guitarr

درخواست افزونه گالری عکس با این امکانات ؟

7 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان

راستش من تازه کارم و با html و css اشنایی ندارم.

دارم واسه پسرم یه سایت راه اندازی میکنم.

یک قسمت میخوام قرار بدم واسه گالری عکس هاش.

دوست دارم این قابلیت ها رو داشته باشه. زیر هر عکس(جاشون مهم نیست بالا-پایین یا هر جای عکس) لایک-امتیاز دادن-تعداد بازدید هر عکس-اشتراک گذاری در ف-س-وک و سایت های اجتماعی دیگه و همچنین کامنت گذاشتن رو داشته باشه.

ممنون میشم اگر افزونه ای یا کلا اسکریپت جدا گانه ای میشناسید واسه راه اندازی همچین گالری راهنمایی کنید

ممنون از کمکتون

یه چند تا لینک البته این ها فالب هستند ولی من میخوام اگه بشه بتونم گالری رو به این شکل در بیارم چون قالب سایت رو انتخاب کردم و اگر کمک کنه لازمه بگم قالب سایت رو با betheme و افزونه visual composer راه اندازی کردم

http://themes.cray.b...Storyline Board

http://www.nuvutheme...allery/refolio/

http://pinthis-tange...elbeautify.com/

متشکرم

ویرایش شده در توسط guitarr
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بهرت هستش دنبال یه پوسته بگردید با این امکانات

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام ، به انجمن خوش اومدی.

البتّه پلاگین ها مناسب هستن ولی نه برای یه گالری حرفه ای. اگه پسرتون قصد داشت که گالریش رو گسترش بده به مشکل برمیخوره...

اگر فقط برای عکس های شخصیش میخوای که از افزونه ها استفاده کن که خیلی خیلی کارت رو راحت میکنن.

ولی اگر نیاز به یه گالری حرفه ای داشتی بگو تا توضیحات بیشتر رو بدیم.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام ممنون از محبتتون دوستان گل

راستش پسر من 1 سال و 16 روزش هست و من دارم عکس های شخصیش رو میزارم در سایت

دوست دارم بشه رو هر عکس کامنت گذاشت لایک کرد و تعداد نمایش و امتیاز و از این جور چیز ها

راستش هر پلاگینی که دیدم یه سری قابلیت ها رو داشت اما کامل اون چیزی نبود که من میخواستم

رفتم سراغ اسکریپت های اشتراک گذاری عکس مثل king media و gold media و .... که هر کدوم مشکلات خودش رو داشت

علی جان این ها رو دیدم ممنون از لطفت به نظرت با nextgen میشه همه این امکاناتی که من میخوام رو راه اندازی کرد؟

حالا اگه قالبی هم بود که همه این امکانات رو بشه بهش اضافه کرد و به شکل گالری درش اورد ممنون میشم اگه سراغ دارید معرفی کنید

ممنون از کمکتون :wub:

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

إ؟ پس تولّد 16 روز گذشته اش مبارک.

راستش من خودم یه گالری دارم راه میندازم (گالری فوق حرفه ای) و واقعاً توی افزونه ها اون چیزی در نمیاد که خود آدم دوست داره...

بهترین کار اینکه یه قالب رو ویرایش کنی.

اگه دوست داشتی آیدی یاهوم رو ادد کن و مشکلی داشتی بگو تا در حدّ توانم راهنماییت کنم

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون دوست گل حتما

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط iceplus
      سلام ممنون میشم کمکم کنید 
      افزونه ای میخوام که هم اعضا عضو بشن و هم بتونن تاریخچه سفارشاتشون رو ببینن 
      این افزونه رو سایت fafait.net داره ولی نمیدونم چیه
      عکسشو پیوست میکنم

• توسط rahimi12345
      سلام
      داخل سایت افزونه  گرویتی  فرم و tracking order   نصب شده با فرم ساز فرم جدید می سازم  و می تونم حتی فرمی بسازم با ارسال داده کد پیگیری به کاربر نشان بده اما نمی دونم چطور با tracking order  و فرم ساخته شده   ارتباط برقرار کنم تا کد رهگیری می زنیم نتایج به کاربر نشان داده شود لطفا راهنمایی کنید
    • توسط Timecity.ir
      سلام دوستان خسته نباشید . 
      من یک « پک فونت ایران سنس » خریداری کردم ، اما نمیدونم چجوری باید روی قالب وردپرس نصبش کنم .
      یه بار امتحان کردم سایت ارور مرگ صفحه سفید داد و با کلی تلاش تونستم آخرین بک آپی که داشتم رو اجرا کنم . 
      ممنون میشم اگه کسی راهنمایی کنه چجوری این فونت رو نصب کنم .
    • توسط ghasem47
      سلام به همه ی دوستان عزیز
      من در نظر دارم که یک وبسایت برای فروش فایل هایی مربوط به وب راه اندازی کنم .و قصد من این است که علاوه بر فروش فایل در سایت ، هاست و دامنه نیز بفروشم . و همچنین این هم مهمه که کاربر برای خرید هاست و یا دامین باید در وبسایت عضو بشه و بعد از خرید نیز بتونه اطلاعات هاست و تنظیمات هاست رو از حساب کاربریش در وبسایت من انجام بده.
      مانند این وبسایت : (سایت ساز زرین )   https://sitesazz.ir/
      اما تنها مشکل و مسئله در این جاست که من نمی دونم و بلد نیستم که باید چگونه این کار رو انجام بدم؟
      من قراره که وبسایت رو با وردپرس راه اندازی کنم ولی نمی دونم چطوری باید این امکان فروش هاست رو به وبسایت اضافه کنم و کاری کنم که در وبسایت بتونم هاست و دامنه هم بفروشم و به علاوه این مسئله هم هست که باید کاربرا بتونن از حساب کاربری داخل وبسایتشون به تنظیمات هاست و یا دامنشون دسترسی پیدا کنند.
      لطفاً منو راهنمایی کنید.
      با تشکر
    • توسط iranibonsai
      درود، سایتی رو با وردپرس بالا آوردیم
      اما اکنون در صفحات داخلی سایت کد خطایی رو در بخش بالای مرورگر نشون میده که نتونستیم رفعش کنیم
      Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home3/zahrefzo/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
      این خطا قبلا وجود نداشت، نفهمیدم به چه علتی بوجود آمده و تو اینترنت هم چیز خاصی راجعبه رفعش پیدا نکردم، ممنون میشم اعلام نظر بفرمایید
      آدرس سایت :
      http://minelbeautysalon.com//