رفتن به مطلب

افزونه دانلود به ازای پرداختبدون اشکال

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام

بنده نیاز به یک افزونه دانلود فایل به ازای پرداخت وجه رو دارم . افزونه خوب هست تو سایت payline مثل wordpress download file اما خوب این افزونه کار نمیکرد و روی لوکال هاست این ارور را داد .

Fatal error: Call to undefined function curl_init() in D:\xampp\htdocs\wordpress\wp-content\plugins\payline_file_download\payline_file_download.php on line 729

افزونه سالمی برای اینکار وجود داره ؟

لینک به ارسال

CURL در لوکال غیر فعال هس ، در سرور مشکی نداره

به مسیر C:\xampp\php\php.ini برید و کد زیر را پیدا و علامت ; را از ابتدا ی کد پاک کنید:

;extension=php_curl.dll

لینک به ارسال

افزونه ی پارس پال خوبه فقط باید توی پارس پال ثپت نام کنید

اگه خواستید بگید بهتون بدم

فعلا دارم افزونه easy digital رو تست میکنم

لینک به ارسال

افزونه payline-file-download که کار نمیکنه به نظر . چون وقتی روی دکمه میزنم بر میگرده به صفحه ی نخست سایت .

افزونه easy-digital-downlaod هم که درگاه بانک ایرانی نداره

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

مشکل رو تا حدودی برطرف کردم اما خوب برگترین مشکل اینه میخوام به صورت زمینه دلخواه درش بیارم تا جایی که من میخوام نمایشش بده

امکانات easy-digital خوب و کافیه اما خوب پیچیدگی زیادی داره اول باید محصول اضافه کرد بعد بری محصول رو انتخاب کنی برای قرار دادن در پست . شاید من بتونم اینکار رو به رحتی انجام بدم . اما خوب کاربران چی اگه قرار باشه کاربری اینکار رو کنه خوب رفتن این مسیر طولانی براش مناسب نیست ؟!

ویرایش شده توسط mrasoul
لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

دوستان این افزونه easy digital به نظر خیلی خشک میاد . کسی میدونه چجوری ویرایشش کنم ؟ میخوام بدونم چجوری میشه دکمه خرید رو ویرایش کرد . استایلش منظورم نیست منظورم عنوانی که روش نوشته رو میگم .

البته من محل دکمش رو تونستم با این کد اونجایی که میخوام قرار بدم .

<?php echo apply_filters( 'edd_downloads_content', get_post_field( 'post_content', get_the_ID() ) ); ?>

البته مشکل بزرگش اینه که کاربر باید کد شورت کد محصول رو تو نوشته درج کن تا این دکمه نمایش داده بشه خوب مشکل وقتی بیشتر میشه که اگه من زمانی قالب رو عوض کنم و اگه از تگه the_content بخوام استفاده کنم مشکل دو چندان میشه و این دکمه توی پستها هم نشون داده میشه .

کاش میشد با زمینه دلخواه این دکمه رو نشون داد

اگر امکان ساخت زمینه دلخواه برای shortcode ها هم باشه خوب میشه . مثلا زمینه دلخواه برای چنین چیزی

[purchase_link id="180" text="خرید" style="button" color="blue"]

ویرایش شده توسط mrasoul
لینک به ارسال

این افزونه یه صفحه به نام downlods ایجاد میکنه که محصولات در این بخش قرار داده

در مورد ویرایش دکمه خرید اگه منظورتون استایلش هستش که باید از استایل موجود در پوشه تمپلت موجود در افزونه استفاده کنید

به نظر بنده یک افزونه کاملا حرفه ای هستش

لینک به ارسال

این افزونه یه صفحه به نام downlods ایجاد میکنه که محصولات در این بخش قرار داده

در مورد ویرایش دکمه خرید اگه منظورتون استایلش هستش که باید از استایل موجود در پوشه تمپلت موجود در افزونه استفاده کنید

به نظر بنده یک افزونه کاملا حرفه ای هستش

افزونه عالی هست . استایلش رو میتونم تغییر بدم من میخوام عنوان دکمه رو تغییر بدم و نمیخوام مبلغی روی دکمه نوشته بشه . میخوام عنوانی که مد نظر خودمه روش نوشته باشه خرید کنید یا خرید و دریافت

لینک به ارسال

مبلغ که هیچ وقت روی دکمه نوشته نمیشه ولی میتوندی داخل کد های کلمه buy رو پیدا کنید.متاسفانه امکان ویرایش فایل زبان وجود نداره.

لینک به ارسال

مبلغ که هیچ وقت روی دکمه نوشته نمیشه ولی میتوندی داخل کد های کلمه buy رو پیدا کنید.متاسفانه امکان ویرایش فایل زبان وجود نداره.

مبلغ روی دکمه نوشته نمیشه ؟ پس بفرمایید این چیه .

http://www.psdtools.ir/?p=1

من میخوام خود دکمه رو ویرایش کنم اونم تگهای html و php رو تا چیزی که میخوام روش بنویسم

لینک به ارسال

میشه یه عکس از تنظیمات افزونه برام قرار بدین بخش اصلی

یکی هم وقتی دارید یک محصول معرفی میکنید توی تیک ها بزنید قیمت متغییر هستش

ویرایش شده توسط S@eid
لینک به ارسال

میشه یه عکس از تنظیمات افزونه برام قرار بدین بخش اصلی

یکی هم وقتی دارید یک محصول معرفی میکنید توی تیک ها بزنید قیمت متغییر هستش

این بعنی که عنوان روی دکمه رو نمیشه عوض کرد و یه چیزه ثابت نوشته ؟ خوب این دکمه قطعا استایل و تگی داره میخوام ببین اون تگ که دکمه رو نشون میده تو کدوم فایل . من میخوام برای همیشه این عنوان رو تغییر بدم نه اینکه حالا قیمت متغیر بدم . یا هر چیزه دیگه ای . چون این سایت کاربر داره و کاربران محصول را اضافه میکنن و من میخوام جوری نباشه برای هرکس شکل و ظاهر دکمه یجوری باشه که سایت و زشت کنه .

نمیشه از طریق فایل زبان نوشته دکمه رو عوض کرد ؟ و اگر میشه چجوری اینکار رو کنم و فایل زبان رو با چه برنامه ای باز کنم

لینک به ارسال

حالا یه سوال مهم تر ؟! این افزونه چجوری از فایلهای ما محافظت میکنه ؟ طرف وقتی یبار محصولی رو بخره میتونه لینک دانلودش رو به 1000 نفر بده که ؟

لینک به ارسال

در مورد سوال اول شب میتونم جواب بدم باید برسی کنم

سوال دوم نخیر شما میتونید برای لینک ها تاریخ انقضا بدین

امکان دانلود فقط توسط کسی میتونه باشه که خریداری کرده

امکان مشخص کردن تعداد دانلود مثلا پس از 2 بار دانلود لینک دانلود پاک بشه

در مورد امنیت فایل ها باید بگم در داخل پوشه آپلود یه پوشه به نام edd ایجاد میکنه و فقط از طریق هاست میتونی واردش بشی و در غیر این صورت دسترسی نداری

لینک به ارسال

در مورد سوال اول شب میتونم جواب بدم باید برسی کنم

سوال دوم نخیر شما میتونید برای لینک ها تاریخ انقضا بدین

امکان دانلود فقط توسط کسی میتونه باشه که خریداری کرده

امکان مشخص کردن تعداد دانلود مثلا پس از 2 بار دانلود لینک دانلود پاک بشه

در مورد امنیت فایل ها باید بگم در داخل پوشه آپلود یه پوشه به نام edd ایجاد میکنه و فقط از طریق هاست میتونی واردش بشی و در غیر این صورت دسترسی نداری

خوب من میخوام یه ساب دامنه به اسم dl.yoursite.com بسازم و سپس و تو این آدرس قایلهام رو آپلود کنم

لینک به ارسال

خوب شما میتونید هم از یه سرور دیگه فایل ها رو بدین و هم اپلود کنید و یا به روشی که عرض کردین ولی روش دوم و سوم امنیت سطح دسترسی فایل ها دست شما هستش

لینک به ارسال

خوب شما میتونید هم از یه سرور دیگه فایل ها رو بدین و هم اپلود کنید و یا به روشی که عرض کردین ولی روش دوم و سوم امنیت سطح دسترسی فایل ها دست شما هستش

همین رو میخوام بدونم مثلا لینک دانلود که آدرسش میشه dl.mysite.com/zip/ifle.zip ، کاربر بعد از یکبار خرید این آدرسش رو میتونه ببینه دیگه ؟ خوب چجوری امنیت این برقرار میشه کاربر میتونه این آدرس رو تو مرورگر وارد کنه و فایل رو دانلود کنه ؟

لینک به ارسال

راه اسونه برای این کار وارد تنظیمات افزونه بشید تب متفرقه و تنظیمات نحوه دانلود رو بنا به خواسته خود تنظیم کنید.

لینک به ارسال

راه اسونه برای این کار وارد تنظیمات افزونه بشید تب متفرقه و تنظیمات نحوه دانلود رو بنا به خواسته خود تنظیم کنید.

اینکار واقعا امنیتش بالا هست ؟ کسی رو میشناسیت از این افزونه ساتفاده کنه ؟ برای من خیلی مهمه این افزونه اگر اینجور نباشه همه ی محصولات ما رایگان دانلود میشه . اگر میشد روی هر فایل رمزی هم گذاشته میشد که خودکار رمز عوض میشد و به هر کس که میخرید رمز برای او ارسال میشد خوب باد یا بهرحال کاری که فایلهای ما در امان باشه . راستش برای من جای سواله که چجوری این نرم افزار محافظت میکنه چند وقته نتونستم جوابشو بدست بیارم و به همین خاطر تاخیر طولانی تو بالا آمدن سایت ایجاد شده

لینک به ارسال

بنده دو سال استفاده میکنم و عالی هستش

برای مخفی سازی لینک های دانلود هم به مسیری که گفتم برید و برای لینک های دانلود که ایجاد میشه تاریخ انقضا بزارید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...