رفتن به مطلب

مشکل در انتقال افزونه all one in seo

mohsenmusic

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من یک مشکلی در سایتم پیش اومده ممنون میشم کمک کنید

مشکل از دیروز شروع شد که من افزونه all in one seo داشتم و تغییرش دادم به yoast و با افزونه جدید اطلاعات قبلی رو ایمپورت کردم

الان دوتا مشکل دارم

1- امروز که اومدم توی گوگل زدم site:ariacity.ir برای کلی صفحه اوورد از روز قبل فک کنم دو برابر شده بود یعنی تک تک برچسب های پست ها در گوگل ثبت شده بود ولی با کلیک روی لینک به پست مربوط به اون برچسب هدایت نمیشه و به صفحه اصلی میره و در سرچ گوگل در قسمت خلاصه پست گوگل یک پیغام که در قالبم دارم و برای مرورگر های اینترنت اکسپلوره هست رو بجای خلاصه نشون میده

post-3864-0-14620900-1421431761_thumb.jp

دوستان اگه عکس رو نگاه کنید متوجه میشید

توروخدا اگه کسی میتونه راهنمایی کنه

2- سوال دومم اینه که من قبل از این افزونه سایت مپ خودم رو با افزونه Google Sitemap Generator ساخته بودم و به گوگل وبمستر ثبت کرده بودم ولی الان افزونه وردپرس سئو هم چند سایت مپ ساخته حالا نمیدونم با این سایت مپ چکار کنم آیا باید این جدیده رو در وبمستر ثبت کنم و قبلی رو حذف کنم

و این که چند تا سایت مپ میشه در وبمستر ثبت کرد

اگه سایت مپ جدید رو ثبت کنم مشکلی پیش نمیاد

ممنون

لینک به ارسال

با سلام دوست گرامی

اولا نباید عوض میکردید ولی عوض کردید در سایتتون یه سری تغییرات مربوط به افزونه ها صورت میگیره ولی جای نگرانی نیست.

من در گوگل با یکی از تگ هات وارد سایتت شدم هیچ مشکلی نداشت و وارد موضوعی شد که بهش تگو داده بودی

برای سایت مپ ها از خود افزونه yoast استفاده کن و افزونه

افزونه Google Sitemap Generator را حذف کن و نقشه های جدیدی که با یوهاست درست کردی را در گوگل وبمسترت ثبت کن

لینک به ارسال

سلام ،

در مورد اون دوست عزیز... تنظیمات افزونه رو بررسی کن ، باید از اون باشه.

از هر کدوم از افزونه ها برای نقشه سایت خواستی استفاده کنی فرقی نمیکنه.

ولی یادت باشه که فقط یکیشون رو معرفی کنی که تداخلی پیش نیاد.

فایل tag.php رو برای قالبت بساز.

اگه مشکل اون نوشته ها حل نشد بگو تا بیشتر بررسی بشه.

لینک به ارسال

سلام ممنونم از پاسخ همه دوستان عزیز

راستش مشکل اولم یکی دو ساعت بعد حل شد فهمیدم که توی قالبم فایل tag.php رو اشتباه نام داشتم درستش کردم حل شد. ممنون که تست کردید

مشکلات دیگری هم دارم اینه که وقتی در گوگل میزنم site:ariacity.ir لینک هایی که میاره عنوان رو داره ولی توضیح مختصرش یک متن از توی قالبم که برای مرورگرهای ie پیغام قرار داده بودم نششون میده

نمیدونهم چرا؟

مساله دومم هم اینه که سایت مپ قدیمیم هنوز هست و در وبمستر تغییری ندادم آیا باید اون سایت مپ قدیمی رو هم از وبمستر و هم از سایت حذف کنم؟

آیا سایت مپ جدید yoast رو با آدرس http://www.ariacity.ir/sitemap_index.xml در وبمستر ثبت کنم کافیه یا باید آدرس هیی که در این لینک هست جدا جدا ثبت کنم؟

ممنونم از راهنماییتون

یا علی

لینک به ارسال

اون مشکلی که توی گوگل برای مرورگر ie نشون میده احتمالا از قالبت است که در اون مرورگر مشکل داره.

شما یکبار قالبتو عوض کن و باز تست کن ببین درست میشه.

برایسایت مپت باید همه رو اضاف کنی

لینک به ارسال

راستش منم فکر کردم از قالبه اون پیغام رو کلا حذف کردم ولی بعد از چند روز هنوزم تغییری نکرده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...