رفتن به مطلب

حدف کامل وردپرس شبکه

پست های پیشنهاد شده

:( مرگ بر امریکا.

سلام

اقا یه اشتباهی کردیم وردپرس شبکه نصب کردیم هزارتا مشکل گریبانمون رو گرفت خب هر چی سوال کردیم و تاپیک زدیم بی جواب رفت به افق محو شد.

خب نخواستیم وردپرس شبکه بخوره تو سرم.

یکیتون بلد هست چطوری بدون مشکل این کوفتیو پاک کنم؟

از این آموزش استفاده کردم سایتم به فنا رفت:

http://premium.wpmudev.org/blog/how-to-uninstall-wordpress-multisite/

مجبور شدم دوبار بک اپ دو هفته پیش سایت رو نصب کنم که پست ها و کار هام به فنا رفت و چند ساعتی تو افق محو بودم.

خب این اموزش رو امروز یافتم ولی دیگه نه حوصله دارم و نه میخوام دوباره به فنا برم خودتون تست کنید ببینید درست هست یا نه:

http://wpengineer.com/2056/remove-wordpress-multisite-feature-todo-list/

خب دوستان کسی میتونه بی مشکل این عذاب رو محو کنه در خدمتش هستم :)

البته تو حرفام منظورم از سایتم به فنا رفت این بود که فقط صفحه اول باز میشد و پست ها و برگه ها خطای 404 میداد و پیشخوان هم انگار که من نقش یک نویسنده رو داشتم.(البته اولش که اصلا باز نمیشد یک ساعت با فایل ها و کد ها ور رفتم تا اون طوری شد و مجبور به نصب بکاپ شدم)

حان سایتتون اگه بلد هستید بگید که این تاپیک مثل بقیه تاپیک هام تو افق محو نشه.

:unsure:

لینک به ارسال

شرمنده ها.

ولی مشکل حل شد فقط در قسمت .htaccess مشکل هست که باعث میشه نوشته ها و برگه ها خطای 404 بدهند.

البته افزونه کش من بخ ایم پرونده کد هایی رو افزوده که فکر نمیکنم ربطی داشته باشه.

به هر حال کسی کد های .htaccess پیشفرض وردپرس رو داره؟

و با جای گذین کردن کد های پیشفرض مشکل حل میشه؟؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...