• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
masood1111

ثبت نام کاربر اسپم

7 پست در این موضوع قرار دارد

عرض ادب.

این سیتسم ثبت نام دیفالت وردپرس هم خوب نیستا... :)

آقا ما این سیستم عضویت را برای پست مهمان تو سایت فعال کردیم. مشکل اینه که روزانه بیش از 30 کاربر اسپم با اسامی های خارجی مثلا

KauppMorden446, FoneyHeinold705, KanisMacrina550 و ...

عضو میشن... میشه کاری کرد؟ بدون افزونه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در قسمت عضویت سایتتون یک کد کپچا بذارید تا کاربران اسپم نتونن عضو بشن.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بهترین کپچا هم RE-CAPTCHA هست.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون. می دونم ولی مسئله همین بود که چطور تو فرم عضویت وردپرس کپچا بذارم. بدون افزونه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مگه با افزونه مشکلی داره؟

این آدرس رو هم ببینید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه مشکلی نداره... در واقع الان دیگه از یک افزونه دارم استفاده می کنم. می خواستم حتی الامکان به افزونه نرسه و با چندتا کد راش بندازیم که نشد. ممنون از همه شما دوستان

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

راستش خیلی باهم تفاوت ندارن. اگر بخواین به فرم اصلی وردپرس اضافه کنید بازهم باید تعداد خطهای زیادی هوک بنویسید. عملا با افزونه تفاوت آنچنانی نداره.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mohandes1900
      سلام خسته نباشید به همه ی فعالان انجمن
      آیا کسی هست که بدونه چرا بازدید برخی از آی پی ها از سایت خیلی زیاده؟ و این که آیا ممکنه اسپم و یا ربات باشن و از کجا باید این رو بفهیمد؟
      آیا ممکنه ربات موتورهای جستجو باشه و از کجا باید این رو بفهمیم؟
    • توسط succes
      با سلام خدمت کاربران گرامی
      من تقریبا یک سال پیش یه وردپرس با یک پوسته معتبر خود وردپرس و چند افزونه سبک برای تغییر زبان و ... نصب کرده و تحویل کاربر دادم،
      از اونجایی که هاستینگش هم خودم هستم ، الان چند ماه هست از این یوزر ایمیل های اسپم ارسال میشه ناخواسته ، انگار هک شده و فایل هایی تزریق شده و من فایل هارو شناسایی و پاک میکنم و بعد میبینم یک فایل دیگری در جای دیگر ارسلپال میکنه و این چرخه ادامه داره.
      تمامی رمز های وردپرس ، هاست و ... رو تغییر دادم و اکانت های Email رو هم پاک کرده و با اطلاعات جدید ساختم ولی هنوز مشکل حل نشده و با ایمیل info سایت ارسال ها انجام میشه!
      لطفا راهنمایی کنید من از چه راهی میتونم مشکل رو حل کنم الان چند ماهه که درگیرم کرده و انواع اسکنر هارو هم نصب کردم و کمکم نکرده.

با سلام من تازه یه سایتی زدم اسپم داره میاد هی.نظرات رو با aksiment بستم ولی هیچ راهی برای هرز نامه پیدا نکردم هی مطلب اتوماتیک خارجی درج میشه و چند تا افزونه نصب کردم مثل anti spam و ... ولی هیچ تاثیری نداشت
    • توسط saba0000
      سلام روزتون بخیر هاست من بعلت اسپم ایمیل مسدود شد و پشتیبانی سایت گفت علتش ارسال ایمیل از مسیر
      *Script Alert* - A script in '/home1/legaladv/public_html/wp-includes/SimplePie/XML/Declaration هست و موقتا هاست رو باز کردن لطفا می تونین با جزئیات راهنمایی کنین باید چیکار کنم اسپم ایجاد نشه؟ و اسپم ها رو پاک کنم؟
      اسم دامنه http://www.legal-advice.in
    • توسط sajjadmp
      از افزونه tml برای ساخت فرم ثبت نام استفاده میکنم ولی یه مدتیه مینویسه ثبت نام کاربر در حال حاضر امکان پذیر نیست . مشکل چیست ؟