رفتن به مطلب

اضافه کردن دسته های بیشتر به main-menu

پست های پیشنهاد شده

سلام

فکر می کنم که تا یه حدی میشه به main-menu دسته اضافه کرد.

اما من می خوام که دسته های بیشتری اضافه کنم و نمی شه.یعنی من میزنم اما نمایش نمیده.

راهی وجود داره که من دسته هام رو همشون رو بتونم نمایش بدم؟؟

لینک به ارسال

از چه کدی استفاده میکنید ؟

از کدی استفاده نمی کنم.

جاش از اول رو قالب بود.

یک منو بالای هدر هست یکی هم پایینش که من می خوام رو پایینی دسته های بیشتر قرار بدم

لینک به ارسال

از کدی استفاده نمی کنم.

جاش از اول رو قالب بود.

یک منو بالای هدر هست یکی هم پایینش که من می خوام رو پایینی دسته های بیشتر قرار بدم

این دسته ها رو چجوری به قالبت اضافه میکنی ؟

از چه طریق ین منو کار میکنه ؟ با فهرست کار میکنه یا دستی بهش اضافه میکنی گزینه ها رو

لینک به ارسال

این دسته ها رو چجوری به قالبت اضافه میکنی ؟

از چه طریق ین منو کار میکنه ؟ با فهرست کار میکنه یا دستی بهش اضافه میکنی گزینه ها رو

اول دسته رو میسازم،بعد در فهرست ها یه فهرست دارم با نام main-menu در اونجا اضافه می کنم و بعد نمایش میده.

همین

لینک به ارسال

اول دسته رو میسازم،بعد در فهرست ها یه فهرست دارم با نام main-menu در اونجا اضافه می کنم و بعد نمایش میده.

همین

یعنی محدودیت تعداد داره یه تعداد آیتم های منو رو نشون میده ؟ یا اصلا هیچ گزینه ای رو نشون نمیده ؟

لینک به ارسال

یعنی محدودیت تعداد داره یه تعداد آیتم های منو رو نشون میده ؟ یا اصلا هیچ گزینه ای رو نشون نمیده ؟

آره

فکر می کنم محدودیت داره.

چون وقتی من دسته های بیشتری اضافه می کنم تا یه جایی اونا رو نشون میده،از اون به بعد رو دیگه در سایت نشون نمی ده.

حالا من می خوام بدونم راهی هست که دسته های بیشتر گذاشت؟؟

استادان راهنمایی کنید

لینک به ارسال

به نظر منو موضوعات شما مشکل داره . چون تا میخوام بیام رو یک موضوع ، اون قسمت بازشوندش سریع بسته میشه و میپره

لینک به ارسال

به نظر منو موضوعات شما مشکل داره . چون تا میخوام بیام رو یک موضوع ، اون قسمت بازشوندش سریع بسته میشه و میپره

بله

اینم یه مشکله که نمی دونم باید چیکارش کنم و باید یه تاپیک هم درباره این بزنم.

اما جدا از اینا ،نمی دونید الآن من باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

بله

اینم یه مشکله که نمی دونم باید چیکارش کنم و باید یه تاپیک هم درباره این بزنم.

اما جدا از اینا ،نمی دونید الآن من باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تو همون منو میخواین آیتم اضافه کنید . به نظر من یا محدودیت فضا داره یا محدودیت تعداد . دسته ها رو که من نگاه کردم کلا منو رو فراگرفته و نمیدونم کجا میخواید بازم اضافه کنید ؟ چون دیگه جایی نمونده که چیزی بشه اضافه کرد . اما خوب مشکل بیشتر اونکه نمیشه روی دسته ها کلیک کرد . اون مشکل اولویت داره

ویرایش شده توسط mrasoul
لینک به ارسال

mrasoul عزیز درست میگن طولی که برای دسته ها مشخص شده پر شده و دیگه نمیشه کاریش کرد در مورد منو ها مشکل از کد هاش هستش که فکر نکنم به این اسونی حل بشه

لینک به ارسال

تو همون منو میخواین آیتم اضافه کنید . به نظر من یا محدودیت فضا داره یا محدودیت تعداد . دسته ها رو که من نگاه کردم کلا منو رو فراگرفته و نمیدونم کجا میخواید بازم اضافه کنید ؟ چون دیگه جایی نمونده که چیزی بشه اضافه کرد . اما خوب مشکل بیشتر اونکه نمیشه روی دسته ها کلیک کرد . اون مشکل اولویت داره

mrasoul عزیز درست میگن طولی که برای دسته ها مشخص شده پر شده و دیگه نمیشه کاریش کرد در مورد منو ها مشکل از کد هاش هستش که فکر نکنم به این اسونی حل بشه

من می خوام به اخبار اضافه کنم و زیر مجموعه براش بزارم.

دوستان اگه میشه درباره این مشکل صحبت کنید،درباره اون مشکل تاپیک زده شد.

ممنون

لینک به ارسال

من می خوام به اخبار اضافه کنم و زیر مجموعه براش بزارم.

دوستان اگه میشه درباره این مشکل صحبت کنید،درباره اون مشکل تاپیک زده شد.

ممنون

من دسته اخبار رو دیدم اضافه کردی که ؟ شما دقیق بگو میخوای زیر مجموعه براش اضافه کنی نمیتونی یا میخوای یک دسته دیگه اضافه کنی ؟

به خطار عرض منو هم نیست و کمبود عرضی درکار نیست چون سمت چپ منو کلی فضای خالی وجود داره

من فکر کنم شما میخوای زیر مجموعه به اخبار اضافه کنی که نمیتونی درسته ؟

ویرایش شده توسط mrasoul
لینک به ارسال

من دسته اخبار رو دیدم اضافه کردی که ؟ شما دقیق بگو میخوای زیر مجموعه براش اضافه کنی نمیتونی یا میخوای یک دسته دیگه اضافه کنی ؟

به خطار عرض منو هم نیست و کمبود عرضی درکار نیست چون سمت چپ منو کلی فضای خالی وجود داره

من فکر کنم شما میخوای زیر مجموعه به اخبار اضافه کنی که نمیتونی درسته ؟

بله

من می خوام به اخبار اضافه کنم اما نمی شه

لینک به ارسال

الان یک دسته ی اخبار وجود داره که ؟

بابا می خوام به زیر مجموعه اخبار اضافه کنم.

مثلأ اخبار فرهنگی و هنری

لینک به ارسال

لطفاً کد منوت رو بذار تا ببینیم محدودیت هاش رو. (حتّی میتونی به صورت دستی زیر مجموعه ها رو به کد اضافه کنی ولی خب برای راحتی کار کد رو بذار تا ببینیم چه میشه کرد)

لینک به ارسال

لطفاً کد منوت رو بذار تا ببینیم محدودیت هاش رو. (حتّی میتونی به صورت دستی زیر مجموعه ها رو به کد اضافه کنی ولی خب برای راحتی کار کد رو بذار تا ببینیم چه میشه کرد)

کد منو در فایل style.css v, رو بزارم؟؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...