخل هاست دانلود قرار میدم

عکس ها رو میخوام توی هاست دانلود قرار بدم

ولی اگه این کار رو انجام بدم هاست اصلیم که ۱۵ گیگه بی استفاده میشه

حالا از همون هاست اصلیم ساب دامین درست کنم و عکس ها رو اونجا بذارم یا نه عکس ها هم داخل هاست دانلود بذارم

یعنی اگه از هاست دانلود استفاده نکنم و از همون هاست اصلیم ساب دامین درست کنم و اونجا عکس ها رو اپلود کنم باز به سایت فشار میاد

ویرایش شده توسط Mohammad Javad
لینک به ارسال

15

درسته

حالا از همون هاست اصلیم ساب دامین درست کنم و عکس ها رو اونجا بذارم یا نه عکس ها هم داخل هاست دانلود بذارم

یعنی اگه از هاست دانلود استفاده نکنم و از همون هاست اصلیم ساب دامین درست کنم و اونجا عکس ها رو اپلود کنم باز به سایت فشار میاد

چه فشاری آخه و 15 گیگ فضاست . شوخی که نیست به این اسونی ها هم پر نمیشه . من خودم 20 گیگ دارم و روش یک شبکه اجتماعی . این همه آهنگ و عکس و ... آپلود کردن هنوز بعد 1 سال 0/1 اون هم پر نشده . ساب دامین خوب بهتر و حرفه ای تره و اگه قرار باشه از هاست دانلود استفاده کنید باید سالانه پول 2 هاست را پرداخت کنید که در این بین هاست 15 گیگ کامل بی استفاده میمونه . یعنی در عمل پول 2 هاست را میدید و از یک هاست استفاده میکنید .

یا اینکه به پشتیبان هاست بگید پنلتون رو به پنل هایی با حجم کم انتقال بده و از هاست دانلود استفاده کنید

درسته

نتیجه : پیشنهاد بنده اینه که شما هاست دانلودت رو کنسل کنی یا بفروشیش به کس دیگه و از هاست بعلی سایتت استفاده کنی

لینک به ارسال

خب اگه قرار باشه که عکس ها رو توی هاست اصلی بذاری که فرقی نمیکنه ، چه ساب دامین داشته باشی چه ساب دامین نداشته باشی...

اگه سایت دانلود داری برای نرم افزار هات حتماً از هاست دانلود استفاده کن...

عکس ها هم حالا حالا ها هاست اصلی که 15 گیگابایت باشه پر نمیکنن و نیازی هم به ساخت ساب دامین ندارن

(اگر میخوای بهشون نظم بدی یه پوشه خاص تو هاستت براشون انتخاب کن) که البتّه فایده ای هم نداره... چون نرم افزار ها که توی هاست دانلودت هستن پس فقط میمونن عکس ها که میرن توی uploads

موفّّق باشی... نیازی به ساخت ساب دامین نیست

لینک به ارسال

خب اگه قرار باشه که عکس ها رو توی هاست اصلی بذاری که فرقی نمیکنه ، چه ساب دامین داشته باشی چه ساب دامین نداشته باشی...

اگه سایت دانلود داری برای نرم افزار هات حتماً از هاست دانلود استفاده کن...

عکس ها هم حالا حالا ها هاست اصلی که 15 گیگابایت باشه پر نمیکنن و نیازی هم به ساخت ساب دامین ندارن

(اگر میخوای بهشون نظم بدی یه پوشه خاص تو هاستت براشون انتخاب کن) که البتّه فایده ای هم نداره... چون نرم افزار ها که توی هاست دانلودت هستن پس فقط میمونن عکس ها که میرن توی uploads

موفّّق باشی... نیازی به ساخت ساب دامین نیست

من صرفا برای نظم دادن به عکس ها و نرم افزار ها گفتم اینطوری هرچیز سر جای خودش هست نرم افزار یک پوشه عکس ها یک پوشه حالا یا میتونه ساب دامین بسازه یا یک پوشه مخصوص آپلود که در این صوت خود وردپرس پوشه آپلود داره و میتونه از همون استفاده کنه .

سایتهای خیلی بزرگ اگه به این صورت که شما میگی عمل کنند ، وقتی نیاز باشه یکسر از پستهایی که منسوخ شده اند را پاک کنند امکانش وجود نداره یا خیلی سخته و یکسری فایلها همیشه باید روی هاستشون باشه در صورتی که تعداد دانلودشون شاید سالانه 1 بار باشه

لینک به ارسال

من صرفا برای نظم دادن به عکس ها و نرم افزار ها گفتم اینطوری هرچیز سر جای خودش هست نرم افزار یک پوشه عکس ها یک پوشه حالا یا میتونه ساب دامین بسازه یا یک پوشه مخصوص آپلود که در این صوت خود وردپرس پوشه آپلود داره و میتونه از همون استفاده کنه .

سایتهای خیلی بزرگ اگه به این صورت که شما میگی عمل کنند ، وقتی نیاز باشه یکسر از پستهایی که منسوخ شده اند را پاک کنند امکانش وجود نداره یا خیلی سخته و یکسری فایلها همیشه باید روی هاستشون باشه در صورتی که تعداد دانلودشون شاید سالانه 1 بار باشه

خب زمانی که نرم افزار های خودش رو بذار روی یه هاست جدا با ساب دامنه www.dl.example.com و عکس های خودش رو در مسیر upload یا هر مسیر دیگه ای آپلود کنه که همه چیز سر جای خودشه...

تا جایی که من خبر دارم سایت های بزرگ کشورمون هم همینجوری عمل میکنن که اگه نیاز به ارتقاع هاست باشه هزینه ی اضافی پرداخت نکنن. پست پاک کردنم که فوقش 2 تا فایل دانلود پاک میکنن 3 تا عکس :|

___

البتّه حرف شما و من فرقی نمیکنه ، من فقط میگم که برای عکس ها لازم نیست که ساب دامین درست کنن...

لینک به ارسال

خب زمانی که نرم افزار های خودش رو بذار روی یه هاست جدا با ساب دامنه www.dl.example.com و عکس های خودش رو در مسیر upload یا هر مسیر دیگه ای آپلود کنه که همه چیز سر جای خودشه...

تا جایی که من خبر دارم سایت های بزرگ کشورمون هم همینجوری عمل میکنن که اگه نیاز به ارتقاع هاست باشه هزینه ی اضافی پرداخت نکنن. پست پاک کردنم که فوقش 2 تا فایل دانلود پاک میکنن 3 تا عکس :|

___

البتّه حرف شما و من فرقی نمیکنه ، من فقط میگم که برای عکس ها لازم نیست که ساب دامین درست کنن...

اینکه 2 تا هاست داشته باشی خودش میشه پول اضافه ؟!

مثلا دانلود ها :

dl.downloadha.com

img.downloadha.com

البته این نظر شخصیه منه و من اینجوری عمل میکنم

لینک به ارسال

اینکه 2 تا هاست داشته باشی خودش میشه پول اضافه ؟!

مثلا دانلود ها :

dl.downloadha.com

img.downloadha.com

البته این نظر شخصیه منه و من اینجوری عمل میکنم

خب بله ، من شرط اوّل رو گفتم اگه سایت دانلود هستی باید هاست دانلود بگیری برای نرم افزار ها... چون 15 گیگابایت ارزش فضا نداره برای سایت دانلود ، حجم توی هاست معمولی نسبت به هاست دانلود خیلی خیلی گرون تر در میاد. علاوه بر اینکه به آسونی میشه هاست دانلود رو ارتقاع داد.

لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...
در 10 ساعت قبل، downloadmusic گفته است :

منم سایت موزیک دارم کلی حجم عکسام شده نمیدونم چه کار کنم الان جدا کنم عکسارو اصلا میشه ؟

دانلود آهنگ جدید

سلام و عرض خسته نباشید،

اگر مجبور به جدا کردن عکس ها و انتقال اون‌ها به هاست دانلود هستید از افزونه hacklog remote attachment استفاده کنید انتقال رو براتون انجام خواهد داد

تذکّر: لطفاً قبل از شروع هرگونه عملیاتی در این مورد یک بک آپ کامل از هاست و دیتابیستون بگیرید تا مشکلی براتون پیش نیاد.

موفّق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...