رفتن به مطلب

لینک های خارجی سایت

پست های پیشنهاد شده

به نام خدا

سلام

بهترین روش برای اینکه لینک های خارجی سایت nofollow بشن چه روشی هست؟ کلا تاثیر بدی در رتبه و سئو سایت نگذاره.

آیا افزونه بهتر هست یا کد.

من یه افزونه پیدا کردم نظرتون در مورد افزونه زیر چیه؟ لینک های قدیمی هم nofollow میکنه؟

اگر افزونه دیگری هم سراع دارید معرفی کنید.

https://wordpress.org/plugins/wp-noexternallinks/

با تشکر

لینک به ارسال

تمام لینک ها رو نباید nofollow نکنین، لینک خارجی هم داشته باشین ایراد خاصی نداره.

اگر بصورت دستی انجام بدین بهتره ، پردازش الکی جهت nofollow کردن و بررسی لینک ها صورت نمی گیره.

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

نظرتون در مورد استفاده از افزونه Nofollow for external جیه؟ افزونه بصورت خودکار تمام لینک های اکسترنال را نو فالو میکنه.

یا این افزونه WP External Links.

میشه راهنمایی کنید بهترین روش چیه (چه لینک هایی) و چگونه باید انجام داد.

من میخوام این لینک ها

nofollow بشند.

لینک های داخل مطلب به سایت های دیگر

لینک های دانلود

اگر لینگ دیگری هم مد نظرتون هست بگید.

ویرایش شده توسط mr.browser
لینک به ارسال

با سلام

افزونه

Nofollow for external که خودم استفاده کردم کارش عالیه. فقط لینکهایی که داخل شورت کارت باشه نوفالو نمیکنه. ولی هر چی لینک خارجی داخل پست و هر جایی است راحت برات نوفالو میکنه. از نظر سرعت هم تاثیری بر لود سایت نداره

لینک به ارسال

با سلام

افزونه

Nofollow for external که خودم استفاده کردم کارش عالیه. فقط لینکهایی که داخل شورت کارت باشه نوفالو نمیکنه. ولی هر چی لینک خارجی داخل پست و هر جایی است راحت برات نوفالو میکنه. از نظر سرعت هم تاثیری بر لود سایت نداره

این افزونه با wp 4.1 سازگاره و مشکلی نداره؟

نظرتون در مورد افزونه WP No External Links چیه بهتر نیست این افزنه ؟

لینک به ارسال

این افزونه با wp 4.1 سازگاره و مشکلی نداره؟

نظرتون در مورد افزونه WP No External Links چیه بهتر نیست این افزنه ؟

این افزونه wp no کار نکردم ولی الان Nofollow for external هیچ مشکلی با ورژن 4.1 نداره

لینک به ارسال

دوستان یک افزونه ای معرفی کنید که بشه یکی یکی لینک های خروجی را پیدا کرد

و به دلخواه خودمون هر کدام از لینک ها را nofollow کرد ؟

اصلا چنین افزونه ای هست /؟

لینک به ارسال

این افزونه wp no کار نکردم ولی الان Nofollow for external هیچ مشکلی با ورژن 4.1 نداره

یعضی از دوستان میگن نباید

تمام لینک ها رو nofollow کرد، لینک خارجی هم داشته باشیم ایراد خاصی نداره.

میشه در این باره توضیح بدید چه لینک هایی

nofollow

نباشه ؟

لینک به ارسال

لینک هایی که ازش دارن. بعنوان مثال شما به سایت معتبر در رابطه با موضوعتون لینک میدید این لینک با وجود اینکه خارجی است ولی برای اعتبار مطلب و سایت خودتون مفید است ولی درصورتی که اثر لینک ها دلیل حاصی ندارن و بی ارزش هستن بهتره نوفالو بشه تا ارزش سایتت پاین نیاد

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

اینجوری اگر از افزونه های nofollow استفاده کنیم همه لینک ها nofollow میشند یعنی راهی وجود نداره که لینک های مهم nofollow نشند؟

ویرایش شده توسط mr.browser
لینک به ارسال

بله این افزونه و مشابهش همه لینکارو نافلو میکنه. راهی به نظرم نمیرسه جز اینه خودت تشخیص بدی که کدوم لینک هارو فالو و کدوم را نافالو کنی

لینک به ارسال

بله این افزونه و مشابهش همه لینکارو نافلو میکنه. راهی به نظرم نمیرسه جز اینه خودت تشخیص بدی که کدوم لینک هارو فالو و کدوم را نافالو کنی

این افزونه ای که معرفی کردید تمامی لینک های خارجی رو نمایش میده تا خودمون به انتخاب نوفلو کنیم ؟؟

لینک به ارسال

این افزونه ای که معرفی کردید تمامی لینک های خارجی رو نمایش میده تا خودمون به انتخاب نوفلو کنیم ؟؟

نه تمام لینک های خارجی سایت را به صورت اتوماتیک نوفالو میکنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...