محسن کسایی

افزودن قابلیت تغییر تعداد پست ها.

9 پست در این موضوع قرار دارد

سلام، قالب سایت من پست ها رو نسبت به دسته بندی هاشون در باکس های جداگانه نشون میده، به صورت زیر:

w6QEjD.png

در کدهای قالب باکس امکان این وجود داره که با تغییر شماره ای تعداد عناوین مطالب آخر دسته بندی رو تغییر داد. اما این امکان برای آخرین مطلب که خلاصه متن به همراه تصویر شاخص آن نشان داده می شود وجود ندارد. متاسفانه طراح قالب همکاری لازم را با ما جهت اصلاح قالب ندارد. از دوستان آشنا به کدنویسی خواهش مندیم نسبت به فراهم آوردن این امکان یاری بفرمایند. (به مسئولیت ما)

کد قالب باکس: box.txt

سـی اس اس: css.txt (در صورت نیاز)

دوستانی که توانایی کامل دارند لطفا پس از افزودن و جایگذاری کد در کد قالب باکس پاسخ ارسال کنند.

(متاسفانه با توضیحات شما توانایی حل این مشکل رو به دلیل عدم آشنایی با با کدنویسی ندارم)

با تشکر از دوستانی که به مشکلات دیگران اهمیت می دهند و به انسان ها کمک می کنند. :wub:

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کویری رو ایجاد کنید

wp-parsi.com/generator/

و جایگزین کویری و حلقه ابتدایی کنید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من نحوه کار کردن با کوئری رو بلد نیستم، اگر کسی می تونه و مایل به کمک کردن هست لطفا کدهایی رو که قرار دادم رو ویرایش کنه. خیلی ضروری هست. :(

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کویری رو ایجاد کنید

wp-parsi.com/generator/

و جایگزین کویری و حلقه ابتدایی کنید

من نحوه کار کردن با کوئری رو بلد نیستم، اگر کسی می تونه و مایل به کمک کردن هست لطفا کدهایی رو که قرار دادم رو ویرایش کنه. خیلی ضروری هست :(

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یعنی می خواین تعداد مطالب دارای خلاصه و عکس زیاد بشه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یعنی می خواین تعداد مطالب دارای خلاصه و عکس زیاد بشه؟

بله، اگر به کد قالب باکس که قرار دادم دقت کنید میشه با تغییر شماره تعداد آخرین مطالب رو که تو باکس نشون داده میشه رو تغییر داد. حالا میخوام یه امکانی فراهم بشه که مطالب دارای خلاصه و عکس هم قابل تغییر باشه. کم و یا زیاد بتونیم بکنیم به فراخور کار. خیلی مدیون میشم کسی بتونه کمکمون بکنه کارمون رو زمین مونده. :(

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

http://wp-parsi.com/...rator/video.php

اینم آموزش ساخت کوئری

اگه سخته که هیچ ولی اگه برای شما که بلدین زیاد وقت گیر نیست میشه کمکون کنید کدها رو که قرار دادیم درست کنید؟ :(

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عزیز جان این کار یکم وقت گیره

اگر تا یکشنبه صبر کنی انشاالله خودم برات انجام میدم ولی امیدوارم تا اون موقع مشکلت حل بشه ولی اگه نشد یکشنبه یه پیام خصوصی جهت یادآوری این تایپیک بهم بده حلش کنم

یاعلی

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط reza_yki
      سلام به همه اساتید و دوستان گرامی
      من قالبی طراحی کردم که به نظرم ارزش لایسنس گذاری رو داره و نزدیک 3-4 ماه روش وقت گذاشتم
      من از افزونه EDD برای فروش استفاده میکنم ولی افزونه یا کدی رو پیدا نکردم که بتونم قالب رو فقط بشه روی یه دامنه فعال کرد و نشه قالب رو برای چند بار نصب و استفاده کرد
      یه افزونه برای EDD هست ولی پولیه وگرونم هست و فعلا نمی تونم بخرمش
      کسی هست  منو راهنمایی کنه؟ ممنون از همه
    • توسط t-51
      با سلام خدمت همه عزیزان .
      ببخشید بنده با یک مشکل فنی مواجه شدم .
      اونم اینه که یک قالب خریدم و نصب کردم چند نمونه دمو داشت یکی رو گذاشتم خوشم نیومد آلان هرکاری بکنم عوض نمی شه .
      فایل XML  آپ میکنم میگه نصب شده اما بازم جوای نمی ده .
      لطفا اگر میتوانید راهنمایی کنید .
    • توسط daghighi
      با سلام.
      بنده یک قالب خبری به صورت نیمه خصوصی، خریداری کرده ام. این قالب ترجمه شده از نسخه ای خارجی است. من قصد داشتم جهت امنیت، کاملا شخصی بودن و برخی تغییرات، قالب را کاملا شخصی سازی کنم. به این صورت که همه کدها، پی اچ پی ها و اسکریپ ها و ... و حتی افزونه های لازم، به طور کامل در سرور خودمان، نوشته شده و بارگزاری شود.
      1. آیا این کار شدنی است؟
      2. می توانم به چه کسی مراجعه کنم؟
      3. چه مقدار هزینه و زمان باید صرف شود؟
      تشکر فراوان
    • توسط Mrbugx
      سلام
      دوستان عزیز من با کد زیر اطلاعاتم رو توی دیتابیس به راحتی سیو می کنم
      $connection = mysql_connect("localhost", "TABLE","PASSWORD"); // ایجاد ارتباط با سرور $db = mysql_select_db("DB NAME", $connection); // انتخاب دیتابیس از روی سرور if(isset($_POST['submitted'])){ // دریافت ورودی های فرم و قرار دادن در متغیر $namekala = $_POST['namekala']; $namecompany = $_POST['namecompany']; $maghta = $_POST['maghta']; $zekhamat = $_POST['zekhamat']; $price = $_POST['price']; $status = $_POST['status']; $category = $_POST['category']; $updatedate = $_POST['updatedate']; $tozihatefani = $_POST['tozihatefani']; $keyword = $_POST['keyword']; $pic = $_POST['pic']; $image = addslashes(file_get_contents($_FILES['image']['tmp_name'])); //SQL Injection defence! $image_name = addslashes($_FILES['image']['name']); if($namekala !=''||$namecompany !=''||$maghta !=''||$zekhamat !=''||$price !=''||$status !=''||$category !=''||$updatedate !=''||$tozihatefani !=''||$keyword !=''){ //Insert Query of SQL $query = mysql_query("insert into mahsool(namekala, namecompany, maghta, zekhamat,price,status,category,updatedate,tozihatefani,keyword,pic) values (N'$namekala', N'$namecompany', N'$maghta', N'$zekhamat', N'$price', N'$status', N'$category', N'$updatedate', N'$tozihatefani', N'$keyword', N'$pic',)"); حالا اگه بخوام پست آی دی رو ذخیره کنم چه باید بکنم ؟
      ممنون میشم راهنمایی جامع بکنید مرسی
    • توسط meysamaliani
      با سلام و عرض ادب
      یک سایتی داریم برای فروش قالب که با ووکامرس ساخته شده
      .دو تا سوال پیش آمده:
      1-چطور برای قالب های ساب دامین یا حالت دموی نمایشی بذاریم که راحت باشه و از هاست کمتر فضا بگیره.مثل :demo.yourdomain.com/twentytheme
      2-در صفحه نمایش دمو یک هدر بالای صفحه هست که نام و اندازه های تصویر رو به کاربر نمایش میده.آیا پلاگینی هست که این کار رو بکنه؟
      اگر آره اسمش؟
      اگر نه چکاری کنیم تا این رو ایجاد کنیم...اگر منظور بنده رو متوجه نشدین نمونه : نمونه نوار چسبان بالا zhaket.com/demo/8233 نوار بالای صفحه