Blood

عکس در جستجوی گوگل

8 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام

میخواستم ببینم چه جوری میشه اینجا مثل این سایت عکس گداشت؟

ax.jpg

ویرایش شده در توسط Blood
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این کار رو خود گوگل با توجه به رتبه و رنک سایت شما انجام میده

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام ، در تکمیل حرف دوست عزیزمون سعید بگم که شما باید یه review با گوگل پلاس بنویسی ، اون رو ارسال کنی در صورت تأیید گوگل این نقشه میاد.

این ها دو مدل هستن ، یکی که جا و مکان رو نشون میده برای شرکت هاست و گرفتنش هم آسون تره و یکی دیگه هم مثلاً درمورد شخصیّت ها و سایت ها که تا به حال نگرفتمش خودم.

ولی در مورد اون شرکت که تستش کردم که گوگل مپ رو نشون بده خیلی راحت میشه برای سایت های تازه تأسیس هم گرفتش.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منظورتون چیست؟

یه review با گوگل پلاس بنویسی؟؟؟؟؟

من میخوام عکس آموزشگاه رو نمایش بدهع و + 3 تا شعبه داریم میخوایم موقعه جستجو اونی که میخوایم باد اون رو باید چی کار کنیم؟ چه تنطیماتی باید انجام بدم ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستمون که گفتن اینکار خودکاره ، منتهی شما باید سایتت رو با گوگل هماهنگ کنی که زودتر این اتفّاق بیفته ، برای مثال موقعیّت شعب رو توی گوگل مپ مشخّص کنی.

از متا تگ های گوگل توی سایتت استفاده کنی و خلاصه بگم سایتت رو با گوگل هماهنگ کنی ، اینجوری هم سایت لینک میگیری هم اون مستطیلی که میخوای اضافه میشه ، از گوگل+ هم باید استفاده کنی برای اونکار.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

متا تگ های گوگل توی سایتت استفاده کنی ؟ چه متا تگ های میشه لطف کنید معرفی کنید ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

متا تگ های گوگل توی سایتت استفاده کنی ؟ چه متا تگ های میشه لطف کنید معرفی کنید ؟

خیلی بحثش طولانیه... در کل باید با گوگل سازگار بشی تا رتبه ات به اون مقدار برسه که بتونی اینکار ها رو انجام بدی...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

RDF,Schema,micro data زیادن. schema بنظر من راحت ترینه. یه سری به Schema.orgبزن

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری