رفتن به مطلب

افزونه های کش بر روی ایندکس شدن تاثیر دارند؟

esyoo

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوستان من دوست داررم از افزونه های کش استفاده بکنم ولی تجربه شخصیم رو می گم:

حدود 3 ماه پیش که سایترو راه اندازی کردم و مطلب می نوشتم کمتر از 12 ساعت مطلب من در گوگل ایندکس می شد.سرعت سایت کمی پایین بود و تصمیم گرفتم یک افزونه کش نصب کنم.w3 رو انتخاب و نصب کردم و CDN رو هم فعال کردم.ولی بعد از این کار حداقل 7 تا 10 روز طول می کشید تا مطلب ایندک بشه.

حدود یک ماه پیش تصمیم گرفتم کلا سایت پاک کنم و تمام کارها رو از اول انجام دادم.اما این دفعه هیچ افزونه کشی نصب نکردم و حالا کمتر از 2 ساعت مطالب ایندکس می شوند.

ولی افزونه های کش افزون هایی نیستند مه بشه به راحتی از کنارشون گذشت ولی این مشکل باعث شده من از افزونه کش استفاده نکنم.

حالا از دوستان سوال داشتم:

آیا مشکل از تنظیمات بنده بوده که این مشکل پیش امده؟

آیا راه روش یا افزونه مشابه دیگری وجود دارد؟

با تشکر

لینک به ارسال

ممکن هست تاثیر داشته باشه. بعضی از کاربران وردپرس هم مشکلاتی از این دست دارن. مثلا اینجا مطرح شده.

لینک به ارسال

من خودم از این افزونه کش استفاده نمیکنم خیلی دردسر داره حال ریسکش رو ندارم برای همین از این افزونه کش استفاده میکنم سالم سالم ، عالی کار میکنه

DB Cache Reloaded

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

بعد از انتشار هر پست کل کش رو پاک کنین و حتما سعی کنین تو سایتهایی مثل دنباله.کام مطلب رو به اشتراک بذارین سریعتر مطالب ایندکس میشه.

در ضمن گوگل همیشه نظم سر زدن به سایت و فهرست کردن محتوا رو رعایت نمیکنه.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

افزونه که شما معرفی کردین موافقم که باعث افت شدید بازدید می شه

اما سوپر کش که استفاده می کنم من راضی هستم خدا هم راضی باشه ازش

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...