رفتن به مطلب

صفحه single متفاوت برای محصولات فروشی

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من دو تا قالب دارم واسه سایتم . یکی قالب اصلی هست و یکی قالب فروشگاهی . من میخوام بعضی از پستهای سایتم که محصولات فروشی هست رو وقتی روی ادامه مطلب کلیک میکنم اون قالب فروشگاهی رو لود کنه چه جوریه باید کد نویسی کنم یا افزونه ای وجود داره که این کار رو انجام بده یا اینکه راه حل بهتری هم وجود داره ؟

لینک به ارسال

دوستان عزیز ممنون . یه چیزایی دستگیرم شد اما منظورم چیز دیگه ای بود . من میخوام 2 تا قالب توی یک وردپرس استفاده کنم . یه چیزایی هم پیدا کردم . انجامش هم دادم . اما ناقص هست طبق روش زیر :

Another way to do it would be to have two header.php and two different css files used in conjunction with page templates. This will work if you do not want to have multiple WordPress installations.

How to do it:

For the community garden part of the site use the regular header.php and style.css.

For the committee part open up header.php in a texteditor and rename it by saving as committeeheader.php and then upload this file.

Open up style.css and rename it by saving as committestyle.css and then upload this file.

Attach that new stylesheet to your new header by finding <?php bloginfo('stylesheet_url'); ?> in the committeeheader.php and replacing with with the file path to your new committeestyle.css stylesheet e.g.

http://yourblogname.com/committeestyle.css.

Now create a page template. Open up index.php or page.php in your text editor and save/upload as committeepages.php.

Add `<?php

/*

Template Name: Committee Pages

*/

?>to the very top of the page template and replace the<?php get_header(); ?>with<?php include (TEMPLATEPATH . '/committeeheader.php'); ?>`

For all committee pages just select your new template and that new stylesheet will apply to it.

To make the pages look different just edit either one of the stylesheets and change the look/layout there.

https://wordpress.org/support/topic/multiple-themes-one-site

یک برگه جدید ساختم و قالب برگه رو Committee Pages گذاشتم و واقعا درست شد اما من میخوام واسه ادامه مطالب برخی از دسته بندیهایم این شیوه اجرا بشه که قالب دوم لود بشه .

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

دوستان اگه لطف کنید و بگید من چطوری باید از کد شناور این قالب استفاده کنم مشکلم حل میشه یعنی درگیر سبد شناور این قالب هستم . اگه کد سبد شناورش رو بهم بدهید که توی صفحه single استفاده کنم دیگه نیازی هم به دو تا قالب ندارم . سرتون هم درد نمیارم :D

eshopwhite2.zip

ویرایش شده توسط sepna
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...