رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد گذاشتن لینک زیر مجموعه در برگه ها و ایجاد منو

پست های پیشنهاد شده

سلام

یه راهنمایی میخواستم

میخوام در یکی از برگه های سایتم چند موضوع مختلف ایجاد کنم و برای اینکار میخام چند تا متن بنویسم که روی هر کدوم که کلیک میکنن وارد یه صفحه جدید بشن... به عبارت دیگه نمیخام برگه شلوغ باشه و زیر مجموعه های اون برگه در صفحات جداگانه باز بشن.

حالا میخام بدونم اون صفحات جداگانه رو باید کجا ایجاد کنم که بتونم لینکشونو در برگه بزارم و فقط هم همونجا نمایش داده بشن.

البته میدونم راه بهتری هم هست که واسه برگه ها منو ایجاد کنم ولی هرکاری میکنم موفق نمیشم منو واسه برگه بزارم... به عبارت دیگه بلد نیستم.

از دوستان عزیز پیشاپیش بایت راهنمایی های خوبشون یه دنیا ممنونم.

ویرایش شده توسط mrz12345
لینک به ارسال

سلام ! شما تفاوت برگه و پست رو میدونید توی وردپرس ؟ دسته بندی توی وردپرس تا حالا استفاده کردین ؟ دلیلتون چیه که با برگه میخواین این کارو بکنید ؟

بهترین حالت کاری که شما میخواین بکنید اینه که از طریق دسته بندی موضوعات مشخص کنید و پست ها و مطالبمورد نظرتون داخل اون دسته بندی بزارین !

و بعد از طریق ابزارک یا منو موضوعات دسته بندی رو نمایش بدین !

موفق باشید !

لینک به ارسال

سلام ! شما تفاوت برگه و پست رو میدونید توی وردپرس ؟ دسته بندی توی وردپرس تا حالا استفاده کردین ؟ دلیلتون چیه که با برگه میخواین این کارو بکنید ؟

بهترین حالت کاری که شما میخواین بکنید اینه که از طریق دسته بندی موضوعات مشخص کنید و پست ها و مطالبمورد نظرتون داخل اون دسته بندی بزارین !

و بعد از طریق ابزارک یا منو موضوعات دسته بندی رو نمایش بدین !

موفق باشید !

تفاوت همشو میدونم

شما منظور منو متوجه نشدی عزیز

من میخام اون برگه هایی که بالای سایت نمایش داده میشن رو منویی کنم که وقتی روشون میرم منو باز بشه و روی موضوع مورد نظر کلیک کنم...

تو دسته بندی وردپرس که میرم و دسته بندی میکنم تو برگه ها تغییرات اعمال نمیشه.... یا من یه جایی اشتباه میکنم یا قالبم مشکل داره....

ضمنا اون مورد مربوط به لینک منظور من اینه که یه پستی مطلبی چیزی تو وبم ایجاد کنم که تو قسمت پست ها نشون داده نشه و بتونم لینکشو در قسمت برگه ها بزارم.... البته اگه منو های برگه ها درست بشه نیازی به این کار نیست دیگه.

حالا کسی هست که کمکم کنه؟ ممنونش میشم مشکل منو حل کنه

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

همونطوری که گفتم فکر کنم قالبم قابلیت منو نداره

چون اینو در قسمت منوی وردپرس نوشته

Your theme does not natively support menus, but you can use them in sidebars by adding a “Custom Menu” widget on the widget screen.

حالا میشه بگین کجای قالبم چی اضافه کنم که مشکل حل بشه

قالبم اینه:

modernblog

ویرایش شده توسط mrz12345
لینک به ارسال

بهتره از "فهرست ها" استفاده کنی. اونوقت میتونی هر نوع زیرمجموعه ای رو که بخوای در منوهای سایتت داشته باشی. برگه، پست دسته و ...

اگه قالبت پشتیبانی نمیکنه اینجا رو بخون

لینک به ارسال

بهتره از "فهرست ها" استفاده کنی. اونوقت میتونی هر نوع زیرمجموعه ای رو که بخوای در منوهای سایتت داشته باشی. برگه، پست دسته و ...

اگه قالبت پشتیبانی نمیکنه اینجارو بخون

ممنون

این جواب نمیده.... به این سادگی که نیست

لینک به ارسال

اینطور که من متوجه شدم شما میخوام یه سری لینک ها رو در منو قرار دین

خب شما خیلی راحت میتونین از طریق خود وردپرس تمام لینک های و پست ها و برگه ها و دسته رو داخل منو قرار بدین

مدیریت وردپرس --> نمایش --> فهرست --> حالا در ستون سمت راست چند تا کادر داره که یکی زده پیوند یعنی میتونی لینک بزاری

یکی برای دسته ها و یکی دیگه برای پست یا رگه ها هستش

شما به راحتی میتونین هر صفحه ای که میخواین رو انتخاب کنین و بعد گزینه افزودن رو کلیک کنین

لینک به ارسال

اینطور که من متوجه شدم شما میخوام یه سری لینک ها رو در منو قرار دین

خب شما خیلی راحت میتونین از طریق خود وردپرس تمام لینک های و پست ها و برگه ها و دسته رو داخل منو قرار بدین

مدیریت وردپرس --> نمایش --> فهرست --> حالا در ستون سمت راست چند تا کادر داره که یکی زده پیوند یعنی میتونی لینک بزاری

یکی برای دسته ها و یکی دیگه برای پست یا رگه ها هستش

شما به راحتی میتونین هر صفحه ای که میخواین رو انتخاب کنین و بعد گزینه افزودن رو کلیک کنین

بله ممنون قصدم همینه

اما قالبم پشتیبانی نمیکنه و وقتی دسته بندی میکنم تو سایتم اعمال نمیشه... بالای اون صفحه در قسمت منو هم اینو نوشته:

Your theme does not natively support menus, but you can use them in sidebars by adding a “Custom Menu” widget on the widget screen.

میخام بدونم کجای قالبم چی اضافه کنم که اعمال بشه

قالبم اینه:

modernblog

لینک به ارسال

برای افزودن فهرست به قالبتون باید کمی کد نویسی کنین

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/3-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D8%AF%D9%86-%D9%82%D8%A7%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%AA-%D9%81%D9%87%D8%B1%D8%B3%D8%AA-%D8%AF%D9%84%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%87-%D8%A8%D9%87-%D9%BE%D9%88%D8%B3%D8%AA%D9%87/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...