رفتن به مطلب

عکس در جستجوی گوگل

Blood

پست های پیشنهاد شده

با سلام

میخواستم ببینم چه جوری میشه اینجا مثل این سایت عکس گداشت؟

ax.jpg

ویرایش شده توسط Blood
لینک به ارسال

این کار رو خود گوگل با توجه به رتبه و رنک سایت شما انجام میده

لینک به ارسال

سلام ، در تکمیل حرف دوست عزیزمون سعید بگم که شما باید یه review با گوگل پلاس بنویسی ، اون رو ارسال کنی در صورت تأیید گوگل این نقشه میاد.

این ها دو مدل هستن ، یکی که جا و مکان رو نشون میده برای شرکت هاست و گرفتنش هم آسون تره و یکی دیگه هم مثلاً درمورد شخصیّت ها و سایت ها که تا به حال نگرفتمش خودم.

ولی در مورد اون شرکت که تستش کردم که گوگل مپ رو نشون بده خیلی راحت میشه برای سایت های تازه تأسیس هم گرفتش.

لینک به ارسال

منظورتون چیست؟

یه review با گوگل پلاس بنویسی؟؟؟؟؟

من میخوام عکس آموزشگاه رو نمایش بدهع و + 3 تا شعبه داریم میخوایم موقعه جستجو اونی که میخوایم باد اون رو باید چی کار کنیم؟ چه تنطیماتی باید انجام بدم ؟

لینک به ارسال

دوستمون که گفتن اینکار خودکاره ، منتهی شما باید سایتت رو با گوگل هماهنگ کنی که زودتر این اتفّاق بیفته ، برای مثال موقعیّت شعب رو توی گوگل مپ مشخّص کنی.

از متا تگ های گوگل توی سایتت استفاده کنی و خلاصه بگم سایتت رو با گوگل هماهنگ کنی ، اینجوری هم سایت لینک میگیری هم اون مستطیلی که میخوای اضافه میشه ، از گوگل+ هم باید استفاده کنی برای اونکار.

لینک به ارسال

متا تگ های گوگل توی سایتت استفاده کنی ؟ چه متا تگ های میشه لطف کنید معرفی کنید ؟

خیلی بحثش طولانیه... در کل باید با گوگل سازگار بشی تا رتبه ات به اون مقدار برسه که بتونی اینکار ها رو انجام بدی...

لینک به ارسال

متا تگ های گوگل توی سایتت استفاده کنی ؟ چه متا تگ های میشه لطف کنید معرفی کنید ؟

RDF,Schema,micro data زیادن. schema بنظر من راحت ترینه. یه سری به Schema.orgبزن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...