رفتن به مطلب

انتشار مطالب قدیمی

wp-user

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام

با توجه به اینکه میگن در سئو محتوا باید تازه باشه من میخوام بدونم که اگر ما بیایم مطالبی رو به صورت اختصاصی بنویسیم که مطلب برای گذشته بوده اشکال داره؟! چون الان ما میخواهیم یک دایرکتوری از مطالب درست کنیم و حالا میخوام بدونم که اگر مثلا یه خبری که برای 2-3 سال پیش بوده رو بیایم الان با متن اختصاصی منتشر کنیم تا دایرکتوری مطالبمون غنی بشه این مشکلی داره تو سئو یا نه؟! و آیا گوگل متوجه میشه که این یک خبر قدیمی هست؟!

با تشکر

لینک به ارسال

سلام

نه اگر اختصاصی باشه مشکلی پیش نمیاد فقط جذابیت زیادی نداره که کاربرو جذب کنه و یکی از فاکتورهای مهم گوگل کاربره که باید به فکر کاربر هم باشید و حداقل مطلبی که قدیمی هست خبر نباشه و اگر مطلبی غیر از خبر هم هست حداقل کامل و بدوم کمی و کاستی باشه .

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

نه اگر اختصاصی باشه مشکلی پیش نمیاد فقط جذابیت زیادی نداره که کاربرو جذب کنه و یکی از فاکتورهای مهم گوگل کاربره که باید به فکر کاربر هم باشید و حداقل مطلبی که قدیمی هست خبر نباشه و اگر مطلبی غیر از خبر هم هست حداقل کامل و بدوم کمی و کاستی باشه .

درسته که کاربر خیلی مهمه اما برای این که حداقل کاربرو هم داشته باشیم میخواهیم اخبار جدید رو هم قرار بدیم ولی در کنارش اخبار قدیمی رو هم بذاریم که تو حوزه کاریمون هم یک دایرکتوری غنی داشته باشیم و هم اینکه خب در کل تولید محتوا بیشتر مساوی شانس بیشتر برای در صدر بودن در گوگل! بعد اینکه قصد داریم خبرهای قدیمیمون در صفحه اصلی نیاد و توی یک دسته خاص باشه! در نتیجه کاربر ثابتمون اخبار قدیمی رو نمیبینه تو صفحه اصلی و فقط میتونه بره تو دسته موردنظر و اونجا ببینه! و فکر کنم گوگل هم اگر بخواد بازدیدکننده بفرسته، بازدیدکننده کلمات کلیدی مربوط به اخبار جدید رو سرچ میکنه و به اخبار جدید دست پیدا میکنه و اون اخبار قدیمی فقط بار محتوایی مارو بالا میبرن و از لحاظ غنی بودن، سایت رو غنی تر نشون میدن و چون کلمات کلیدیشون قدیمی هست کاربر اون هارو سرچ نمیکنه! نظر شما در این مورد چیه؟

ویرایش شده توسط faver
لینک به ارسال

خود مت کاتز در یک ویدو گفته که کار کردن بر روی مطالب قدیمی زیاد جالب نیست. چرا. چون گفته مطالب قدیمی در صورتی که د 20 یا 30 روز اول رنک بگیرند رینکشونو گرفتن ولی اگه رینک نگیرن که دیگه هیچ.

این جمله را دیشب در ماندگار وب خوندم که عنوان مطلبش دقیقا یادم نیس

لینک به ارسال

خود مت کاتز در یک ویدو گفته که کار کردن بر روی مطالب قدیمی زیاد جالب نیست. چرا. چون گفته مطالب قدیمی در صورتی که د 20 یا 30 روز اول رنک بگیرند رینکشونو گرفتن ولی اگه رینک نگیرن که دیگه هیچ.

این جمله را دیشب در ماندگار وب خوندم که عنوان مطلبش دقیقا یادم نیس

بله اینو تو ماندگاروب خودنده بودم ولی قضیه ای که بنده مطرح کردم بالکل با این موضوع فرق داره!

چیزی که شما گفتین برای زمانیه که یک مطلب قبلا تو سایت خودتون منتشر شده و حالا شما قصد ویرایشش رو دارید!

اما قضیه ای که من دارم میگم اینه که ما میخواهیم اخبار قدیمی رو الان منتشر کنیم! ما که این اخبار رو قبلا تو سایتمون نزدیم که بخواهیم اونارو ویرایش کنیم بلکه این اخبار قدیمی تو سایتای دیگه هست و ما داریم اونارو با محتوای اختصاصی در زمان حال تو سایت خودمون منتشر می کنیم تا دایرکتوری مطالبمون قوی تر بشه و گوگل هم بخاطر محتوای بیشتر مارو بیشتر در جستجو بالا بیاره!!!

لینک به ارسال

خب برای دایکتورتون خوبه. ولی باید چند جنبه را در نظر بگیرید که آیا واقعا کاری که انجام میدید

1- بیننده داره

2- به پیشرفت سایتتون کمک میکنه

3- مطالب هم عنوان تا درصد زیادی در گوگل کپی محسوب میشه (کار به محتوا ندارم)

4- براتون صرف میکنه (از نظر زمان و هزینه)

شما وقتی که برای انتشار مطاالب و خبرهای قدیمی میزارید برای خبرهای دسته اول بزارید مطمئن باشید بهتر نتیجه میگیرد. در صورتی که تیمتون قوی هست که هر دو کار را یعنی انتشار خبرهای قدیمی و جدید را داره انجام بدید عالی است.

موفق باشید

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

خب برای دایکتورتون خوبه. ولی باید چند جنبه را در نظر بگیرید که آیا واقعا کاری که انجام میدید

1- بیننده داره

2- به پیشرفت سایتتون کمک میکنه

3- مطالب هم عنوان تا درصد زیادی در گوگل کپی محسوب میشه (کار به محتوا ندارم)

4- براتون صرف میکنه (از نظر زمان و هزینه)

شما وقتی که برای انتشار مطاالب و خبرهای قدیمی میزارید برای خبرهای دسته اول بزارید مطمئن باشید بهتر نتیجه میگیرد. در صورتی که تیمتون قوی هست که هر دو کار را یعنی انتشار خبرهای قدیمی و جدید را داره انجام بدید عالی است.

موفق باشید

ممنون از پاسختون

نه دیگه کلا میخواهیم مطالبو اختصاصی بزنیم! از تیتر گرفته تا متن رو میخواهیم بازنویسی کنیم! در کنارش مطالب جدید رو هم میذاریم! مطالب قدیمی که خب مطمئنا کاربر زیادی جذب نمیکنه! اما دو بحث مطرحه! یکی اینکه دایرکتوری مطالبمون تو موضوعی که داریم غنی میشه و گوگل مضوع سایت مارو بهتر درک میکنه چون بالطبع مطالب بیشتری مینویسیم نسبت به موقعی که فقط بخواهیم مطالب جدید را قرار دهیم! دوم اینکه چون تعداد پست هامون بیشتر میشه و تولید محتوای بیشتری می کنیم این موضوع کمک میکنه که مطالب جدیدمون در گوگل بیشتر مورد توجه قرار بگیره!

ویرایش شده توسط faver
لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام ، خب بالفرض شما تعداد زیادی پست قدیمی هم انتشار دادی! گوگل هم اون ها رو ایندکس کرد ، ولی وقتی که کسی در موردشون جستجو نمیکنه و کلیک خورش میاد پایین و ارزشش کم میشه چکار میخوای بکنی؟ بهتر نیست همین وقت رو بذاری روی مطالب کلیک خور؟

لینک به ارسال

سلام ، خب بالفرض شما تعداد زیادی پست قدیمی هم انتشار دادی! گوگل هم اون ها رو ایندکس کرد ، ولی وقتی که کسی در موردشون جستجو نمیکنه و کلیک خورش میاد پایین و ارزشش کم میشه چکار میخوای بکنی؟ بهتر نیست همین وقت رو بذاری روی مطالب کلیک خور؟

بله حرفتون درسته ولی تو این موضوع خاص اخبار جدیدش زیاد نیست و برای اینکه در روز محتوای بیشتری تولید شه به سمت مطالب قدیمی میریم!!! از طرفی کلیک ریت رو اگر بخواهیم مبنا قرار بدیم که الان سایت های خبری خب خیلی از مطالبشون کلیک خور نیستن!!! از طرفی تو موضوعی که بنده روش کار می کنم اصلا مطالب قدیمی در موردش زیاد جستجو نمیشه و بیشتر صرف این هست که محتوای سایت بره بالا!!!

ویرایش شده توسط faver
لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

با سلام و تبریک سال نو

من یه مطلب دارم در مورد کلاه مردانه که در اولین نتایج گوگل ظاهر میشه

حالا میخوام بدونم اگر این مطلب رو ویرایش کنم و بخوام چندتا لینک بهش اضافه کنم و بعد دوباره انتشارش بدم آیا مشکلی برای سئو این نوشته پیش نمیاد

لینک به ارسال

با سلام.

مطلبی که قبلا منتشر کردید و قصد ویرایشش را دارید نمیتوانید دوباره منتشرش کنید و اگر نظر من را بخواهید ویرایش نکنید بهتر است ولی اگر ویرایش ضروری و در حد چند لینک است فکر نکنم مشکلی پیش بیاید اگر ویرایش زیاد است بهتر است یک پست جدید ایجاد کنید و لینک پست جدید را در پست منتشر شده قبلی قرار بدید.

در ضمن بهتر بود تاپیک ایجاد میکردید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...