رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

من میخوام بر روی ویدئو های سایت پوستر قرار بدم . از تگ زیر استفاده کردم و پوستر و ویدئو رو با زمینه دلخواه تو پوسته قرار دادم مشکل اینجاست قبل از play کردن ویدئو فقط پوستر نشون داده میشه و من میخوام وقتی ویدئو رو play میکنیم 5 ثانیه نشون بده پوستر رو بعد ویدئو رو پخش کنه .

<?php $post = get_the_ID(); ?>
<?php $video = get_post_meta($post, 'video', true);?>
<?php $poster = get_post_meta($post, 'poster', true);?>
<?php echo do_shortcode( '[video src="'.$video.'" poster="'.$poster.'"]') ?>

مثل پوسترهای آپارات میخوام که اول ویدئو مشخصه و وقتی که ویدئو play میشه پوستر 5 ثانیه نشون داده میشه .

البته من فکر کنم 2 تا ویدئو باشه نه پوستر حالا کسی راهی سراغ داره که راهنمایی منه تا منم چنین حرکتی بزنم

لینک به ارسال

اونیکه قبل از ویدئو نشون داده می شه اسمش اینتروست نه پوستر پوستر یک فایل تصویری از جنس jpg باید باشه که همونطور که از اسمش مشخصه پوستر ویدئو باشه

اینترو رو باید یا به وسیله activex در فلاش و بر روی پلیر بنویسید (مثل آپارات) یا قبل از ویدئوی اصلی ران کنید

لینک به ارسال

اونیکه قبل از ویدئو نشون داده می شه اسمش اینتروست نه پوستر پوستر یک فایل تصویری از جنس jpg باید باشه که همونطور که از اسمش مشخصه پوستر ویدئو باشه

اینترو رو باید یا به وسیله activex در فلاش و بر روی پلیر بنویسید (مثل آپارات) یا قبل از ویدئوی اصلی ران کنید

یکم بیشتر توضیح میدید که چجوری بنویسم ؟ یعنی یک صفحه ای هست که جزئی از ویدئو ست ؟ من مخیوام چندتا اینترو باشه

لینک به ارسال

برای نوشتن اینترو توی فلاش اول باید activeX بلد باشید و کارکردن با adobe flash بعد یک پلیر برای سایت خودتون بسازید که قبل از شزوع هر ویدئو یک فایل swf دیگه رو به وسیله یک فایل xml شناسایی و اجرا کنه بعد ویدئوی اصلی رو

هر چند تا اینترو که خواستید داشته باشید رو هم می سازید و توسط همون فایل xml به فایل معرفی می کنید

با توجه به سطحی آشنایی که با برنامه نویسی نوشتید با همین راهنمایی باید بتونید کارتون روانجام بدید ولی اگر نتونستید با یک برنامه نویس در مورد اجراش صحبت کنید کار نسبتا سختیه کهیک برنامه نویس با سلیقه می تونه با ایجاد یک پنل برای اضافه کردن اینترو ها در سایت رابط کاربری خوبی رو براش بسازه که کارتون رو برای همیشه راحت کنه

لینک به ارسال

برای نوشتن اینترو توی فلاش اول باید activeX بلد باشید و کارکردن با adobe flash بعد یک پلیر برای سایت خودتون بسازید که قبل از شزوع هر ویدئو یک فایل swf دیگه رو به وسیله یک فایل xml شناسایی و اجرا کنه بعد ویدئوی اصلی رو

هر چند تا اینترو که خواستید داشته باشید رو هم می سازید و توسط همون فایل xml به فایل معرفی می کنید

با توجه به سطحی آشنایی که با برنامه نویسی نوشتید با همین راهنمایی باید بتونید کارتون روانجام بدید ولی اگر نتونستید با یک برنامه نویس در مورد اجراش صحبت کنید کار نسبتا سختیه کهیک برنامه نویس با سلیقه می تونه با ایجاد یک پنل برای اضافه کردن اینترو ها در سایت رابط کاربری خوبی رو براش بسازه که کارتون رو برای همیشه راحت کنه

این یعنی که برای پلیر ییشفرض وردپرس نمیشه اینترو گذاشت ؟ اینترو میشه یک فایل فلش که حاوی تبلیغ یا پیام یا هر چیزه دیگست که بعد از ساختش ما میایم با یسری کد و دستور قبل از ویدئو ران میکنیم ؟

لینک به ارسال

یه چیزی در همین مایه ها

اینترو یک فایل کاملا مستقله که کار کاور را انجام می ده و قبل از نمایش فایل اصلی نمایش داده می شه (می تونه فایل اصلی ویدئو هم نباشه) و اغلب در زیر اینترو لود فایل اصلی را انجام می دند (مثل لودینگ) و در واقع قراره زمانی که کاربر باید وقف لود اولیه کنه را با نمایش تبلیغ پر کنه نحوه ی نمایشش در فایلهای ویدئویی داینامیک اینجوریه که باید از طریق پلیر فرخوانده بشه

لینک به ارسال

یه چیزی در همین مایه ها

اینترو یک فایل کاملا مستقله که کار کاور را انجام می ده و قبل از نمایش فایل اصلی نمایش داده می شه (می تونه فایل اصلی ویدئو هم نباشه) و اغلب در زیر اینترو لود فایل اصلی را انجام می دند (مثل لودینگ) و در واقع قراره زمانی که کاربر باید وقف لود اولیه کنه را با نمایش تبلیغ پر کنه نحوه ی نمایشش در فایلهای ویدئویی داینامیک اینجوریه که باید از طریق پلیر فرخوانده بشه

اینکار به نظر سخت میاد . نمونه کد آماده چیزی نداره یا دستور یکه بگه یه فایلی قبل از ویدئو پخش بشه ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...